Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - ŁÓDŹ

"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Kilińskiego 21)
ABCSoft Michał Świrski (ul. Okrzei 22/29)
Abilita Communications (ul. Bruska 26)
Agencja Artystyczna Lilla House (ul. Wigury 21, II piętro)
Agencja Żeglarska "WAYPOINT" (ul. Liściasta 50 A m.3)
Akademia Baru (ul. Kopcińsakiego 36/4)
Akademia Consulting – Szkolenia i Doradztwo Ewa Kulesza (ul. Zmienna 15)

Akademia Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego

ul. Kopcińskiego 5/11, 90-242 Łódź
tel. 510 036 706
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: lodz@oswiatalingwista.eu

Zatrudniamy najlepszych instruktorów i wykładowców. Ich działania znajdują odzwierciedlenie nie tylko we wzroście wiedzy i umiejętności uczestników szkoleń, ale przede wszystkim mają wpływ na efektywność podczas wykonywania zadań w organizacji. Analizując potrzeby rynku pracy, kierunki rozwoju gospodarczego oraz zainteresowania naszych klientów, stale modyfikujemy naszą ofertę w taki sposób, aby nasi kursanci osiągali wymierne korzyści z odbytych szkoleń i kursów.


Akademia Rainbow Tours (ul. Piotrkowska 270)
Akademia Rozwoju Osobowego Perfecta (ul. Zachodnia 70, III p, pok. 315 F)
Akademia Specjalistów FINANSUS (ul. Łagiewnicka 54/56)
Akademia Szkoleniowa Grace (ul. Karpia 65/67)
Akademicki Ośrodek Nauki (ul. Piotrkowska 91)
Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Lumumby 14)
Akadia - Firma Szkoleniowa (ul. Żwirki 1c)
AKSON Centrum Kształcenia Masażystów (ul. Franciszkańska 17/25)
ALT Systemy Informatyczne Bożena Karolewska (ul. Narutowicza 7/9)

ALTERNATYWA Szkoły Dla Dorosłych

ul. Obywatelska 57, 93-558 Łódź
tel. (42) 611-01-32
tel. kom. 606-210-456
www: http://www.alternatywa-lodz.pl
e-mail: alternatywa@alternatywa-lodz.pl

Gwarantujemy naukę przez doświadczonych nauczycieli, zajęcia w nowocześnie i bogato wyposażonych pracowniach. Szkoła oferuje zdobycie zawodu technik farmaceutyczny oraz innych atrakcyjnych zawodów. W ofercie Licea oraz kursy językowe i maturalne.


Andago - Szkolenia i Doradztwo (ul. Kurczaki 49/10)
AOK - Akademicki Ośrodek Kształcenia (ul. Moniuszki 4a)
AP Edukacja (ul. Piotrkowska 132)
AP Edukacja (ul. Piotrkowska 197)
Art Of Training - Szkolenia (ul. gen. J. Dąbrowskiego 99/170)

Atut Lider Kształcenia

ul. Piotrkowska 173 (II piętro), 90-447 Łódź
tel. (42) 307 09-51, tel. kom. 531 700-813
www: http://atutszkola.pl
e-mail: lodz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Auto Szkoła GRYGLAS (ul. Armii Krajowej 64)
Bartolini Air Sp. z o.o. (ul. Pilska 4)
Bestom Dentonet.pl Sp.z o.o. (ul. Wigury 15A)
Biuro Prawne Stanisławscy s.c. (ul. Wycieczkowa 33 A )
Biuro Usług Prawnych i Szkolenia "KODEKS" (ul. 6 Sierpnia 11 lok. 6, II piętro, apartament. z windą)
British Centre - Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Szkoła Języków Obcych (ul. Pomorska 140)

Brost - Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej (ul. Wólczańska 210)
CADExpert sp. z o.o. (ul. Nowe Sady 2)
CEDEGO - Adam Sikora (ul. Szczecińska 74)
Centrala Leader School (ul. Wierzbowa 21)
Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Sp. z o.o. (ul. Piotrkowska 65)
Centrum Doskonalenia Pracy z Dzieckiem STIMULUS (ul. Przyborowskiego 16 m45)
Centrum Dystrybucji i Kształcenia BEAUTYNOVA (ul. T. Kościuszki 74/78)
Centrum Edukacji Ekologiczno-Medycznej "STOM" (ul. Próchnika 42)
Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CEiRON (ul. Konstytucyjna 42c )
Centrum Edukacji i Rozwoju Osobistego CEIRO (ul. Pomorska 83/85)
CENTRUM EDUKACYJNE "ATENA" (ul. Sienkiewicza 13)
Centrum Edukacyjno Biznesowe SBiE (ul. Narutowicza 86)
Centrum Edukacyjno-Biznesowe TANIPOL (ul. Piotrkowska 79)
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe academic! (ul. Piotrkowska 17/308)
Centrum Językowe "Euro-College" (ul. Piotrkowska 99)
Centrum Językowe B.J. Language Centre (Al. Mickiewicza 15A)
Centrum Językowo - Szkoleniowe SLAVIZ (ul. Wólczańska 14/16)
Centrum Języków Obcych Akcent (ul. Żwirki 17)
Centrum Języków Skandynawskich (ul. Piramowicza 9/5)
Centrum Komputerowe ZETO S.A. (ul. Narutowicza 136)
Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości IPT (ul. Sterlinga 16/18)
Centrum Kreowania Wizerunku
"Cztery Pory Roku" (ul. Zachodnia 70)

Centrum Kształcenia "AnnA" (ul. Sienkiewicza 13)
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 12)
Centrum Kształcenia Języka Migowego (ul. Nawrot 94/96)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wielkopolska 70/72)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii (ul. G. Narutowicza 122)
Centrum Nurkowe i Biuro Podróży NURKOLAND (ul. Wojska Polskiego 74)
Centrum Praktycznej Edukacji "Mercant" (ul. Obywatelska 152)
Centrum Szkolenia ALFA (ul. Żniwna 10/14)
Centrum Szkolenia Kursowego Przedsiębiorstwa Racjonalizacji Pracy DOCTUS Sp. z o.o. (ul. A. Struga 26)
Centrum Szkolenia Menedżerów i Sprzedawców J.C. (ul. Tatrzańska 51/53 m.58)
Centrum Szkolenia Płetwonurków i Turystyki Podwodnej "POSEJDON" Bogdan Kobierzycki (ul. Świętej Teresy 56/58)
Centrum Szkoleniowe FINANSUS (ul. Piotrowska 270)
Centrum szkoleniowe Man and Machine (ul. Żeromskiego 52)
Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne "Graffiti" (ul. Gdańska 126/128)
Centrum Szkoleniowo - Kosmetyczne "Kosmein" (ul. Legionów 59)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Żeromskiego 115)
Centrum Szkoleniowo-Kursowe Doskonalenia Zawodowego DNSZ-BHP-OMNIBUS (ul. Łanowa 111a m58)
Centrum Szkoleń (ul. Praska 5/7)
Centrum Szkoleń "Winner" Anna Grabowicz, Anna Krasińska (ul. Gdańska 90 lok. 1-4)
Centrum Szkoleń Medycznych (ul. Łąkowa 7a lok: 111/112)
CZARMED - Kursy Pierwszej Pomocy (ul. Armii Krajowej 82/51)
Doradztwo i Szkolenia Europejskie - Michał Feter (ul. Pienista 41C/43)
Edukacja Artystyczna "Edu-Art" (ul. Marysińska 90d m.35)
Edukacyjna Szansa "Aziro" (ul. Lipowa 48)
EduPoint.pl - Studio Twórczego Rozwoju (ul. Brzeźna 8 lok. 2)
Eko - Futura Sp z o.o. (ul. Piotrkowska 60)
Eko - Wilanów (ul. Piotrkowska 29)
Elite Care (ul. Kilińskiego 177/14)
Enviro - Robert Wojdyn (al. Piłsudskiego 12)
ERUDIO - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi (ul. Pomorska 83/85)
Eternal Szkolenia (ul. Nawrot 35 /8)
European Concept Consulting (ul. Rojna 103)
Europejska Edukacja Pracowników Biurowych IMAGEURO Jolanta Hryniewicka-PYRGIEL (Al. Mickiewicza 15 A lok. 3.1 )
Europejska Grupa Konsultingowa (ul. Żwirki 1c/4)
Europejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Piotrkowska 102)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "Pro Studio Training" (ul. Czahary 44/2)
Firma Szkoleniowa " VerVe" (ul. Hipoteczna 15/15)
Firma Szkoleniowa "Lamara" (ul. Drewnowska 48)
Firma Szkoleniowa "Text Service" (ul. Narutowicza 4)
FIRMA SZKOLENIOWA AWANS B.H.P. (Brukowa 23)
Firma Szkoleniowa SET (ul. Przyszkole 15/23)
Firma Szkoleniowo-Doradcza Edukey (ul. Łąkowa 3/5 (budynek 14, Wejście B, lokal nr 4))
FPL Europa (ul. Rewolucji 1905r nr 82)
Fundacja na Rzecz Rozwoju Regionu Łódzkiego (ul. Więckowskiego 16)
Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego (ul. Jaracza 36 B)
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi (ul. Piotrkowska 86)
Fundacja Rozwoju Zasobów Ludzkich - Praemium (ul. Harcerzy Zatorowców 6)
Fundacja Uwolnienie (ul. Inowrocławska 5a)
Hortus (ul.Płk. Dr. Stanisława Więckowskiego 62 lok.4)
HR Partners - Marta Pilżys (ul. Więckowskiego 20 lok. 9)
HRP Group Sp. z o.o. (al. T. Kościuszki 39)
Human-System - Dobrosław Wójcik (ul. Żubardzka 7 /74)
Ides Consultants Polska Sp. z o.o. (ul. Gdańska 91)
INDEX Sp. z o.o. (ul. Pabianicka 14 lok. 4)
Instytut Edukacji Ustawicznej - dr Beata Owczarska (ul. Narutowicza 7/9)
Instytut Medycyny Manualnej (Al. Wyszyńskiego 25A)
Konsorcjum Prawno-Konsultingowe LEX (ul. Olimpijska 5b lok. 5)
Kosmopolita s.c. (ul. Piotrkowska 85/12)
Kursy Języka Norweskiego "Nordino" (ul. Słowiańska 1/9 p.103)
Kursy Językowe "MIG" (ul. Piotrkowska 204/210)
Kursy języków obcych (ul. K.K.Baczyńskiego 156)
Kwiat Serwis s.c. - Janina Kwapisz (ul. Pabianicka 77)
Leader School (ul. Julianowska 7a)
Leader School (ul. Paderewskiego 63)
Leute Zentrum - Firma Consultingowo - Szkoleniowa (ul. Więckowskiego 20/52)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 135)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cenzus" (Al. J. Piłsudskiego 101)
Łódzka Korporacja Oświatowa (ul. Jaracza 70)
ŁÓDZKA SZKOŁA MODY - KOSMETOLOGII - FRYZJERSTWA ANAGRA (ul. Łanowa 4)
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul. Kopcińskiego 29)
Łódzkie Centrum dukacji dla Dorosłych (ul. Pomorska 69/71)
Medivia Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny (ul. Franciszkańska 104/112 lok. 2)
Mentor Kursy Maturalne (ul. Źródłowa 47)
MSR - Stanisław Radomiński (ul. Lajkonika 2)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Ośrodek Kursowy Ł.A.O.M. S.S. Agnieszka Włodarczyk (ul. Piotrkowska 165/169)
Nordic Sport - Kursy Nordic Walking (ul. Uniejowska 6/75)
NT Group Systemy Informatyczne - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Traugutta 25)
NT Group- Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (ul. Traugutta 25)
ODORIKO Akademia Formy i Tańca (ul. Woskowa 8)
Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli RES POLONA (ul. Gdańska 80)
OLYMPUS Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu Sp z o.o. (ul. Wigury 21)
Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. (ul. Próchnika 5)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli CBE (ul. Hubala 1/61)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Chejron (pl. Zwycięstwa 2)
Ośrodek Kształcenia Specjalistycznego przy Międzynarodowej Fundacji Kobiet (ul. Więckowskiego 13)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Łąkowa 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Creator" (Pl. Wolności 12/201)
Ośrodek Nadzoru i Szkolenia BHP (ul. Jana 9)
Ośrodek Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej (ul. Zbaraska 19)
Ośrodek Szkolenia Kursowego "Omega" (ul. Żurawia 3/5)
Ośrodek Szkoleniowy "BeHaPe" (ul. Batalionów Chłopskich 8)
Ośrodek Szkoleniowy "Valor" Instytut Nieruchomości (ul. Andrzeja Struga 16)
Ośrodek Szkoleniowy przy Cechu Rzemiosł Budowlanych, Drzewnych i Mineralnych w Łodzi (ul. Górnicza 36a)
Ośrodek Szkoleniowy Przy Wojewódzkim Uniwesytecie Robotniczym (ul. Północna 25)
Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP - Placówka Filia w Łodzi (ul. Piotrkowska 137/139)
Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Pracowni Alternatywnego wychowania (ul. Wólczańska 225)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "Migaj Naturalnie" (ul. Leszczyńska 4/41)
Placówka Kształcenia Ustawicznego STYL - STUDIO (ul. Franciszkańska 17/25 pok. 413)
Platu Korepetycje Katarzyna Kolasińska (ul. Kościuszki 41 lok. 6)
Policealna Szkoła Kosmetyczna (al. Kościuszki 48)
Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kamińskiego 17/19)
Pracownia Kosmetyczna Pauliny Grabowskiej (ul. Jaspisowa 33)
Pracownia Rysunku, Malarstwa i Grafiki Warsztatowej (ul. Narutowicza 45/22)
Pro - Futuro (ul. Konstytucyjna 42c)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Piotrkowska 197)
PROGRES Szkoła Języków Obcych (ul. Wólczańska 127)
Questus Robert Kozielski (ul. Organizacji WiN 83/7)
Rzemieślnicze Centrum Szkolenia Zawodowego Izby Rzemieślniczej w Łodzi (ul. Moniuszki 8)
SEM - Psychoterapia Szkolenia Masaż Bekier Katarzyna (ul. Beli Bartoka 11/32)
Signa Sp zo.o. Placówka Szkolenia Zawodowego (ul. A. Struga 2)
Specjalistyczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PROFILAKTYKA (ul. Jaracza 40)
Specjalistyczny Ośrodek Szkolenia "ATOS" Sp. z o.o. (ul. Widzewska 14)
Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna (ul. Kopcińskiego 5/11)
Spółka Oświatowa "PRYMUS" (ul. Sienkiewicza 88)
Stajnia Oleńka Grzegorz Sikora (ul. Liściasta 241 dojazd od ulicy Szczecińskiej)
Stowarzyszenie Yacht – Club Albatros (ul. Piotrkowska 36)
Studio Tańca 4U (ul. Piotra Skargi 12)
Studio Tańca Jankowski - Szkoła Tańca (pl. Zwycięstwa 2)
Studium "Filar" - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Piotrkowska 5)
Studium Informatyki (ul. Piotra Skargi 12)
Studium Językowo - Maturalne "English Knowledge" (ul. Wigury 15)
Studium Nauczania Kursowego "Perspektywa" (ul. 11 Listopada 37)
Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo - Wdrozeniowych Sp. z o.o. (ul. Pomorska 40)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Kopcińskiego 5/11, 90-242 Łódź
tel. 501 763 963
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: lodz@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Sienkiewicza 46 (III LO))
Studium w Łodzi VIP (ul. Piotrkowska 94)
Szkolenia "11 Muz" (ul. Kilińskiego 177)
Szkolenia "Boroń" (ul. Kopernika 1/3)
Szkolenia "Envy - Hair Club" (ul. Kościuszki 40A)
Szkolenia "Proshape" (ul. Wólczańska 139)
Szkolenia "Przerwa Na Kawę" (ul. Maratońska 87/51)
Szkolenia "SkanBHP" (ul. Łagiewnicka 255)
Szkolenia i Doractwo MK Communications (ul. Zmienna 7/9/12)
Szkolenia Łódź (ul. Wielkopolska 37 /54)
Szkolenia Prime Invest (Al. Kościuszki 17)
Szkolenia&Finanse (ul. Przybyszewskiego 254/22)
Szkoła Muzyczna I stopnia
Związku Nauczycielstwa Polskiego (ul. Bohdanowicza 4 )

Szkoła Pamięci Wojakowskich "Sensos" Magdy Anuszczyk w Łodzi (ul. Liściasta 4/8 (róg Zgierskiej))
Szkoła Pamięci Wojakowskich SENSOS Magdalena Anuszczyk (ul. Liściasta 4/8 (róg Zgierskiej))
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Anna Jany-Pietraszewska)
Szkoła Tańca i Klub Fitness Open Dance Studio (ul. Rewolucji 1905 r. nr 44)
Szkoła Tańca Peter (ul. Sienkiewicza 100)
Szkoła Tańca Riviera (ul. Kopcińskiego 31D)
Szkoła Tańca Urban Dance Zone (ul. Zachodnia 85)
Szkoła Trenerów - Trenerzy Interpersonalni (ul. Tuwima 34)
Szkoły "ATENA" (ul. Tuwima 12a lok.17)
Szkoły Krzysztofa Augustyniaka (ul. Deotymy 7)
Szkoły Spółki Oświatowej TOP (ul. Siemiradzkiego 4/8)
Taka Quality (ul. Gruntowa 3A)
Taurus - Hanna Kądziołka-Sabanty (ul. Piotrkowska 181)
UM Studio (ul. Wólczańska 151/12)
Usługi Szkoleniowe "Artstorm" (ul. Piotrowiczowej 12 lok. 6)
Wisehead Sp z o.o. (al. Kościuszki 80/82)
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Wólczańska 202)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi (ul. Smutna 28)
Wycieczki Językowe - Language Trips Abroad (ul. Wyszyńskiego 33/11)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Prożka 3/5)
Związkowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kamińskiego 17/19)

Zobacz również:

gimnazja Łódź
kolegia Łódź
korepetycje Łódź
kursy, szkolenia Łódź
licea Łódź
przedszkola Łódź
szkoły plastyczne Łódź
szkoły podstawowe Łódź
szkoły policealne Łódź
morskie Łódź
zawodowe Łódź
uczelnie Łódź
księgarnie Łódź
kuratoria, poradnie Łódź
szkolne artykuły Łódź
szkoły językowe Łódź
prawo jazdy Łódź
szkolenia sportowe Łódź
studia podyplomowe Łódź
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łódź
relaks, rozrywka Łódź
sale konferencyjne Łódź




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie