Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Jadwigi Dziubińskiej

Golądkowo 41G, 06-120 Winnica
tel./fax (23) 691-40-73, (23) 691-40-93
www:   http://www.zsgoladkowo.eu
e-mail:   sekretariat@zsgoladkowo.eu

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

- w zawodzie: technik rolnik
- z zakresu kwalifikacji:
- R.3. Prowadzenie produkcji rolniczej
- R.16. Organizacja i nadzór produkcji
  rolniczej

 

TECHNIKUM (4 lata)ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
(3 lata)


SZKOŁA POLICEALNA

Organem prowadzącym szkołę jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Szkoła zatrudnia profesjonalną, wykwalifikowaną, fachową i rzetelną kadrę pedagogiczną, która wspomaga uczniów nie tylko w zdobywaniu wiedzy ogólnej, ale także w rozwijaniu innych umiejętności i zainteresowań. Panuje tu przyjazna, pełna zrozumienia atmosfera. Doskonale przygotowuje do dalszego kontynuowania nauki na wyższych uczeniach. Uczniom w radą i pomocą służy szkolny pedagog.

Baza dydaktyczna szkoły:
 • pracownia przedmiotów zawodowych, warsztaty szkolne
 • sale lekcyjne
 • nowoczesne maszyny rolnicze
 • pracownie komputerowe
 • nowoczesne pracownie żywienia
 • pracownie przedmiotowe
 • biblioteka i MCI
 • nowoczesny placu manewrowy przeznaczony do nauki jazdy
 • nowoczesne wielofunkcyjne boisko sportowe
 • stajnia Horpyna

Przy szkole działają warsztaty, gdzie uczniowie podnoszą swoje umiejętności praktyczne. Szkoła posiada internat ze stołówką.


Atuty szkoły
 • bezpłatne prawo jazdy kat. B i T
 • system zarządzania jakością ISO 9001:2008
 • udział w projektach unijnych
 • współpraca międzynarodowa (szkoły z Danii, Norwegii, Ukrainy, Francji)
 • współpraca z instytucjami naukowymi i uczelniami
 • małe zespoły klasowe
 • nagrody finansowe dla aktywnych uczniów
 • możliwość odbycia praktyk zawodowych w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Danii

Mocną stroną ZS CKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie jest współpraca z wieloma jednostkami działającymi na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich w tym z instytutami naukowymi i uczelniami wyższymi. Dzięki niej młodzież i nauczyciele mają dostęp do specjalistycznej literatury, możliwość uczestniczenia w szkoleniach, konferencjach i wyjazdach studyjnych w kraju i za granicą.

Wysoki poziom kształcenia gwarantuje doświadczona kadra pedagogiczna, do której należą lekarze weterynarii, przedsiębiorcy, pracownicy naukowi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Uczniowie mają możliwość uzyskania stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawanego przez Prezes Rady Ministrów. Kandydatów do stypendium typuje samorząd uczniowski, zgodnie z trybem określonym w statucie szkoły.

Uczniowie korzystają z bogatej oferty zajęć dodatkowych, między innymi: Zespół Pieśni i Tańca "Gołądkowo", Koło Jeździeckie, Koło Miłośników Ekologii, Turystyki i Przedsiębiorczości, zespół akrobatyczno-taneczny cheerleaderek, Uczniowski Klub Sportowy oraz innych. Szkoła wspiera organizacyjnie i finansowo wszelkie formy aktywności młodzieży.

Od wielu lat funkcjonuje w naszej szkole zespół cheerladerek. Dziewczęta z różnych klas chętnie ćwiczą efektowne układy taneczne pod okiem nauczycielki wychowania fizycznego. Ich występy urozmaicają uroczystości szkolne, tj. dni otwarte, zawody sportowe, festyny itp.

INTERNAT

Internat dysponuje funkcjonalnie oraz estetycznie urządzonymi pokojami mieszkalnymi. Pokoje są 2, 3, 4-osobowe, prawie wszystkie pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Budek internatu posiada dobrze funkcjonujące zaplecze socjalne, stołówkę, salę telewizyjną, siłownię, salę komputerową oraz salę konferencyjną, w której odbywają się liczne konferencje i szkolenia.
Internat oferuje całodzienne wyżywienie, a mianowicie - śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolację. Posiłki są smaczne i tanie. Internat to placówka koedukacyjna, II piętro zamieszkują dziewczęta, I piętro - chłopcy.

Mieszkańcy internatu mają możliwość korzystania z boiska, sali gimnastycznej, stołu do tenisa stołowego, by w ten sposób rozwijać swoje pasje sportowe. Mogą także korzystać z sali telewizyjnej oraz pracowni komputerowej. Stały dostęp do internetu umożliwia uczniom poszerzenie swojej wiedzy nie tylko za pośrednictwem literatury.

Wychowankowie internatu mogą aktywnie współtworzyć życie internackie, działając w sekcji kulturalno-sportowej lub sekcji gospodarczo-higieniczno-żywieniowej. Do tradycyjnych uroczystości corocznie organizowanych przez sekcję kulturalno-sportową należą: Andrzejki, Wigilia, Walentynki. We wrześniu każdego roku wychowawcy organizują dla wychowanków dyskotekę w celu zintegrowania uczniów klas pierwszych z pozostałymi uczniami.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie