Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum

im. Jana Pawła II

ul. Zielonogórska 43 b, 66-016 Czerwieńsk
tel. 508-670-644
www:   http://www.gimczer.aplus.ple-mail:   dyrektor@gimczer.aplus.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2347 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- wysoki poziom zajęć dydaktycznych
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- doskonała baza dydaktyczna
- liczne zajęcia pozalekcyjne
- ciekawe zajęcia sportowe
- doskonała współpraca z rodzicami
- aktywne metody pracy
- projekty edukacyjne
- języki obce: angielski, niemiecki
- klasy integracyjne

Nasza szkoła

Najważniejszym celem pracy Gimnazjum jest wysoka jakość edukacji młodzieży odbywająca się w komfortowych warunkach i zapewniająca jej wielostronny rozwój.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku usytuowane jest przy ulicy Zielonogórskiej 43b, w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku oddanym do użytku 1 września 2006 roku. Składa się on z części dydaktycznej, administracyjnej, bloku żywieniowego i boiska ze sztuczną nawierzchnią. Wyposażony jest w system monitorujący. Budynek szkoły połączony jest z halą sportową "Lubuszanka", w której odbywają się zajęcia sportowe.

Część dydaktyczna jest dwupiętrowa i znajdują się tam sale lekcyjne, kilka z nich z zapleczami wyposażonymi w odbiorniki telewizyjne i sprzęt DVD. W każdej sali znajduje się gniazdo internetowe. Dysponujemy salą komputerową ze stanowiskami komputerowymi dla uczniów, rzutnikiem multimedialnym i stałym podłączeniem do Internetu. W naszej bibliotece również znajdują się komputery z podłączeniem do Internetu. W świetlicy szkolnej znajdują się: 4 komputery z podłączeniem do Internetu, ksero.

Kadra pedagogiczna posiada kwalifikacje odpowiednie do zajmowanego stanowiska. Przydział przedmiotów nauczania i innych rodzajów prowadzonych zajęć jest zgodny z wyuczonymi specjalnościami wszystkich nauczycieli. Szkoła stwarza warunki do podnoszenia kwalifikacji przez nauczycieli, w formach dokształcania i doskonalenia zewnętrznego oraz korzystania z doradztwa metodycznego.

W szkole tworzone są klasy integracyjne. Nauczyciele prowadzą koła zainteresowań, zajęcia sportowe i specjalistyczne zajęcia dydaktyczno–wyrównawcze. Nasze Gimnazjum ma charakterystyczny klimat, który istnieje dzięki współpracy nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców. Współdziałanie wszystkich podmiotów tworzących szkołę oraz przychylność włodarzy miasta i gminy pozwala na organizację wielu imprez i przedsięwzięć, które przyczyniają się do poprawy jakości oraz standardu pracy i nauki, integrują młodzież.

W naszej szkole uczy się młodzież ambitna, rozwijająca swoje zdolności i zainteresowania, odnosząca liczne sukcesy. Wielu z gimnazjalistów angażuje się społecznie, biorąc udział w akcjach organizowanych przez szkolny wolontariat, samorząd szkolny. W naszej szkole znajdują swoje miejsce także dzieci ze specyficznymi problemami zdrowotnymi i rozwojowymi, które objęte są troskliwą i fachową opieką.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie