Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Sportowych

ul. Stanisławskiego 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel./fax (95) 722-44-04
www:   http://www.szkolasportowa.pl
e-mail:   zsspo@edu.gorzow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6420 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA

- sporty wodne
- lekkoatletyka
- szkoła przyjazna uczniom
 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- kształcenie na wysokim poziomie
- zajęcia dodatkowe

GIMNAZJUM SPORTOWE NR 1

- dwa języki obce: angielski i niemiecki
- łączenie nauki ze sportem
- pomoc psychologiczno - pedagogiczna

SPORTOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- współpraca z klubami sportowymi
- program promujący zdrowy styl życia
- udział w programach unijnych

O NAS

Nasza szkoła została powołana w kwietniu 2005 roku przez Radę Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Szkoła mieści się w budynku przy ul. Stanisławskiego 2 i stanowi zespół w skład którego wchodzą: Sportowa Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 11, Gimnazjum Sportowe nr 1 i Sportowe Liceum Ogólnokształcące.

Młodzież trenuje przede wszystkim sporty wodne: pływanie, kajakarstwo i wioślarstwo, ale od niedawna także lekkoatletykę.

Zespół Szkół Sportowych współpracuje ściśle z czołowymi klubami sportowymi naszego miasta: MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp. , MKKS Gorzów Wlkp., KS "Admira" Gorzów Wlkp. , AZS AWF Gorzów Wlkp. i AZS PWSZ Gorzów Wlkp..


Założeniem istnienia naszej szkoły jest stworzenie optymalnych warunków umożliwiających łączenie nauki ze sportem na najwyższym poziomie. Docelowo szkoła ma stać się szkołą mistrzostwa sportowego.

Nasza szkoła jest demokratyczna oraz tolerancyjna. Przygotowuje swoich wychowanków do życia we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Hasłem przewodnim szkoły jest starożytna maksyma "Kalos Kagatos" - harmonia umysłu, ducha i ciała.

Nasz absolwent powinien nie tylko dbać o osiągnięcia sportowe, ale także zdawać sobie sprawę jak ważna jest współpraca w grupie rówieśników, tolerancja, poszanowanie innych, wytrwałość oraz odpowiedzialność za siebie i innych. Dbamy o to, aby uczniowie i nauczyciele pracowali w atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku.

Wprowadzony został program promujący zdrowy styl życia i odżywiania. Program profilaktyczny promuje formę życia, wolną od zachowań agresywnych oraz przestrzegającą przed uzależnieniami oraz dopingiem.

Wykwalifikowana, ciągle doskonaląca się kadra nauczycieli, kadra wybitnych trenerów, wśród których mamy mistrzów olimpijskich i trenerów kadr narodowych, nowoczesna baza szkoły (pracownie wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe, z dostępem do Internetu, laboratoria językowe i komputerowe, siłownie i nowoczesne boiska sportowe, nowoczesna baza socjalna) dają solidną podstawę do osiągnięcia wysokiego poziomu nauczania i wybitnych wyników sportowych.


W ciągu pięciu lat nasi uczniowie zdobyli już wszystkie możliwe laury mistrzostw świata i Europy juniorów, są podstawą kadr narodowych, nasi absolwenci stają się kandydatami do sukcesów w profesjonalnym sporcie.

Poza obowiązkowym programem nauczania szkoła oferuje swoim uczniom szeroki zakres zajęć dodatkowych, opiekę i pomoc psychologiczno - pedagogiczną. Uczniowie uczą się języka angielskiego oraz niemieckiego.

Dążymy do tego by stworzyć szkołę przyjazną uczniom, rodzicom oraz nauczycielom. Nasze wysiłki spotykają się z uznaniem władz miasta i kraju, potwierdzają to wyniki ewaluacji zewnętrznych i egzaminów.

Szkoła jest otwarta na świat, bierzemy aktywny udział w programach unijnych. Nasi uczniowie poznają swoich rówieśników z krajów całej Europy w ramach wymian i rywalizacji sportowych.

Nasza wizja istnienia szkoły to ciągła poprawa warunków nauczania, nowe budynki i jeszcze lepsza baza sportowa, to szkoła bezpieczna i nowoczesna oraz taka, do której uczniowie będą przychodzić z przyjemnością.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie