Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Bełżyce
kursy, szkolenia Biała Podlaska
kursy, szkolenia Biłgoraj
kursy, szkolenia Boduszyn
kursy, szkolenia Chełm
kursy, szkolenia Chodel
kursy, szkolenia Dąbrowica
kursy, szkolenia Dęblin
kursy, szkolenia Jabłoń
kursy, szkolenia Kazimierz Dolny
kursy, szkolenia Kijany
kursy, szkolenia Krasnobród
kursy, szkolenia Krasnystaw
kursy, szkolenia Kraśnik
kursy, szkolenia Leśna Podlaska
kursy, szkolenia Lubartów
kursy, szkolenia Lublin
kursy, szkolenia Łuków
kursy, szkolenia Majdan Krasieniński
kursy, szkolenia Motycz-Józefin
kursy, szkolenia Nałęczów
kursy, szkolenia Niemce
kursy, szkolenia Okszów
kursy, szkolenia Orłów Drewniany
kursy, szkolenia Ostrów Lubelski
kursy, szkolenia Parczew
kursy, szkolenia Piaski
kursy, szkolenia Pokrówka
kursy, szkolenia Poniatowa
kursy, szkolenia Potoczek
kursy, szkolenia Pólko
kursy, szkolenia Pszczela Wola
kursy, szkolenia Puławy
kursy, szkolenia Radoryż Smolany
kursy, szkolenia Radzyń Podlaski
kursy, szkolenia Ryki
kursy, szkolenia Siennica Różana
kursy, szkolenia Szaniawy-Matysy
kursy, szkolenia Świdnik
kursy, szkolenia Trawniki
kursy, szkolenia Trawniki-Kolonia
kursy, szkolenia Urzędów
kursy, szkolenia Włodawa
kursy, szkolenia Zamość
kursy, szkolenia Zaświatycze
LUBLIN
ADFERO - M.Urban, P.Wojciechowski Sp.J. (ul. Bajkowa 5/25)
Adviser - Szkolenia i Doradztwo (ul. Paderewskiego 14/189)
Agencja Fotograficzna - Marcin Kamiński (ul. Wyspiańskiego 19)
Agencja Fotograficzna Linkforma (ul. Krakowskie Przedmieście 27)
Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Edukacyjnych (ul. Narutowicza 61)
ASAP Education - Szkolenia (ul. Bursztynowa 23/53)
Asentia Consulting - Szkolenia (ul. Głowackiego 35 lok. 364)

Atut Lider Kształcenia

ul. Krakowskie Przedmieście 21, 20-002 Lublin
tel. (81) 307 00-03, tel. kom. 536 277-343, 536 430-633, 536 084-620
www: http://atutszkola.pl
e-mail: lublin@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Azaroth Centrum Szkoleń Komputerowych (ul. Cisowa 9)
Bento Marek Naumiuk - Szkolenia, Coaching, Doradztwo (ul. Legionowa 4/7)
Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz (ul. Dominów 130E)
British School - Centrum Edukacji (ul. Ewangelicka 8/5)
CDU - Centrum Doskonalenia Umiejętności (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4/12)
CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp. J. (ul. Powstania Styczniowego 95E/2)
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Dobrzańskiego 3)
Centrum Kształcenia Akademia Zdrowia (ul. Leopolda Staffa 4)
Centrum Kształcenia Proeuropejskiego (ul. Nałęczowska 25)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Krochmalna 29)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Pogodna 52)
Centrum MJ Psychoedukacja (ul. Startowa 12/45)
Centrum Ochrony Pracy i Biznesu "CONSULTRIX" (ul. Mełgiewska 7-9)
Centrum Rozwoju Kompetencji Maga Sp. z o. o. (ul. Czechowska 6/3)
Centrum Szkolenia SEKA Oddział Lublin (ul. Wolska 11/106)
Centrum Szkoleniowe KLANZA (ul. Peowiaków 10/9)
Centrum Szkoleniowe Transportowców Lech Zaj (ul Mełgiewska 11/33)
Centrum Szkoleń "Unlimited" (ul. Lubartowska 36)
Centrum Szkoleń i Innowacji (Aleje Racławickie 8 lok. 18)
Centrum Twórczego Rozwoju "Artystyka" (ul. Połaniecka 13)
Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska (ul. Dobra 21)
Centrum Usług Szkoleniowych "Lider" (ul. Radziwiłłowska 5)
COGITO Policealne Studium Zawodowe (ul. Krasińskiego 7)
Creator Spółka z o.o. (ul. Hugo Kołłątaja 5/3B)
E-Studio Software - Szkolenia (ul.Al. Racławickie 8/22)
Edu-Skills - Szkolenia i Doradztwo (ul. Legionowa 2 /42)
Edukacja Plus s.c. (ul. Wertera 8)
EKO-GEO Pracownia Geologii i Ochrony Środowiska (ul. Leszczyńskiego 6)
Ekspedite - Szkoła Trenerów Biznesu w Lublinie (ul. K. Przerwy-Tetmajera 1)
Eurolink Szkoła Języka Angielskiego (ul. Zbożowa 22 A)
Europejski Instytut Psychologii Biznesu (ul. Bartnicza 5)
Europejskie Centrum Ekonomiczne "Prestiż" (ul. Wieniawska 6 lok. 13)
Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego "Eureka" (ul. Wojciechowska 9A)
Europejskie Centrum Szkoleniowe "EFEKT" w Lublinie (ul. Podwale 3)
Fedus Friendly Education Systems (ul. Królewska 6/5)
Firma Szkoleniowa "ArtContact" (ul. Jana Sawy 6/302)
Firma Szkoleniowa "Impuls Consulting" (ul. Królewska 3)
Firma Szkoleniowa "KURSOR" (ul. Narutowicza 62)
Firma Szkoleniowa Training Business Group (ul. Jana Sawy 2 (budynek ZANA HOUSE))
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Inplus Consulting" (ul. Niecała 4/5a)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "SOLVA" (ul. Karpacka 31)
Fuda - Agnieszka Laskowska (ul. Do Dysa 5 /12-15)
Fundacja "Szkoły Polskie" (ul. Królewska 3)
Fundacja Inicjatyw Lokalnych (ul. Rynek 7)
Fundacja Inicjatyw Menedżerskich (ul. I Armii Woj­ska Pol­skiego 5/7)
Fundacja Polskiej Akademii Nauk (pl. Litewski 2)
Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION (ul. Dolna Panny Marii 56)
Fundacja Promocji Europejskiej (ul. C.Godebskiego 3/13)
Fundacja Q (ul. Wieniawska 6 /26)
Fundacja Rozwoju Edukacji Zawodowej- "Educo" (ul. Traugutta 17A)
Fundacja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (ul. Radziszewskiego 11 parter, pokój 7)
Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju (al. Racławickie 6 /7D)
ICN Centrum Kompetencji (ul. Związkowa 4)
Instytut Języka Angielskiego (ul. Fabryczna 8/12)
Instytut Kształcenia Kadr (ul. Michała Kruka 3)
Instytut Kształcenia Umiejętności Miękkich Monika Skrzypek (ul. Marii Koryznowej 2B lok. 188)
Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich w Lublinie (ul. Nałęczowska 30)
Invictus Sp. z o.o. (ul. Czarnieckiego 5 /3)
Iterum - Profesjonalne szkolenia IT (ul. M. Rapackiego 25)
Kursy "Andande" (ul. Chopina 39/6)
Lechaa Consulting (ul. Fiołkowa 7)
Lechaa Consulting Sp. z o.o. (ul. Fiołkowa 7)
Liceum i Gimnazjum dla Dorosłych Wieczorowo-Dzienne i Zaoczne (Aleje Racławickie 6/3)
LOGNET Solutions Sp. z o.o. Rumiński Waldemar Marek (ul. Wschodnia 6)
Lubelska Akademia Przedsiębiorczości (ul. M. C. Skłodowskiej 20/2)
Lubelska Fundacja Rozwoju (ul. Rynek 7)
Lubelska Lolalna Organizacja Turystyczna (ul. Krótka 4 /3)
Lubelska Szkoła Biznesu Sp. z o.o. Fundacji Rozwoju KUL (ul. Konstantynów 1h)
Lubelska Szkoła Fotografii (ul. Szewska 4)
Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania (ul. Paganiniego 17)
Lubelski Ośrodek Szkolenia "LODIS" Edmund Guzowski (ul. Orla 3/7)
Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń (ul. Mełgiewska 7-9)
Lubelskie Centrum Doskonalenia Kadr "Impuls" (ul. Wyszyńskiego 15)
Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Magnoliowa 8)

Lubelskie Centrum Nurkowe "Moana" (ul. Stanisława Magierskiego 21)
Lubelskie Centrum Szkoleń i Obsługi Kadr (ul. Balladyny 12 /3)
Lubelskie Stowarzyszenie Edukacyjne (ul. Narutowicza 30/5)
Masters Centrum Szkolenia Biznesu (ul. Strażacka 8/90)
Mentor Szkolenia-Consulting (ul. Sławinkowska 63G)
Multimedialne Centrum Szkoleniowe UTECH (ul. Radziwiłłowska 5)
NLP - Neuroedukacja (ul. Rynek 2)
Nowe Horyzonty (ul. Orlanda 10 )
O.K- Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. (ul. Bohaterów Monte Cassino 53)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli EDUCOM (ul. Rynek 8)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Instytutu Edukacji Narodowej (ul. 3-go Maja 22/9)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Fundacji Młoda Demokracja (ul. Krakowskie Przedmieście 23)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "EDUKACJA" (ul. Przyjaźni 12)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. (ul. Stefczyka 32)
Ośrodek Szkolenia Doradztwa i Promocji Lubelskiej Izby Rzemieślniczej (ul. Spokojna 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AMIGO" (ul. Krakowskie Przedmieście 60)
Ośrodek Szkolenia Kierowców KULKA (ul. Hutnicza 30)
Ośrodek Szkolenia Kierowców LEKTOR (ul. Unicka 4 pok. 317)
Ośrodek Szkolenia Służb Ochrony "MIRO" (ul. Bursaki 6a)
Ośrodek Szkoleniowy Fundacji Fuga Mundi (ul. Hutnicza 20B)
Ośrodek Terapii Psychodynamicznej (ul. Czechowska 42/4)
Oświata Lingwista (ul. Krucza 4/3)
P.C.R. Psychologiczne Centrum Rozwoju (ul. Storczykowa 29)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony OCHIKARA (ul. Bolesława Prusa 8)
Policealna Szkoła Transportu Samochodowego
  i Logistyki w Lublinie (ul. Prusa 8)

Policealna Szkoła Zawodowa "ETAT" (Aleje Racławickie 7)
Polonijne Centrum Nauczycielskie (ul. 3 Maja 18/5a)
Polska Agencja Rozwoju Kwalifikacji (ul. Ułanów 7)
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" (ul. Gospodarcza 26)
Polska Gielda Pracy (ul. Poznańska 29)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Pół‚nocna 22a)
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TWP (ul. I. Kosmowskiej 1B/4L)
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Karłowicza 4)
Pracownia Art&Style (ul. Sławin 29/1)
PRIMA Leszek Gęca - Szkolenia (ul. Juliusza Kossaka 79)
PROFESJA - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Krakowskie Przedmieście 21)
Profesjonalny organizator repetytoriów POR F.P. (ul. Ogrodowa 16)
Prywatne Gimnazjum i Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego w Lublinie (ul. Pogodna 52 A)
Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowe (ul. 3-go Maja 18/7a)
Psychodynamiczny Instytut Rozwoju Osobowości (ul. Gojawiczyńskiej 30)
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Kadry Kierowniczej Szkół TWP w Lublinie (ul. Ireny Kosmowskiej 1a/72)
Salon Pielęgnacji Psów "Sara" (ul. Jutrzenki 16/158)
SNK Szkolenia Jezykowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska (ul. Słomkowskiego 11/10)
Strzelecki Ośrodek Szkoleniowy "10.9" (ul. Wiklinowa 4/20)
Studio Tańca Dąbscy - Dąbscy Dance Studiu (ul. Zana 19)
Studium Kształcenia Ustawicznego "SUGGESTOR" (ul. Zana 29/17)
Studium Rekreacji, Sportu i Turystyki (ul. Zuchów 1)
Szkolenia "Rehand" (ul. Radości 13)
Szkolenia Doradztwo "Men at Work" (ul. Żołnierska 7/49)
Szkolenia i Usługi BHP (ul. Urzędowska 44)
Szkolenia i Usługi dla Biznesu E-Professional (ul. Okopowa 6/14)
Szkolpol s.c - Centrum Usług Szkoleniowych (ul. Olszewskiego 5)
SZKOLTEX - Centrum Usług BHP i Kadr (ul. Zemborzycka 59 e)
Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS (ul. 3-go Maja 10)
Szkoła Komputerowa "eduZETO" (Al. Kraśnicka 35)
Szkoła nurkowa "DIVE SERVICE" (Al. Zygmuntowskie 4 lok. 41,42)
Szkoła Sportu i Turystyki Extreme Sports (ul. Biedronki 9/31)
Szkoła Tańca Andrzej Karczmarczyk (ul. Radzyńska 5)
Szkoła Tańca LIDER (ul. Organowa 15 e)
Szkoły "Atena" (ul. M. Curie- Skłodowskiej 2 /1)
Trinity Management sp. z o. o. (ul. H. Kołłątaja 3 lok. 15, p. III)
Unizeto Technologies (ul. Kowalska 5)
Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji (ul. Szewska 4)
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dominikańska 5)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie (ul. Hutnicza 3)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Królewska 15)
Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP "Staszkol" (ul. Nowy Świat 32)
Zespół Szkół Akademia Umiejętności (ul. Gospodarcza 26)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Słowicza 3)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Wojciechowska 38)
ZRW Doradztwo, Coaching, Szkolenia (ul. Narutowicza 67/16)
BEŁŻYCE
Century Polska Szkoła Amerykańskiego Ratownictwa Wodnego (ul. Wilczyńskiego 62)
BIAŁA PODLASKA
ExtremeAcademy (ul. Piłsudskiego 14-18/15)
Hemarex - Szkoła Nauki Jazdy (ul. Słowackiego 15)
Leader School (ul. Reformacka 10)
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kolejowa 8)
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kolejowa 8)
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Uni-Andragos WCKiK (ul. Kolejowa 38A)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Elżbieta Buczyńska, Joanna Harasimiuk
ul. Warszawska 14 p.6)

Szkoły dla dorosłych KURSOR (ul. Narutowicza 66)
UNI-ANDRAGOS (ul. Kolejowa 38 A)
Wschodni Ośr. Szkol. Kadr Dla Transportu Ogólnopol. Stow. Przewoźników (ul. Janowska 66)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział Biała Podlaska (ul. Aleja Jana Pawła II 97)
BIŁGORAJ
Akademia Szybkiej Nauki PULS (ul. "Wira" Bartoszewskiego 2c )
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (ul. Kościuszki 65)
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" w Lublinie Oddział w Biłgoraju (ul. Lubelska 10)
Ośrodek Doradztwa i Szkoleń BARR (ul. Kościuszki 65)
BODUSZYN
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Aurora" (Boduszyn 15)
CHEŁM
Instytut Edukacji i Nowych Technologii (al. Armii Krajowej 11a lok. 24)
Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości Jobs (Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 32)
Centrum Integracji Społecznej (ul. Połaniecka 10)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Jagiellońska 29)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Batorego 1 )
Firma Szkoleniowa "KURSOR" (ul. Hrubieszowska 37)
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Waśniewskiego 17)
Medyczne Studium Zawodowe (ul. Szpitalna 50)
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ul. I-go Pułku Szwoleżerów 1)
Ośrodek Szkolenia i Wspierania Przedsiębiorczości Towarzystwa "OŚWIATA" (ul. Kopernika 25a)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "MJM" Sp. z o. o. (ul. Fabryczna 6)
CHODEL
Centrum Usług Szkoleniowych w Lublinie - Oddział w Chodlu (ul. Partyzantów 39)
DĄBROWICA
Fundacja EOS (Dąbrowica 22 D)
DĘBLIN
Aeroklub Orląt w Dęblinie (ul. Szkoły Podchorążych Lotnictwa 1)
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" w Lublinie Oddział w Dęblinie (ul. Wiślana 3b)
Inspiracje - Szkolenia i Edukacja (ul. Gen. Kowalskiego 19/94)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wiślana 3b)
JABŁOŃ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Zamoyskiego 4)
KAZIMIERZ DOLNY
Dom Szkoleniowo Rekreacyjny Kwaskowa.pl (ul. Czerniawy 3d)
Ośrodek Oświatowo- Szkoleniowy "Arkadia" (ul. Czerniawy 1)
KIJANY
Zespół Szkół Rolniczych (Kijany 19)
KRASNOBRÓD
Meritum Training- Firma Szkoleniowa - Małgorzata Misztal (ul. Wczasowa 4)
KRASNYSTAW
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" - Oddział w Krasnymstawie (ul. Zamkowa 1)
KRAŚNIK
Biuro Podatkowe (ul. Grodzka 15)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 7a)
Centrum Szkoleń "Green Way" (ul. Spółdzielcza 6/61)
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" - Oddział w Kraśniku (ul. Słowackiego 7)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "SOF-OKLES" (ul. Fabryczna 6)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego (ul. Armii Krajowej 25)
Ośrodek Szkoleniowo-Kursowy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (ul. Grodzka 14/4)
PW. LIDER - Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Centrum Ochrony Pracy (ul. Suchyńska 28)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1)
TB System (ul. Konopnickiej 36)
LEŚNA PODLASKA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Bialska 7)
LUBARTÓW
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "Adam" (ul. Chopina 6)
Ośrodek Psychoterapii i Edukacji (ul. Szaniawskiego 62)
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej (ul. 1 Maja 82)
Szkolenia Quality Point (ul. Lubelska 97)
ŁUKÓW
Centrum Szkolenia TRC House (ul. Stodolna 20/46)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego ZDZ w Łukowie (ul. Kwiatkowskiego 4)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "FERGAS" (ul. Warszawska 83B)
TaxAll Sp. z o.o. (ul. Wilczyńskiego 27)
MAJDAN KRASIENIŃSKI
Mavis - Szkolenia, coaching (Majdan Krasieniński 113A)
MOTYCZ-JÓZEFIN
Grupa Szkoleniowa Focus (Motycz-Józefin 5)
NAŁĘCZÓW
Hotel Przepióreczka (ul. 1-go Maja 6)
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Kadry Oświatowej "Awans" Małgorzata Wróblewska (ul. H. Wiercieńskiego 59)
NIEMCE
Securus - Szkolenia BHP (ul. Graniczna 10)
OKSZÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Szkolna 2)
ORŁÓW DREWNIANY
BHPlus Justyna Przysiężniak (Izbica 31A)
OSTRÓW LUBELSKI
Zespół Szkół (ul. Unicka 5)
PARCZEW
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
Centrum Kształcenia Parczew (ul. Harcerska 8)

PIASKI
Agrourystyka u Garncarza Piotr Skiba (Jadwisin 6)
POKRÓWKA
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (Pokrówka, ul. Gminna 98)
PONIATOWA
EDU-SPEC Anna Gogół (ul. Partyzantów 13)
POTOCZEK
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Potoczek 43)
PÓLKO
KOAL - Certyfikat Kompetencji Zawodowych (Pólko 5A)
PSZCZELA WOLA
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Pszczela Wola 9)
PUŁAWY
Akademia Promocji Tańca Puławy Kamila Bartłomiej Rudny (ul Wojska Polskiego 7)
Centrum Edukacji Europejskiej (ul. 6-go sierpnia 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 7)
Ośrodek Szkoleniowy - Fundacja Puławskie Centrum Przedsiębiorczości (ul. Lubelska 2e IIp.)
Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli (Al. Królewska 3)

Policealne Studium Zawodowe

ul. 3-go Maja 8, 24-100 Puławy
tel./fax (81) 887-83-61
www: http://www.szkoly.zdz.pulawy.pl
e-mail: zdz_pulawy@wp.pl

Nasze długoletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie sal wykładowych i pracowni, posiadane przez nas uprawnienia formalne, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, wykładowców, pedagogów i egzaminatorów są gwarancją sukcesu w realizacji Twoich zamierzeń.


RADORYŻ SMOLANY
Zespół Szkół (Radoryż Smolany 8 C)
RADZYŃ PODLASKI
Centrum Języka Angielskiego Helen Doron ()
Filia Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Sitkowskiego 2 A)
RYKI
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Wyczółkowskiego 10)
SIENNICA RÓŻANA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Siennica Różana 266A)
SZANIAWY-MATYSY
Placówka Kształcenia Ustawicznego TWP (Szaniawy-Matysy 4)
ŚWIDNIK
Akademia Stylu Tańca (ul. Racławicka 9)
Akademia Twórczego Rozwoju (ul. Klonowa 71)
Centrum Wsparcia i Rozwoju (ul. Klonowa 12/5)
Exin - Ośrodek Szkolenia Lotniczego (ul. Żwirki i Wigury 49)
Nice&Wise Centrum Języków Obcych (ul. Racławicka 38-44)
TRAWNIKI
Zespół Szkół (Trawniki 264)
TRAWNIKI-KOLONIA
HOMO NOVUS - Centrum Psychoedukacji, Doradztwa Personalnego i Szkoleń (Trawniki-Kolonia 156)
URZĘDÓW
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zachar" (ul. Partyzantów 3)
Szkolenia RBS (ul. Błażeja Dzikowskiego 9)
WŁODAWA
Centrum Kształcenia "Edukator" (Al. J.Piłsudskiego 10)
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" w Lublinie Oddział we Włodawie (ul. Modrzejewskiego 24)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 1)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Tadex" (ul. Chełmska 15)
Szkolenia "Euro-Part" (ul. Jana Pawła II 13)
ZAMOŚĆ
Biuro Rachunkowo Szkoleniowe (ul. Lubelska 40)
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego (ul. Partyzantów 14)

Centrum Edukacyjne Albion (ul. Krasnobrodzka 22a)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Szczebrzeska 41)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Hrubieszowska 12)
Centrum Szkoleniowe "Marboss" (ul. Orląt Lwowskich 15)
Centrum Usług Szkoleniowych "LIDER" - Oddział w Zamościu (ul. Partyzantów 21)
Firma Szkoleniowa "KURSOR" (ul. Partyzantów 9)
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5)
Mediko - Szkolenia z Pierwszej Pomocy (ul. Hrubieszowska 22/20)
Ośrodek Szkolenia EXPERT (ul. Partyzantów 29)
Stowarzyszenie Oświatowców Polskich (ul. Szwedzka 4A)
Szkolenia Informatyczne "ETHNA" (ul. Wojska Polskiego 65)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Anna Drzewicka, Renata Rogalska
ul. Koszary 14)

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Zamościu (ul. Droga Męczenników Rotundy 2)

ZAŚWIATYCZE
Placówka Kształcenia Ustawicznego TWP (Zaświatycze 75)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie