Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
"AKADEMIA ZDROWIA"

ul. Jagiellońska 5, 35-025 Rzeszów
tel. (17) 853-25-09, tel./fax. (17) 850-73-17
www:   http://www.akademia-zdrowia.pl
Akademia Zdrowia na Facebooku
e-mail:   rzeszow@akademia-zdrowia.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 16046 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


SZKOŁY POLICEALNE DWULETNIE


SZKOŁY POLICEALNE ROCZNE


BEZPŁATNE TECHNIKUM DLA MŁODZIEŻY


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- dla absolwentów gimnazjum, ośmioletniej
  szkoły podstawowej lub szkoły zawodowej

 

KURSY

- stylizacja paznokci
- kosmetyka z elementami wizażu
- wizaż i stylizacja
- fryzjestwo
- masaż klasyczny
- masaż leczniczy
- refleksoterapia
- masaż bańką chińską
- instruktor rekreacji ruchowej - fitness
- instruktor ćwiczeń siłowych

- opiekunka dziecięca domowa
- opiekun osób starszych

- bukieciarstwa
- projektowanie i aranżacja ogrodów
- dekorator wnętrz

- dietetyki
- barman - kelner
- kadry i płace
- podstawy księgowości
- recepcjonista
- sekretarka

- fotografia cyfrowa
- fotografia tradycyjna

- manicure hybrydowy
- mikrodermabrazja
- mezoterapia bezigłowa
- jonofreza i galwanizacja
- przedłużanie rzęs

- grooming
- behawioryzm zwierząt
- dietetyka weterynaryjna
- kurs ratownika zwierząt


KURSY MEDYCZNE
(dla pielęgniarek, położnych)

- kurs kwalifikacyjne dla pielęgniarek
  i położnych

- specjalizacje dla pielęgniarek i położnych
- kursy specjalistyczne dla pielęgniarek
  i połoznych

- kurs sanitariusza szpitalnego
- kurs opiekuna medycznego
- dodatkowo dla personelu medycznego
  kursy angielskiego i niemieckiego

- szkolenia z pierwszej pomocy
  przedmedycznej


AKADEMIA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

- w naszej ofercie szkolenia, kursy
  warsztaty i inne inicjatywy edukacyjne

Akademia Zdrowia działa na rynku edukacyjnym już od 1998r. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oferujemy największą liczbę kierunków kształcenia dostosowanych do współczesnego rynku pracy. Posiadamy bogate zaplecze do prowadzenia zajęć praktycznych. Nasze szkoły policealne posiadają uprawnienia szkoły publicznej, czyli:
  • realizujemy programy nauczania poszczególnych kierunków zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • wykładają u nas wykwalifikowani pedagodzy
  • przeprowadzamy egzaminy zawodowe oraz maturalne
  • wydajemy świadectwa wystawione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Nasza wykwalifikowana kadra posiada uprawnienia pedagogiczne i praktykę zawodową w obszarze prowadzonych zajęć. W Akademii Zdrowia otrzymasz solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dzięki nam spełnisz swoje ambicje, zdobędziesz wymarzoną pracę lub uzyskasz awans zawodowy. Swoje kwalifikacje możesz podnosić dzięki kursom i szkoleniom oferowanym przez Akademię Zdrowia w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Rzeszowie, Warszawie. Szkoła przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Zajęcia praktyczne są prowadzone w dobrze wyposażonych pracowniach, m.in. kosmetycznych, fryzjerskich czy farmaceutycznych.

Organizujemy kursy oraz podwyższamy kwalifikacje pielęgniarek i położnych. Akademia Zdrowia posiada zgodę na prowadzenie kursów i szkoleń nadaną przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie oraz wpis do Rejestru Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Łodzi.

Dlaczego My?


Komfort nauki we własnych pracowniach!
Akademia Zdrowia posiada własne, doskonale wyposażone pracownie zawodowe, spełniające najbardziej szczegółowe europejskie kryteria. Jesteśmy nowoczesną szkoła i zależy nam, aby nasi słuchacze pracowali na najwyższej jakości sprzęcie. Zapewniamy Wam pomoce dydaktyczne oraz niezbędne materiały. Dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale również o estetykę pracowni. Zostały zaprojektowane przez profesjonalnych architektów tak, aby nauka w nich przebiegała najefektywniej i najprzyjemniej.

Niskie ceny i dogodne warunki płatności
Czesne w Akademii Zdrowia jest konkurencyjnie niskie. Nie płacisz wpisowego, a o pierwszej wpłacie pomyślisz dopiero jak już zdążysz zadomowić się w naszej szkole. Za najwyższą jakość płacisz tak niewiele.

Praktyki przede wszystkim
Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby sprostać oczekiwaniom pracodawców na rynku pracy trzeba mieć oprócz wiedzy teoretycznej przede wszystkim opanowana praktykę. Dlatego w naszych szkołach i na naszych kursach ponad 70% zajęć to zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że absolwent naszej szkoły ma "fach w ręku", a nawet "w małym palcu" i poradzi sobie z każdym zawodowym wyzwaniem.

Jesteśmy tu dla Ciebie
W Akademii Zdrowia przyjazna atmosfera czeka na Ciebie już od progu. Profesjonalna i miła obsługa sekretariatu pomoże, doradzi, udzieli każdej potrzebnej Ci informacji. Nasza wysoce wykwalifikowana, wyspecjalizowana kadra, posiadająca uprawnienia pedagogiczne jest tu właśnie dla Ciebie. Celem naszych wykładowców jest przekazanie Ci swojej szerokiej wiedzy i wykształcenie u Ciebie niezbędnych umiejętności w nowoczesny, przyjazny dla słuchacza i bardzo efektywny sposób. Przyjdź i sprawdź.

Wybierz właściwy kierunek i ucz się tego co lubisz
W naszej szkole możesz uczyć się na wielu kierunkach, które dostosowujemy na bieżąco do aktualnych potrzeb na rynku pracy. Nie mamy kierunków, po których trudno będzie Ci znaleźć pracę. Więc nie czekaj i zapisz się na kierunek najbardziej zbieżny z twoimi zainteresowaniami i uzdolnieniami.

Agencja zatrudnienia
Akademia Zdrowia pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy. Jeżeli wiesz już na pewno, co chcesz robić w życiu, postaramy się ułatwić Ci znalezienie Twojej wymarzonej pracy. Z myślą o naszych słuchaczach współpracujemy z firmami zajmującymi się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy.

Serce w centrum miasta
Nasze szkoły znajdują się w samym centrum miasta, dzięki czemu po zajęciach wszędzie masz blisko. Nie stracisz też czasu na dojazdy na drugi koniec miasta.

Pracownie zawodowe

Traktujemy naszych słuchaczy poważnie. Chcemy zapewnić Wam maksymalny komfort i wygodę, więc wszystkie zajęcia odbywają się na miejscu, w naszych siedzibach, zlokalizowanych zawsze w samym centrum.

Poza tym wyposażenie naszych pracowni zawodowych jest na najwyższym poziomie, spełnia najwyższe standardy europejskie! Znajdziesz w nich wszystko, co niezbędne będzie do nauki, a nawet więcej. I wszystko jest nasze - właśnie do twojej dyspozycji. Masz okazję zdobywać nowe umiejętności ćwicząc na najlepszym, nowoczesnym sprzęcie.

Stawiamy nie tylko na maksymalną funkcjonalność, ale również na wysoką estetykę! Nasze pracownie są projektowane przez architektów tak, aby nauka w nich przebiegała przyjemnie i efektywnie. Mamy pewność, że będziesz się w nich dobrze czuć!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie