Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku

ul. Przemysłowa 100, 76-200 Słupsk
tel. (59) 840-06-66
www:   http://www.szkoly-slupsk.pl
ZSP na Facebooku
e-mail:   kontakt@szkoly-slupsk.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 10529 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


I ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
(3 lata, dla młodzieży)


TECHNIKUM ZAWODOWE NR 1
(4 lata, dla młodzieży)

 

SZKOŁA POLICEALNA
DLA DOROSŁYCH NR 1 (2 lata)


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- system zaoczny lub wieczorowy
- szkoła na podbudowie gimnazjum lub
  szkoły podstawowej - nauka trwa 3 lata

- podbudowa ZSZ - nauka trwa 2 lata

POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ

- pracownik socjalny
- kursy organizowane przez Powiatowy
  Urząd Pracy

- kursy przygotowujące do egzaminu
  maturalnego

- kursy barman, kelner
- kurs pilotów wycieczek

O Nas

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku rozpoczął działalność w październiku 1992 roku. W chwili obecnej nasza szkoła jest największą tego typu placówką w Słupsku i środkowym Pomorzu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku to pierwsza w regionie słupskim szkoła niepubliczna, powstała z myślą o wspieraniu dorosłych i młodzieży w dążeniu do zdobywania wykształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wydajemy zaświadczenia do ZUS, KRUS i inne. Nie pobieramy w trakcie nauki żadnych opłat za wydawane zaświadczenia.

Szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej, wydawane świadectwa są dokumentami państwowymi. Absolwenci przystępują do zewnętrznych egzaminów prowadzonych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku.

Szkoła z roku na rok poszerza ofertę edukacyjną na wysokim poziomie kształcenia, dzięki czemu pozwala nie tylko uzupełnić wykształcenie, ale też zdobyć nowy zawód, niejednokrotnie pozwalający na przystosowanie się do nowych warunków życia i pracy. Słuchacze szkoły odbywają praktyki zawodowe w instytucjach i firmach usługowych, w renomowanych hotelach i restauracjach w kraju i zagranicą (bardzo często otrzymują w tych firmach zatrudnienie).

Technikum Zawodowe Nr 1 w Słupsku jest szkołą prywatną z uprawnieniami szkoły publicznej. Zajęcia odbywają się w nowo wyremontowanym budynku szkoły w Słupsku przy ul. Przemysłowej 100. Do dyspozycji uczniów są nowoczesne pracownie gastronomiczne, komputerowe, biblioteka z centrum multimedialnym, bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne i najnowocześniejsze w mieście pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta.

Pozyskujemy środki z Funduszy Europejskich. Dotychczas zrealizowaliśmy trzy duże Projekty doposażając szkołę w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Uczniowie zdobyli dodatkowe umiejętności uczestnicząc w licznych kursach zawodowych, warsztatach i wyjazdach fakultatywnych.

Jako jedyna szkoła w Polsce oprócz tradycyjnych metod dydaktycznych wprowadza dla naszych uczniów na specjalnie przygotowanej platformie edukacyjnej lekcje multimedialne w trzech zawodach: technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych, hotelarz, kelner. Jest to doskonała i nowoczesna pomoc dydaktyczna wspierająca przygotowanie do egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Kursy i szkolenia

Pomorskie Centrum Edukacji Zawodowej jest placówką oświatową, która zajmuje się szkoleniami i kursami w różnych specjalnościach. Organizujemy kursy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji państwowych. Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, gdzie dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz salami i pracowniami z odpowiednim wyposażeniem.Jeżeli cenisz sobie:
 • przyjazną atmosferę
 • indywidualne podejście do ucznia
 • zajęcia z profesjonalistami
 • wysoki poziom kształcenia
przyjdź do NAS!

Zapewniamy:

 • bogatą ofertę edukacyjną
 • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
 • bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne
 • pracownie specjalistyczne (m.in. pracownia obsługi konsumenta, pracownia do prowadzenia zajęć praktycznych na kierunkach medycznych)
 • nowoczesne pracownie komputerowe z dostępem do internetu
 • bibliotekę z centrum multimedialnym
 • naukę w małych grupach
 • wysoki poziom bezpieczeństwa

Kadrę pedagogiczną tworzą najlepsi nauczyciele ze słupskich szkół średnich, Akademii Pedagogicznej oraz doświadczeni praktycy zawodowi. Wszyscy oni to wysokiej klasy specjaliści z poszczególnych dziedzin.

Pracownie


Serdecznie Zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie