Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych

ul. Płk. Leopolda Lisa-Kuli 13, 35-025 Rzeszów
tel./fax (017) 853-22-47
www:   http://www.nkjo-rz.neostrada.pl
e-mail:   nkjorz@rz.onet.pl

Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 7521 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH
specjalności:

- język angielski
- język francuski


Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie ma swoją siedzibę przy ul. Płk. L. Lisa-Kuli 13. Historia placówki sięga do początków transformacji ustrojowych w Polsce, tj. do roku 1990, kiedy to na wniosek Kuratora Oświaty w Rzeszowie zostało powołane, by kształcić nauczycieli języka angielskiego. W rok później, powstała druga specjalność, tj. języka francuskiego.

Od początku swej działalności NKJO kształci i przygotowuje do zawodu nauczycieli języka angielskiego i francuskiego nie tylko kandydatów z naszego regionu podkarpackiego, ale także z regionów ościennych, ciesząc się dobrą opinią w środowisku.

Nauka odbywa się w systemie dziennym (j. angielski i francuski) i wieczorowym (j. angielski).

Podstawową troską naszej placówki jest dbałość o jakość kształcenia i dobre warunki do zdobywania wiedzy, czemu służą odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne (zestawy audio-wizualne, rzutniki pisma, kamery video, czytnik DVD), laboratorium językowe, laboratorium komputerowe, biblioteka i czytelnia z dostępem do internetu. Niewątpliwą chlubą są zasoby biblioteczne liczące ponad 11 000 woluminów, z których korzystają również nauczyciele i studenci spoza kolegium.

W swej historii kolegium uczestniczyło i uczestniczy nadal w wielu przedsięwzięciach oświatowych i projektach, kładąc duży nacisk na rozwój i podnoszenie umiejętności swej kadry, wysoką jakość kształcenia oraz wdrażanie nowości edukacyjnych. Służy również pomocą absolwentom i nauczycielom, którzy darząc nas zaufaniem zwracają się o taką pomoc.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie