Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum nr 11

im. Ignacego Jana Paderewskiego

ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
tel. (022) 843-47-11
www:   http://www.gim11.pl
e-mail:   gim11@gim11.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4968 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- pracownie komputerowe
- kółka zainteresowań
- sala gimnastyczna
- stołówka
- sklepik
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- dobrze wyposażona baza dydaktyczna
- dbałość o dobro ucznia


Kształcimy młodych ludzi, którzy rozpoczynają naukę w 13 roku życia, a kończą po trzech latach. Szkoła nasza jest otwartym, przyjaznym uczniom, rodzicom i mieszkańcom osiedla centrum edukacyjno - kulturalnym. Placówce tej zależy w szczególności na ukształtowaniu u swoich wychowanków odpowiedzialności, poczucia własnej wartości, zaradności i uczciwości, a także taktu, tolerancji, poszanowania innych oraz umiejętności kulturalnej krytyki. Strona internetowa została opracowana w celu przybliżenia uczniom oraz ich rodzicom naszej szkoły.
Można tutaj m.in zapoznać się z regulaminem szkolnym, zobaczyć kilka zdjęć, zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami w szkole. Zapraszam do lektury, mam nadzieję, że strona internetowa naszego gimnazjum pomoże Państwu podjąć decyzję o wyborze szkoły dla swojego dziecka.

Sylwetka absolwenta

  • Odpowiedzialny, obowiązkowy, solidny, co oznacza, że: najczęściej zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami Szkoły i domu rodzinnego, a przypadki swego złego zachowania umie poddać krytycznej refleksji i nie powtarzać błędów, do których popełnienia potrafi się przyznać; przestrzega zasad wymiany opinii z innymi i kultury dyskusji; zastrzeżeń nie budzi jego wygląd, higiena osobista i dbałość o zdrowie. Unika zagrożeń związanych z uzależnieniami. Sprawnie współdziała z innymi na terenie klasy, szkoły i poza nią, realizując wspólne działania.
  • Samodzielny, zaradny, otwarty, co oznacza, że: jest ciekawy świata i korzysta z różnych źródeł wiedzy; poszukuje nowych obszarów dla swej aktywności, problemów do rozwiązania, a nawet wyzwań, które pozwoliłyby mu sprawdzić się w oczach własnych; potrafi samodzielnie stawiać sobie pewne cele, wymagające pomysłowości i konsekwencji w realizacji; umie ocenić sensowność i szanse realizacji własnych i cudzych pomysłów i podjąć właściwą decyzję.
  • Uczciwy, prawy, prawdomówny, co oznacza że: w pełni docenia znaczenie zaufania w kontaktach między ludźmi i stara się na nie zasłużyć; rozumie złożoność zasad lojalności wobec różnych osób i grup, z którymi jest związany, a w przypadkach konfliktowych wybiera drogę szczerości i prawdomówności; umie trafnie rozróżniać osoby godne i niegodne zaufania.
  • Kulturalny, taktowny, szanujący innych, co oznacza że: cechuje go takt i kultura osobista w stosunku do innych; ze zrozumieniem traktuje różnice wynikające z niejednakowych możliwości, motywacji i odmienności kulturowej ludzi; umie stopniować oceny moralne i dokonywać trafnych wyborów w sytuacjach trudnych i niejednoznacznych; potrafi słuchać opinii innych i cierpliwie poszukiwać rozwiązań do przyjęcia dla różnych stron; potrafi właściwie korzystać z dóbr kultury i wyrażać szacunek dla tradycji, symboli narodowych i religijnych własnych i cudzych.
  • Krytyczny wobec siebie i innych, co oznacza że: ma świadomość istnienia na świecie różnych systemów wartości i respektuje tę różnorodność; potrafi odnieść zachowania własne i cudze do znanego mu i szanowanego przezeń systemu wartości naszego kręgu kulturowego; nie jest podatny na demagogię i manipulację informacyjną w zakresie postaw i zachowań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie