Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

im. prof.Józefa Mikułowskiego-Pomorskiego

Lipnik 23, 27-540 Lipnik
tel. (15) 869-14-13
www:   http://www.zszlipnik.dbv.pl
http://www.zslipnik.szkolnastrona.pl
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2840 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- wszechstronny rozwój uczniów
- bezpieczeństwo uczniów
- udział w projektach unijnych
- plac zabaw
- udział w Ogólnopolskich Programach Edukacyjnych

GIMNAZJUM

- wysoki poziom kształcenia
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- biblioteka szkolna
- koła zainteresowań
- projekty unijne
- osiągnięcia sportowe uczniów

Szkoła Podstawowa

W naszej szkole dzieci z trudnościami w nauce otaczane są szczególną opieką nauczycieli i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nasza szkoła uczestniczyła w pilotażowym projekcie "Podniesienie efektywności kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi." Szkoła bierze udział w licznych projektach: "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", "Zrozumieć Świat", "Radosna Szkoła", "Zespół Szkół w Lipniku szkołą równych szans", "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej na terenie gminy Lipnik".

Zespół Szkół w Lipniku rokrocznie bierze udział w Ogólnopolskich Programach Edukacyjnych, takich jak: "Tęczowe smaki lubią wszystkie dzieciaki", "5 porcji warzyw, owoców lub soku", "Klub Bezpiecznego Puchatka", "Bezpieczne Pierwszaki", "Nie pal przy mnie proszę", "Czyste powietrze", "Śniadanie daje moc". Najmłodsze dzieci udzielają się w konkursach sportowych. Szkoła bierze udział w wielu konkursach plastycznych. Nasi uczniowie osiągają sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" oraz w konkursach ortograficznych.

Od kilku lat w szkole działa SKO. Uczniowie ucząc się systematycznego oszczędzania w przyszłości staną się dobrymi przedsiębiorcami. Od wielu lat bardzo aktywnie uczestniczymy w WOŚP.

Gimnazjum

Nasza szkoła uzyskała Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości" oraz wyróżnienie w konkursie na Najaktywniejszą Szkołę w ramach Ogólnopolskiego projektu "Otwarta firma". Uczniowie klas pierwszych i ich wychowawcy zostali objęci programem "Zostać przedsiębiorczym - innowacja pedagogiczna". Zadaniem programu jest przygotowanie uczniów do planowania i realizacji projektów uczniowskich.

W naszej szkole działa zespół folklorystyczny "Świętokrzyskie uśmiechy". Działa również zespół instrumentalno-wokalny "Dlaczego". Od kilku lat nasi uczniowie zajmują czołowe miejsca w "Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej". W naszej szkole działa również zespół taneczny cheerleaderki. Uczniowie drugich i trzecich klas gimnazjum w latach 2007-2011 brali udział w konkursie języka angielskiego English Day. W 2007 roku nasi uczniowie wygrali konkurs, ponadto dwukrotnie zdobyli III i raz II miejsce.

Nasza szkoła aktywnie współpracuje z Polskim Towarzystwem Krajoznawczo-Turystycznym. Dzięki tej współpracy organizujemy wycieczki krajoznawcze i turystyczne po ziemi świętokrzyskiej.

Nasi uczniowie odnoszą duże sukcesy sportowe na szczeblu gminy, powiatu, województwa. Jesteśmy organizatorami turniejów międzyszkolnych. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych. Zespół Szkół w Lipniku zdobył tytuł "Bezpiecznej Szkoły" oraz członkostwa Ogólnopolskiego Klubu Bezpieczne Szkoły. Zespół Szkół w Lipniku uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych. Przykładem tego jest "Adopcja Serc". Uczniowie naszej szkoły brali także udział w akcji "Góra Grosza".

Od 2008 roku powstał Gminny Związek Drużyn Harcerskich im. ppłk. A. Jabłońskiego w Lipniku. W szkole działają drużyny harcerskie i gromady zuchowe. Uczniowie ZS w Lipniku stają się prawdziwymi Europejczykami. Najlepsi uczniowie uczestniczyli w wycieczkach do Brukseli oraz Wiednia. Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce na koniec roku zostają nagradzani Złotym Medalem Szkoły.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie