Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Małopolskie Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. Smoleńsk 22/3, 31-112 Kraków
tel./fax: (12) 633 60-03, tel. kom. 519 160-130
www:   http://www.mcku.pl
e-mail:   biuro@mcku.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 8518 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieKURSY PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE

- profesjonalny recepcjonista
- specjalista ds. turystyki / konsultant
  turystyczny

- pilot wycieczek zagranicznych
- barman kelner mixer
- HACCP
- BHP
- kursy języka angielskiego i niemieckiego
- kompetencje społeczne
- obsługa komputera
- obsługa biura, obsługa kadrowo-księgowa
- handel i gospodarka magazynowa
- i inne
 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- nauka trwa trzy lata
- nauka jest bezpłatna
- rekrutację prowadzimy od kwietnia
  do sierpnia


POLICEALNE SZKOŁY ZAWODOWEKWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Małopolska Szkoła Kształcenia Ustawicznego, jest niepubliczną szkołą o uprawnieniach szkoły publicznej. Uprawnienia te posiadamy od 1991r. Świadectwa ukończenia naszej Szkoły są równorzędne ze świadectwami odpowiedniego typu szkoły publicznej. Słuchacze pobierający naukę korzystają z tych samych praw i podlegają tym samym obowiązkom jak uczniowie typowych szkół publicznych. Geneza szkoły sięga 1997 roku.

Zapewniamy kształcenie ogólnokształcące, policealne i zawodowe. Oferujemy szeroki wachlarz kursów kwalifikacyjnych, edukacje lingwistyczną oraz kursy dokształcające. Jesteśmy otwarci na kształcenie słuchaczy nie zależnie od wieku. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, doświadczoną wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, życzliwą i twórczą atmosferę nauki w szkole.

Kształcimy
aktywnymi metodami pracy z wykorzystaniem technologii informatycznej i informacyjnej. Dzięki nam rozwiniesz skrzydła, zdobędziesz kwalifikację, która pozwolą ci szybko znaleźć atrakcyjna dobrze płatna pracę, odnaleźć indywidualna drogę dalszego kształcenia.


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Kończąc edukację w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych uzyskasz wykształcenie średnie, zdając egzamin dojrzałości. Po zdobyciu matury masz pełne prawo podjąć studia wyższe. Doradzimy Ci w wyborze dalszej drogi kształcenia.


SZKOŁY POLICEALNE

Zapisując się do naszej szkoły policealnej wystarczy, że posiadasz świadectwo szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Po zakończeniu kształcenia zdajesz egzamin zewnętrzny zdobywając kwalifikacje zawodowe. Zapewniamy praktyki zawodowe w ramach kształcenia na każdym kierunku, które pozwolą na zdobycie koniecznych umiejętności praktycznych, umożliwią zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo zawodowe, znakomite rozeznanie rynku pracy w Polsce i za granicą.


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Na kwalifikacyjnym kursie zawodowym możesz uzyskać kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w wybranym przez siebie zawodzie. Kwalifikacyjny kurs zawodowy, jest kursem prowadzonym według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie jednej kwalifikacji (K).

Jako absolwent kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego. Ukończenie tego kursu umożliwia ci przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji, przeprowadzonego przez okręgową komisje egzaminacyjną (OKE).

Po ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego zdając egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w zakresie danej kwalifikacji, otrzymujesz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Zdobycie wszystkich kwalifikacji, w zależności od wybranej kwalifikacji w danym zawodzie (K1,K2,K3) składa się na dany zawód wraz z potwierdzeniem odpowiedniego poziomu wykształcenia, które oznacza zdobycie pełnego zawodu, dyplomu technika w danym zawodzie.


KURSY PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE

Oferta kursów podnoszących kwalifikacje skierowana jest zarówno do odbiorcy indywidualnego, jak również firm i instytucji. Zatrudniamy wykładowców i trenerów, którzy są praktykami w swych dziedzinach, a lata pracy i opinie kursantów potwierdziły ich profesjonalizm.

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby, formy współpracy ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.


REKRUTACJA

Rekrutacja:
  • do Liceum dla Dorosłych trwa od kwietnia do sierpnia
  • do szkoły policealnej oraz na kwalifikacyjne kursy zawodowe odbywa się na semestr zimowy (luty) i semestr letni (wrzesień)
  • na pozostałe kursy odbywa się przez cały rok i prowadzona jest w momencie utworzenia się grupy lub w przypadku indywidualnych potrzeb kursanta

Szkoła wydaje skierowania na bezpłatne badania lekarskie.

Wymagane dokumenty:
  • oryginał (lub odpis) świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • 3 zdjęcia legitymacyjne
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki
  • dokument tożsamości
  • podanie o przyjęcie - wzór dostępny w sekretariacie szkoły


DOJAZD DO SZKOŁY

Szkoła ma siedzibę w centrum Krakowa przy ulicy Smoleńsk 22/3, 31-112 Kraków. Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły. Jak dojechać?
  • linie tramwajowe: 20
  • linie autobusowe: 109, 124, 134, 144, 164, 173, 179, 194, 292, 304, 502SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie