Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Bobowicko
zawodowe Dobiegniew
zawodowe Drezdenko
zawodowe Gorzów Wielkopolski
zawodowe Gubin
zawodowe Henryków
zawodowe Iłowa
zawodowe Kamień Mały
zawodowe Kostrzyn nad Odrą
zawodowe Kożuchów
zawodowe Krosno Odrzańskie
zawodowe Lipki Wielkie
zawodowe Lubsko
zawodowe Łuków
zawodowe Międzyrzecz
zawodowe Nowa Sól
zawodowe Nowe Miasteczko
zawodowe Ośno Lubuskie
zawodowe Rogoziniec
zawodowe Siedlisko
zawodowe Skwierzyna
zawodowe Sława
zawodowe Słubice
zawodowe Starościn
zawodowe Strzelce Krajeńskie
zawodowe Sulechów
zawodowe Sulęcin
zawodowe Szprotawa
zawodowe Świebodzin
zawodowe Trzciel
zawodowe Wiechlice
zawodowe Witnica
zawodowe Włodawa
zawodowe Wschowa
zawodowe Zbąszynek
zawodowe Zielona Góra
zawodowe Żagań
zawodowe Żary
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Pomorska 67)
Pierwszy Prywatny Zespół Szkół (ul. Nowa 5)
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Sikorskiego 95)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Okrzei 42)
Zespół Szkół dla Dorosłych "Edukacja" (ul. Okrzei 42)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. 30 Stycznia 29)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. J. Dąbrowskiego 33)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Okólna 35)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Dąbrowskiego 32)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Śląska 20)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Śląska 64c)
Zespół Szkół Ogrodniczych (ul. Poznańska 23)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 (ul. Mościckiego 3)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Czereśniowa 1)
ZIELONA GÓRA
Centrum Kształcenia "Prestige" (ul. Zamenhofa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Staszica 2)
Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze (ul. Botaniczna 50)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Długa 5)
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych (ul. Staszica 2)
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego (ul. Botaniczna 58)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Piastowska 9)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Wrocławska 65a)
Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp. z o.o. (ul. Botaniczna 77)
BOBOWICKO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Bobowicko, ul. Międzyrzecka 7)
DOBIEGNIEW
Zespół Szkół (ul. Poznańska 5)
DREZDENKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Konopnickiej 2)
GUBIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 22)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Racławicka 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pułaskiego 1)
HENRYKÓW
Zespół Szkół Rolniczych (Henryków 54)
IŁOWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pałacowa 1)
KAMIEŃ MAŁY
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Kamień Mały 89)
KOSTRZYN NAD ODRĄ
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kopernika 4a)
Zespół Szkół (ul. Piastowska 1)
KOŻUCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 (ul. 22 lipca 5)
KROSNO ODRZAŃSKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Poznańska 88)
LIPKI WIELKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Lipki Wielkie, ul. Szosowa 109)
LUBSKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych (ul. Chopina 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Powstańców Wlkp. 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Dworcowa 2)
ŁUKÓW
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Stodolna 3)
MIĘDZYRZECZ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konstytucji 3 Maja 60)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Marcinkowskiego 26)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Libelta 4)
NOWA SÓL
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" (ul. Wincentego Witosa 25)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Arciszewskiego 13)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Kościelna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Wrocławska 33)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. T. Kosciuszki 28)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Wojska Polskiego 106)
NOWE MIASTECZKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Plac Strzelecki 4)
OŚNO LUBUSKIE
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Rzepińska 8)
ROGOZINIEC
Zespół Szkół Leśnych (Rogoziniec 115)
SIEDLISKO
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (ul. Kasztanowa 19)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 (Plac Zamkowy 23)
SKWIERZYNA
Zespół Szkół Technicznych (ul. 2-go Lutego 23)
SŁAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie (ul. Ogrodowa 1)
SŁUBICE
Oddział w Słubicach WZDZ w Gorzowie Wlkp. (ul. Paderwskiego 23)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach (ul. Niepodległości 23)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Niepodległości 13)
STAROŚCIN
Technikum Leśne (Starościn 34)
STRZELCE KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (Al. Wolnosci 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kościuszki 28)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 29)
SULECHÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Łączna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Piaskowa 53)
SULĘCIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Lipowa 12)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. W. Witosa 49)
SZPROTAWA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Sobieskiego 69)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Koszarowa 10)
ŚWIEBODZIN
Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych (ul. Świerczewskiego 76a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Okrężna 4)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna (ul. 30 Stycznia 5)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Żaków 1)
TRZCIEL
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Amii Czerwonej 8)
WIECHLICE
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP (Wiechlice, ul. Jesionowa 3 )
WITNICA
Zespół Szkół (ul. Traugutta 1)
WŁODAWA
Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy i Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Żołnierzy WiN 16)
WSCHOWA
I Zespół Szkół (ul. T. Kościuszki 11)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. T. Kościuszki 25 )
ZBĄSZYNEK
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kolejowa 4)
ŻAGAŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (al. X Lecia PL 19-21)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pomorska 7)
Zespół Szkół Tekstylno - Handlowych (ul. Gimnazjalna 13)
ŻARY
Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy (ul. Spokojna 2)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Górnośląska 2)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Długosza 23)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Zielonogórska 23)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Górnośląska 26)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. 9-go Maja 5)
Zespół Szkół Specjalnych (Pl. Inwalidów 12)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie