Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Baćkowice
gimnazja Bałtów
gimnazja Barycz
gimnazja Bęczków
gimnazja Bidziny
gimnazja Bieliny
gimnazja Bilcza
gimnazja Bliżyn
gimnazja Bodzechów
gimnazja Bodzentyn
gimnazja Bogoria
gimnazja Boleścice
gimnazja Bronina
gimnazja Brzeziny
gimnazja Brzóstowa
gimnazja Bukowa
gimnazja Busko-Zdrój
gimnazja Chęciny
gimnazja Chmielnik
gimnazja Chobrzany
gimnazja Chybice
gimnazja Cieszkowy
gimnazja Cudzynowice
gimnazja Czajków Południowy
gimnazja Czarniecka Góra
gimnazja Czyżowice
gimnazja Ćmielów
gimnazja Ćmińsk
gimnazja Daleszyce
gimnazja Dębno
gimnazja Dobromierz
gimnazja Dwikozy
gimnazja Działoszyce
gimnazja Fałków
gimnazja Gacki
gimnazja Gnieździska
gimnazja Gnojno
gimnazja Gowarczów
gimnazja Górno
gimnazja Grzymałków
gimnazja Iwaniska
gimnazja Jałowęsy
gimnazja Jarosławice
gimnazja Jaworznia
gimnazja Jędrzejów
gimnazja Kajetanów
gimnazja Kazimierza Wielka
gimnazja Kielce
gimnazja Kije
gimnazja Klimontów
gimnazja Kluczewsko
gimnazja Konieczno
gimnazja Końskie
gimnazja Koprzywnica
gimnazja Kostomłoty Drugie
gimnazja Krajno Pierwsze
gimnazja Krasocin
gimnazja Krynki
gimnazja Krzelów
gimnazja Kunów
gimnazja Kurzelów
gimnazja Lipnik
gimnazja Łagów
gimnazja Łoniów
gimnazja Łopuszno
gimnazja Łosień
gimnazja Łubnice
gimnazja Łukawa
gimnazja Małogoszcz
gimnazja Masłów
gimnazja Mąchocice Kapitulne
gimnazja Miąsowa
gimnazja Michałów
gimnazja Miedzierza
gimnazja Mierzwin
gimnazja Mirzec
gimnazja Mnichów
gimnazja Mniów
gimnazja Momina
gimnazja Morawica
gimnazja Moskorzew
gimnazja Motkowice
gimnazja Mydłów
gimnazja Nagłowice
gimnazja Niekłań Wielki
gimnazja Niemienice
gimnazja Nowa Słupia
gimnazja Nowy Korczyn
gimnazja Obice
gimnazja Oblęgorek
gimnazja Obrazów
gimnazja Oksa
gimnazja Oleszno
gimnazja Oleśnica
gimnazja Opatowiec
gimnazja Opatów
gimnazja Osiek
gimnazja Ostrowiec Świętokrzyski
gimnazja Ożarów
gimnazja Pacanów
gimnazja Paprocice
gimnazja Pawłów
gimnazja Piekoszów
gimnazja Pierzchnica
gimnazja Pińczów
gimnazja Podgaje
gimnazja Podzamcze
gimnazja Połaniec
gimnazja Promnik
gimnazja Radków
gimnazja Radoszyce
gimnazja Raków
gimnazja Rataje Słupskie
gimnazja Rembów
gimnazja Rogów
gimnazja Ruda
gimnazja Ruda Maleniecka
gimnazja Rudki
gimnazja Ruszcza
gimnazja Rytwiany
gimnazja Rzepin Drugi
gimnazja Sadowie
gimnazja Samborzec
gimnazja Samsonów
gimnazja Sandomierz
gimnazja Secemin
gimnazja Sędziszów
gimnazja Sichów Duży
gimnazja Sitkówka
gimnazja Sitkówka-Nowiny
gimnazja Skalbmierz
gimnazja Skarżysko Kościelne
gimnazja Skarżysko-Kamienna
gimnazja Słupia
gimnazja Słupia Jędrzejowska
gimnazja Sobków
gimnazja Sobowice
gimnazja Solec-Zdrój
gimnazja Stadnicka Wola
gimnazja Stara Wieś
gimnazja Starachowice
gimnazja Staszów
gimnazja Stąporków
gimnazja Stopnica
gimnazja Strawczyn
gimnazja Suchedniów
gimnazja Suków
gimnazja Sulisławice
gimnazja Szerzawy
gimnazja Szewna
gimnazja Szydłów
gimnazja Tarłów
gimnazja Topola
gimnazja Tumlin
gimnazja Waśniów
gimnazja Wąchock
gimnazja Węchadłów
gimnazja Węgleniec
gimnazja Wielgus
gimnazja Wilczyce
gimnazja Wiślica
gimnazja Włostów
gimnazja Włoszczowa
gimnazja Wodzisław
gimnazja Wola Jachowa
gimnazja Wolica
gimnazja Zagnańsk
gimnazja Zalezianka
gimnazja Zawichost
gimnazja Zbludowice
gimnazja Złota
gimnazja Złotniki
KIELCE
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Helenówek 2 i 4)
Gimnazjum Akademickie (ul. Staffa 7)
Gimnazjum nr 1 (ul. Zimna 16)
Gimnazjum Nr 13 (ul. Wróbla 5)
Gimnazjum Nr 14 (ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53)
Gimnazjum nr 3 (ul. Toporowskiego 40)
Gimnazjum nr 7 (ul. Krzyżanowskiej 8)
Gimnazjum nr 9 (ul. Adama Naruszewicza 16)
Kolegium Szkół Prywatnych (ul. Karczówkowska 27)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Słabosłyszących i Niesłyszących (ul. Jagiellońska 30)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Kryształowa 6)
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Plac Niepodległości 1)
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych (ul. Radiowa 3)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Hauke-Bosaka 1)
Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej (ul. św. Stanisława Kostki 17)
Zespół Szkół Mechaniczno-Ekonomicznych (ul. Jagiellońska 32)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 4 (ul. Jasna 20/22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Gagarina 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Łanowa 68)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Kujawska 18)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych (ul. Szkolna 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18 Specjalnych (ul. Langiewicza 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 19 przy Pogotowiu Opiekuńczym (ul. Kołłątaja 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 26 (ul. Dygasińskiego 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 27 (ul. Prosta 27a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 29 (ul. Zimna 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Wspólna 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Leszczyńska 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Górników Staszicowskich 22 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcącyczh Nr 16 (ul. Barwinek 31)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 (ul. Radiowa 1)
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek (ul. Słowackiego 5)
Zespół Szkół Społecznych ŚSTO (Al. IX Wieków Kielc 15)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (ul. Paderewskiego 55)
BAĆKOWICE
Zespół Szkół Publicznych (Baćkowice 100)
BAŁTÓW
Zespół Szkół Publicznych (Bałtów 43)
BARYCZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Barycz 64)
BĘCZKÓW
Gimnazjum (Bęczków 195)
BIDZINY
Publiczne Gimnazjum (Bidziny 121)
BIELINY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Partyzantów 17)
BILCZA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
BLIŻYN
Zespół Szkół (ul. Piaskowa 26)
BODZECHÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 12)
BODZENTYN
Gimnazjum (ul. Wolności 4)
BOGORIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Staszowska 12)
BOLEŚCICE
Gimnazjum (Boleścice 76)
BRONINA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bronina 59)
BRZEZINY
Zespół Szkół (Brzeziny, ul. Szkolna 1)
BRZÓSTOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Brzóstowa 200a)
BUKOWA
Zespół Placówek Oświatowych (Bukowa, ul. Szkolna 8)
BUSKO-ZDRÓJ
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 31)
Samorządowe Gimnazjum Nr 1 (ul. Grotta 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo (ul. Rehabilitacyjna 1)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Kościuszki 1)
CHĘCINY
Gimnazjum Nr 3 (ul. Białego Zagłębia 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kielecka 20)
CHMIELNIK
Gimnazjum (ul. Szkolna 7)
CHOBRZANY
Zespół Placówek Oświatowych (Chobrzany 110)
CHYBICE
Zespół Szkół (Chybice 50)
CIESZKOWY
Gimnazjum (Cieszkowy 30)
CUDZYNOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Cudzynowice 175)
CZAJKÓW POŁUDNIOWY
Zespół Szkół (Czajków Południowy 133)
CZARNIECKA GÓRA
Zespół Szkół Specjalnych (Czarniecka Góra 43)
CZYŻOWICE
Publiczne Gimnazjum (Czyżowice 16)
ĆMIELÓW
Gimnazjum (ul. Ostrowiecka 25)
ĆMIŃSK
Zespół Szkół (Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 61)
DALESZYCE
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 11 B)
DĘBNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Dębno 69)
DOBROMIERZ
Publiczne Gimnazjum (Dobromierz, ul. Włoszczowska 5a)
DWIKOZY
Publiczne Gimnazjum (ul. Spółdzielcza 12)
DZIAŁOSZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
FAŁKÓW
Publiczne Gimnazjum w Fałkowie (ul. Glinianki 47)
GACKI
Schronisko dla Nieletnich (Gacki, ul. Leszcze 31 A)
GNIEŹDZISKA
Zespół Szkół (Gnieździska 85)
GNOJNO
Gimnazjum (ul. Szkolna 148)
GOWARCZÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 52)
GÓRNO
Gimnazjum (Górno 82)
GRZYMAŁKÓW
Zespół Szkół (Grzymałków, ul. Świętokrzyska 22)
IWANISKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Opatowska 25)
JAŁOWĘSY
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Jałowęsy 124)
JAROSŁAWICE
Gimnazjum (Jarosławice 39 A)
JAWORZNIA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 2 w Jaworzni (Jaworznia 93)
JĘDRZEJÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Armii Krajowej 21 C)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Ogrodowa 10)
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Piłsudskiego 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. B. Krzywoustego 4)
Zespół Szkół (ul. Przypkowskiego 43)
KAJETANÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Kajetanów, ul. Zabłocie 1)
KAZIMIERZA WIELKA
Publiczne Gimnazjum Samorządowe (ul. Szkolna 22)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Partyzantów 1)
KIJE
Zespół Placówek Oświatowych (Kije 14)
KLIMONTÓW
Gimnazjum (ul. Zysmana 9)
KLUCZEWSKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Leśna 1a)
KONIECZNO
Zespół Placówek Oświatowych (Konieczno 80)
KOŃSKIE
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Piłsudskiego 72)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Towarowa 4)
Gimnazjum nr 1 (ul. Armii Krajowej 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Partyzantów 9)
KOPRZYWNICA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 9)
KOSTOMŁOTY DRUGIE
Gimnazjum (Kostomłoty Drugie 94)
Zespół Szkół (Kostomłoty Drugie 94)
KRAJNO PIERWSZE
Zespół Szkół w Krajnie (Krajno Pierwsze 153a)
KRASOCIN
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Floriańska 1)
KRYNKI
Publiczne Gimnazjum (Krynki, ul. Szkolna 1)
KRZELÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Krzelów 39)
KUNÓW
Gimnazjum (ul. Fabryczna 1)
KURZELÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Jana Brożka 7)
LIPNIK
Zespół Szkół (Lipnik 23)
ŁAGÓW
Gminny Zespół Szkół (ul. Zapłotnia 1)
ŁONIÓW
Publiczny Zespół Szkół (Łoniów 104)
ŁOPUSZNO
Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Konecka 2)
Zespół Szkół (ul. Strażacka 5)
ŁOSIEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (Łosień 1)
ŁUBNICE
Publiczne Gimnazjum (Łubnice 62)
ŁUKAWA
Zespół Szkół (Łukawa 83)
MAŁOGOSZCZ
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 11 Listopada 14b)
MASŁÓW
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 1 )
MĄCHOCICE KAPITULNE
Zespół Szkół (Mąchocice Kapitulne 167 )
MIĄSOWA
Zespół Placówek Oświatowych (Miąsowa 15)
MICHAŁÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Michałów 87B)
MIEDZIERZA
Gimnazjum (Miedzierza 79)
MIERZWIN
Zespół Szkół (Mierzwin 11)
MIRZEC
Gimnazjum Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi (Mirzec Stary 10)
MNICHÓW
Zespół Szkół Specjalnych (Mnichów 135)
MNIÓW
Zespół Szkół (ul. Centralna 11)
MOMINA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Momina 20)
MORAWICA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 4)
MOSKORZEW
Gimnazjum (Moskorzew 97)
MOTKOWICE
Zespół Szkół (Motkowice, ul. Szkolna 1)
MYDŁÓW
Zespół Publicznych Szkół (Mydłów 1)
NAGŁOWICE
Gimnazjum (ul. Mikołaja Reja 40)
NIEKŁAŃ WIELKI
Zespół Szkół Publicznych (Niekłań Wielki, ul. Szkolna 4)
NIEMIENICE
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Niemienice 95)
NOWA SŁUPIA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół (ul. Szkolna 10)
NOWY KORCZYN
Samorządowe Gimnazjum (Partyzantów 13 A)
OBICE
Zespół Szkół (Obice, ul. Szkolna 18)
OBLĘGOREK
Zespół Placówek Oświatowych (Oblęgorek, ul. Gimnazjalna 15)
OBRAZÓW
Zespół Szkół (Obrazów 118)
OKSA
Gimnazjum Publiczne (Pl. M.Reja 19)
OLESZNO
Zespół Placówek Oświatowych (Oleszno, ul. Szkolna 34)
OLEŚNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 9)
OPATOWIEC
Gimnazjum (ul. Nowokorczyńska 4)
Zespół Szkół (ul. Nowokorczyńska 4)
OPATÓW
Samorządowy Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ćmielowska 2)
Samorządowy Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kopernika 30)
OSIEK
Publiczne Gimnazjum (ul. Wolności 24a)
Zespół Szkół (ul. Wolności 24)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Furmańska 5)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Sienkiewicza 67)
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Sienkiewicza 69)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Polna 56)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Os. Słoneczne 37)
Publiczne Gimnazjum nr 4 (os. Stawki 35)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gulińskiego 8)
Zakład Poprawczy (ul. Długa 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Żeromskiego 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Iłżecka 31)
OŻARÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Osiedle Wzgórze 54)
PACANÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Karska 3)
PAPROCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Paprocice 1a)
PAWŁÓW
Zespół Szkół (Pawłów 89)
PIEKOSZÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Częstochowska 110)
PIERZCHNICA
Zespół Szkół (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5)
PIŃCZÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. 1-go Maja 2)
Gimnazjum Niepubliczne i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Podemłynie 18)
Gimnazjum Nr 1 (ul. 7 Źródeł 7)
Gimnazjum nr 2 (ul. 1 Maja 5a)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 14 )
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 13)
PODGAJE
Samorządowe Gimnazjum (Podgaje 92 A)
PODZAMCZE
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podzamcze 46)
POŁANIEC
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Żapniowska 1)
PROMNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Promnik, ul. Szkolna 10)
RADKÓW
Zespół Szkół w Radkowie (Radków 88)
RADOSZYCE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Ogrodowa 21)
RAKÓW
Gimnazjum (ul. Łagowska 25)
RATAJE SŁUPSKIE
Gimnazjum Nr 2 (Rataje Słupskie 39 A)
REMBÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Rembów 52)
ROGÓW
Zespół Szkół (Rogów, ul. H. Kozubskiego 18 b)
RUDA
Publiczne Gimnazjum (Ruda, ul. Widok 1)
RUDA MALENIECKA
Publiczne Gimnazjum (Ruda Maleniecka 105 C)
RUDKI
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Rudki 1)
RUSZCZA
Zespół Placówek Oświatowych (Ruszcza, ul. Szkolna 2)
RYTWIANY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 9/1)
RZEPIN DRUGI
Zespół Szkół (Rzepin Drugi 154)
SADOWIE
Zespół Szkół w Sadowiu (Sadowie 94)
SAMBORZEC
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Samborzec 79)
SAMSONÓW
Zespół Szkoły Podstawowej,
Przedszkola i Gimnazjum (Samsonów 24)

SANDOMIERZ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Leona Cieśli 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Flisaków 30)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Św. Jadwigi Królowej 5)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Okrzei 6)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Opatowska 10)
SECEMIN
Zespół Szkół (ul. Koniecpolska 1)
SĘDZISZÓW
Gimnazjum (ul. Tadeusza Kościuszki 7)
SICHÓW DUŻY
Niepubliczne Gimnazjum (Sichów Duży 89)
SITKÓWKA
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (ul. Gimnazjalna 1)
SITKÓWKA-NOWINY
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (ul. Gimnazjalna 1)
SKALBMIERZ
Gimnazjum (ul. ppor. Sokoła 55)
SKARŻYSKO KOŚCIELNE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sezamkowa 23)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Sokola 38)
Gimnazjum nr 2 (ul. Słowackiego 29)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Akacjowa 1 )
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Legionów 131)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Spacerowa 31)
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Sezamkowa 23)
Zespół Szkół Publicznych Nr 4 (ul. Książęca 149)
SŁUPIA
Gimnazjum Publiczne (Słupia 281)
SŁUPIA JĘDRZEJOWSKA
Gimnazjum Publiczne (Słupia Jędrzejowska 281)
SOBKÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Źródłowa 4)
SOBOWICE
Gminne Gimnazjum (Sobowice 93)
SOLEC-ZDRÓJ
Samorządowe Gimnazjum (ul. 1 Maja 18)
STADNICKA WOLA
Zespół Szkół (Stadnicka Wola 55)
STARA WIEŚ
Zespół Szkół Publicznych (Stara Wieś 28)
STARACHOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 15)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kielecka 3)
Gimnazjum nr 2 (ul. Iłżecka 39)
Gimnazjum nr 3 (ul.Leśna 2)
Gimnazjum Nr 4 (ul.Jana Pawła II 18)
Niepubliczne Gimnazjum (ul. Radomska 53)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Staszica 16)
Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Społeczne Gimnazjum STO (ul. Wojska Polskiego 7a)

Szkoły Starachowickiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych (ul. Radomska 53)
STASZÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Wysoka 39)
Zespół Szkół (ul. 25 - lecia PRL 4)
STĄPORKÓW
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Staszica 6)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Piłsudskiego 114)
STOPNICA
Gimnazjum w Stopnicy (ul. Kazimierza Wielkiego 23 B)
STRAWCZYN
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Żeromskiego 9)
SUCHEDNIÓW
Gimnazjum (ul. Szarych Szeregów 6)
SUKÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Suków 215)
SULISŁAWICE
Publiczny Zespół Szkół (Sulisławice 120)
SZERZAWY
Zespół Szkół (Szerzawy 104)
SZEWNA
Publiczne Gimnazjum (Szewna, ul. Langiewicza 3)
SZYDŁÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 10)
TARŁÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Rynek 42)
TOPOLA
Zespół Szkół (Topola 259)
TUMLIN
Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum (Tumlin-Węgle, ul. Grodowa 2)
WAŚNIÓW
Gimnazjum (ul. Kunowska 2)
WĄCHOCK
Gimnazjum Publiczne (ul. Kościelna 10)
WĘCHADŁÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Węchadłów 155)
WĘGLENIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Węgleniec 1)
WIELGUS
Zespół Szkół Samorządowych (Wielgus 59)
WILCZYCE
Zespół Szkół (Wilczyce 177)
WIŚLICA
Gimnazjum (ul. Okopowa 27)
WŁOSTÓW
Zespół Szkół (Włostów 1)
WŁOSZCZOWA
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Partyzantów 24 )
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Partyzantów 24)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Różana 16)
WODZISŁAW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
WOLA JACHOWA
Gimnazjum (Wola Jachowa 136)
WOLICA
Gimnazjum (Wolica 85)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 35)
ZAGNAŃSK
Zespół Szkoły Podstawowej nr 2,
Przedszkola i Gimnazjum (ul. Turystyczna 59)

ZALEZIANKA
Gimnazjum (Zalezianka 49a)
ZAWICHOST
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. 11 Listopada 1)
ZBLUDOWICE
Samorządowe Gimnazjum (Zbludowice, ul. Świętokrzyska 9)
ZŁOTA
Zespół Placówek Oświatowych (Złota 222)
ZŁOTNIKI
Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum w Złotnikach (Złotniki 66 A)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie