Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
British International School

ul. Jagiellońska 46, 80-366 Gdańsk
tel. (58) 342-26-00
www:   http://www.bisg.edu.pl
e-mail:   office@bis-gdansk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8262 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Grupa przedszkolna (2,5-5 lat)

Szkoła podstawowa

- klasy 0 - 3 (5-8 lat)
- klasy 4 - 6 (8-11 lat)

Gimnazjum (8-11 lat)

Szkoła Podgimnazjalna

- A-Level (16-18 lat

Zajęcia językowe

British International School Gdańsk opiera się o Brytyjski System Nauczania dzieci w wieku 2,5-18 lat. Uczniowie zdają egzamin GCSE w wieku 16 lat oraz egzamin A-level w wieku 18 lat, aby ubiegać się o przyjęcie do najlepszych uczelni wyższych na świecie. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez native speakerów, jak również wysoko wykwalifikowaną polską kadrę, która posiada doświadczenie w nauczaniu w systemie brytyjskim.

Nauczanie odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli - native speakerów oraz wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z Polski.

Zaufali nam Rodzice z całego świata: z Australii, Kolumbii, Danii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Indii, Włoch, Japonii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Rumunii i Stanów Zjednoczonych.

Naszą wizją jest rozwijanie unikalnego potencjału każdego ucznia w stymulującym i opiekuńczym środowisku edukacyjnym pełnym różnorodności kulturowej, akademickiej doskonałości i wzajemnego szacunku. Uczniowie w naszej szkole powinni rozwijać osobistą pewność siebie, samorealizację i skuteczność jako obywatele świata.

W British International School Gdańsk (BISG) staramy się kształcić według najwyższych standardów akademickich korzystając z angielskiego programu nauczania.

Obecnie w naszej szkole pracują nauczyciele pochodzący z Anglii, Australii, USA i Hiszpanii. Pozwala to uczniom szkoły podstawowej i secondary uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez cudzoziemców.

BISG współpracuje z lokalnymi uczelniami wyższymi i kolegiami nauczycielskimi. Umożliwia to dobór najlepszej kadry spośród wszystkich kandydatów. Jest to również szansa na zatrudnienie tych, którzy sprawdzą się podczas odbywania praktyki studenckiej.

Panuje u nas profesjonalna, a zarazem przyjacielska i wspierająca atmosfera pracy. Pracownicy cenią sobie pracę w tym miejscu. Z pewnością jest to jedyna szkoła w Trójmieście, gdzie język angielski jest głównym językiem komunikacji pomiędzy personelem.

Nauczyciele, którzy podejmują u nas pracę są zaznajomieni z panującymi standardami nauczania, a także wymogami, jakie stawia przed nimi praca w tej szkole. Każdy nowo przybyły nauczyciel otrzymuje Staff Handbook, w którym znajdzie jasno określone standardy pracy w placówce.

Serdecznie Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie