Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE - ŁÓDŹ

British International School (ul. Sterlinga 26)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Filia Szkoły Podstawowej Nr 95 w Łodzi (ul. Spadkowa 4/6)
Grupa Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą (ul. Wrześnieńska 64)
Katolickie Szkoły SPSK (ul. Zofii Nałkowskiej 2)
Międzynarodowa Szkoła Edukacji Innowacyjnej (ul. Pomorska 83/85)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (ul. Częstochowska 36)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Drewnowska 151)
Navicula Centrum (ul. K. Cedry 2)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dobry Start (ul. Sienkiewicza 100)
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa (ul. Wrocławska 3/5)
Ośrodek Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej (ul. Zbaraska 19)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 w Łodzi (ul. Ratajska 2/4)
Prywatna Szkoła Podstawowa "KORNELÓWKA" (ul. Sucharskiego 3)
Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" Sp. z o.o. (ul. Gdyńska 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki" (ul. Pomorska 437)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Wólczańska 121/123)
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Nr 2 "Reymontówka" (ul. Spadkowa 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Krzywickiego 20)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących (ul. Dziewanny 24)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Tkacka 34/36)
Szkolne Centrum Profilaktyczno - Wychowawcze "Centrum" (ul. Gdańska 156)
Szkoła Europejska (ul. Tuszyńska 31)
Szkoła Podstawowa (ul. Kossaka 19)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Rewolucji 1905r 67)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego (ul. Babickiego 15)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno Oswiatowego (ul. Wrześnieńska 64)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Sterlinga 24)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Pryncypalna 74)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Hufcowa 20)
Szkoła Podstawowa Nr 110 w Łodzi (ul. Zamknięta 3)
Szkoła Podstawowa Nr 113 (ul. Unicka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Milionowa 64)
Szkoła Podstawowa Nr 116 w Łodzi (ul. Ratajska 2/4)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Jurczyńskiego 1/3)
Szkoła Podstawowa nr 120 (ul. Centralna 40)
Szkoła Podstawowa Nr 125 (ul. Dzwonowa 18/20)
Szkoła Podstawowa nr 130 (ul. Gościniec 1)
Szkoła Podstawowa Nr 137 (ul. Florecistów 3b)
Szkoła Podstawowa Nr 138 (ul. św. Franciszka z Asyżu 53)
Szkoła Podstawowa Nr 139 (ul. Giewont 28)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Wigury 8/10)
Szkoła Podstawowa Nr 142 (ul. Łupkowa 6)
Szkoła podstawowa Nr 143 (ul. Kuźnicka 12)
Szkoła Podstawowa Nr 145 (ul. Krokusowa 15/17)
Szkoła Podstawowa Nr 149 z klasami integracyjnymi (ul. Tatrzańska 69 A)
Szkoła Podstawowa Nr 152 (ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54)
Szkoła Podstawowa Nr 153 (ul. Obrońców Westerplatte 28)
Szkoła Podstawowa nr 160 (ul. Andrzeja Struga 24)
Szkoła Podstawowa Nr 162 w Łodzi (ul. Powszechna 15)
Szkoła Podstawowa Nr 164 (ul. Wróblewskiego 65)
Szkoła Podstawowa Nr 166 (ul. Szamotulska 1/7)
Szkoła Podstawowa Nr 169 w Łodzi (ul. Napoleońska 7/17)
Szkoła Podstawowa Nr 170 (ul. Miedziana 1/3)
Szkoła Podstawowa nr 172 (ul. Jaskrowa 15)
Szkoła Podstawowa Nr 173 (ul. Sienkiewicza 46)
Szkoła Podstawowa Nr 174 (ul. Gałczyńskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 175 (ul. Pomorska 27)
Szkoła Podstawowa Nr 182 (ul. Łanowa 16)
Szkoła Podstawowa nr 184 (ul. Syrenki 19a)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Balonowa 1)
Szkoła Podstawowa nr 190 (ul. Malczewskiego 37/47)
Szkoła Podstawowa Nr 192 (ul. Krzemieniecka 24a)
Szkoła Podstawowa Nr 193 (ul. Standego 1)
Szkoła Podstawowa nr 199 (ul. Elsnera 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sienkiewicza 137/139)
Szkoła Podstawowa Nr 202 (ul. Jugosłowiańska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 204 (ul. T. Gajcego 7/11)
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi (ul. Dąbrówki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Gdańska 16)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Ciesielska 14a)
Szkoła Podstawowa Nr 26 w Łodzi (ul. Pogonowskiego 27/29)
Szkoła Podstawowa nr 29 (ul. Przędzalniana 70)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Harcerzy Zatorowców 6)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Rysownicza 1/3)
Szkoła Podstawowa Nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lermontowa 7)
Szkoła Podstawowa Nr 34 w Łodzi (ul. Ćwiklińskiej 9)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Tybury 4)
Szkoła Podstawowa Nr 36 w Łodzi (ul. Więckowskiego 35)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Szpitalna 9/11)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Krochmalna 21)
Szkoła Podstawowa nr 40 (ul. Praussa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Przyszkole 42)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Kusocińskiego 100)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3)
Szkoła Podstawowa nr 46 (ul. Wólczańska 202)
Szkoła Podstawowa Nr 48 (ul. Rydzowa 15)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Łęczycka 23)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Konstantego Ciołkowskiego 11a)
Szkoła Podstawowa Nr 54 (ul. Wróbla 5)
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi (ul. Mackiewicza 9)
Szkoła Podstawowa Nr 56 w Łodzi (ul. Turoszowska 10)
Szkoła Podstawowa nr 58 (ul. Młynarska 42/46)
Szkoła Podstawowa Nr 61 (ul. Okólna 183)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (ul. Anczyca 6)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Pojezierska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Wiosenna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 70 (ul. Rewolucji 1905r. 22)
Szkoła Podstawowa nr 71 (ul. Rojna 58)
Szkoła Podstawowa nr 79 (ul. Pomorska 138)
Szkoła Podstawowa Nr 81 (ul. E. Plater 28/32)
Szkoła Podstawowa nr 91 (ul. Kasprzaka 45)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Marii Konopnickiej (nieistniejąca) (al.I Dywizji 16/18)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 (ul. Głogowa 3)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Kniaziewicza 1/5)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (Al. Piłsudskiego 71)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Rzgowska 281/289)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Drewnowska 75)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 187 (ul. Tatrzańska 105)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 przy Oddziale Dziennym dla Dzieci Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi (ul. Aleksandrowska 159)
Szkoły "MIKRON" (ul. Piękna 30/32)
Szkoły Krzysztofa Augustyniaka (ul. Deotymy 7)
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" (ul. Inżynierska 2/4)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Karolewska 30/34)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. mjr H.Sucharskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Niciarniana 2a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 w Łodzi (ul. Plantowa 7)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Roosevelta 11/13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 (ul. Siarczana 29/35)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Sporna 36/50)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Wycieczkowa 86)
Zespół Szkół Społecznych Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego (ul. Pasjonistów 18)
Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi (ul. Czerwona 8)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 101 (ul. Wspólna 5/7)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 122 (ul. Jesionowa 38)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 206 (ul. Łozowa 9)
Górna - Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Przybyszewskiego 15/21)
Górna - Szkoła Podstawowa Nr 83 (ul. Podmiejska 21)
Polesie - Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Janusza Korczaka (ul. Maratońska 47b)
Polesie - Szkoła Podstawowa Nr 41 (ul. Rajdowa 18)
Polesie - Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kusocińskiego 116)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa (ul. Jaracza 44/46)
Widzew - Szkoła Podstawowa Nr 141 (ul. Zakładowa 35)
Widzew - Szkoła Podstawowa Nr 4 (al. Józefa Piłsudskiego 101)

Zobacz również:

gimnazja Łódź
kolegia Łódź
korepetycje Łódź
kursy, szkolenia Łódź
licea Łódź
przedszkola Łódź
szkoły plastyczne Łódź
szkoły podstawowe Łódź
szkoły policealne Łódź
morskie Łódź
zawodowe Łódź
uczelnie Łódź
księgarnie Łódź
kuratoria, poradnie Łódź
szkolne artykuły Łódź
szkoły językowe Łódź
prawo jazdy Łódź
szkolenia sportowe Łódź
studia podyplomowe Łódź
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łódź
relaks, rozrywka Łódź
sale konferencyjne Łódź



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie