Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP

Wiechlice, ul. Jesionowa 3 , 67-300 Szprotawa
tel./fax (068) 376-22-55, tel. (068) 376-56-23
www:   http://www.ckiw-wiechlice.ohp.ple-mail:   sekretariat@ckiw-wiechlice.ohp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 18639 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM PRZYSPOSIABIAJĄCE DO PRACY

- kucharz
- ogrodnik
- krawiec
- murarz
- stolarz

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (3 lata)

- kucharz
- sprzedawca
- krawiec
- stolarz

O Ośrodku

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Wiechlicach jest ponadwojewódzką jednostką kompleksową, realizującą wszystkie zadania statutowe, szczególnie w stosunku do młodzieży ze środowisk zagrożonych demoralizacją, z rodzin nie spełniających funkcji opiekuńczo-wychowawczych.

Oferta:

Centrum funkcjonuje w cyklu całorocznym. Osobom, które zdecydują się na skorzystanie z oferty zapewnia bezpłatny pobyt w ośrodku. Zapewnia trzy posiłki dziennie, zakwaterowanie w wieloosobowych pokojach. Łazienki i sanitariaty są wspólne dla mieszkańców każdej kondygnacji. Pierwszeństwo przyjęć ma młodzież z rodzin niepełnych, wielodzietnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej.

Pierwszeństwo w przyjęciu do Centrum ma młodzież z rodzin niepełnych, wielodzietnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej. Pobyt w Ośrodku jest bezpłatny. Zapewniamy trzy posiłki dziennie, zakwaterowanie w wieloosobowych pokojach. Łazienki i sanitariaty są wspólne dla mieszkańców każdej kondygnacji.

Pracodawca zawiera z młodocianymi pracownikami indywidualne umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Z tytułu pracy młodocianym pracownikom przysługuje wynagrodzenie w wysokości od 4% do 6 % przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej.
Młodzież korzysta z funduszu socjalnego i innych świadczeń wynikających z Kodeksu Pracy.

W Centrum znajduje się dobrze wyposażony internat i warsztaty szkoleniowe. Młodzież ma także do dyspozycji kompleks boisk (trawiaste i ze sztuczną nawierzchnią), czyli 2 boiska do piłki nożnej, siatkowej i ręcznej oraz do koszykówki a także tenisa ziemnego. Centrum dysponuje także częścią rekreacyjną, gdzie znajduje się palenisko i grill oraz wiata na różne imprezy okoliczmościowe. Umożliwia także uczestnikom realizację różnorodnych zainteresowań kulturalnych, sportowych rekreacyjnych itp.
Młodzież ma również szansę uczestniczyć w projektach wymian międzynarodowych.
Kadra CKiW zapewnia przebywającej w Ośrodku młodzieży ? przez cały okres pobytu ? fachową opiekę wychowawczą, również w czasie weekendu. Koszty dojazdów nieletnich do placówki pokrywają rodzice lub prawni opiekunowie.

Sport

  • Sekcja siatkarska - treningi piłki siatkowej odbywają się dwa razy w tygodniu na sali sportowej. Drużyna siatkarska nie odniosła jeszcze żadnych spektakularnych sukcesów, ale zapał młodzieży na treningach jest dobrym prognostykiem na przyszłość.
  • Sekcja piłkarska - treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. Solidne i regularne ćwiczenia powodują, że widać postępy uczestników. Pracują nad poprawą kondycji, techniką, szybkością, ta ostatnia szczególnie potrzebna jest w turniejach piłki halowej. W doskonaleniu umiejętności pomagają naszej drużynie mecze sparingowe z drużynami z okolicznych miejscowości. Reprezentacja CKiW Wiechlice została zgłoszona do amatorskiego turnieju piłki halowej.

Galeria

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie