Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PERSONA Zespół Szkół dla Dorosłych

Gimnazja i Licea Ogólnokształcące we Wrocławiu

ul. Przybyszewskiego 59, 51-160 Wrocław
tel. kom. 662-302-393, 790-585-142
www:   http://szkola-persona.ple-mail:   wroclaw1@szkola-persona.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10604 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- 3-letni cykl kształcen ia
- nauka po gimnazjum oraz dawnej ośmioletniej szkole podstawowej trwa trzy lata (6 semestrów) i kończy się nieobowiązkowym egzaminem maturalnym przed Państwową Komisją Egzaminacyjną powoływaną raz w roku (w sesji wiosennej) w naszej szkole
- przyjmujemy słuchaczy od 16 roku życia
- kandydatów przyjmujemy do wyczerpania miejsc
- 2-letni cykl kształcenia
- nauka po zasadniczej szkole zawodowej trwa dwa lata (4 semestry) i kończy się nieobowiązkowym egzaminem maturalnym przed Państwową Komisją Egzaminacyjną powoływaną raz w roku (w sesji wiosennej) w naszej szkole

GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy do naszej nowej placówki (II oddział)
ul. Wojrowicka 58, 54-436 Wrocław, tel. 790 585 142


Naczelną misją oraz podstawą działania szkoły jest realizacja programu nauczania. Nasze licea posiadają uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratora Oświaty na czas nieokreślony. Ofertę kierujemy do osób zdecydowanych na rozpoczęcie lub kontynuację nauki, podejmujących racjonalne działania w zakresie własnego wykształcenia i chcących osiągnąć niezależność w przyszłych postanowieniach związanych z edukacją na wyższym szczeblu.

Dajemy Państwu możliwość nauki w systemie zaocznym, w niezwykle sympatycznej i spokojnej atmosferze. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczno-dydaktyczną. Prowadzimy stałą rekrutację na wszystkie semestry bez egzaminów wstępnych. Do szkoły przyjmujemy osoby, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjum lub szkołę zawodową.

Na semestry wyższe zapraszamy osoby, które wcześniej podjęły naukę w innych szkołach, zarówno te, które przerwały edukację w wyniku różnych życiowych przyczyn, jak również pragnące się przenieść oraz ukończyć szkołę w spokojnej atmosferze wsparcia.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, co jest bardzo ważne dla naszych słuchaczy. Dzięki temu uczniowie zdają maturę tylko w tych placówkach, w których się uczą. Otrzymane świadectwa maturalne są w pełni honorowane przez wyższe uczelnie.

Swoją działalnością obejmujemy całą Polskę. Solidne przygotowujemy do matury. W klasach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.

Licea zaoczne prowadzą zajęcia w systemie weekendowym - sobota, niedziela 2 razy w miesiącu. Zajęcia liceum zaocznego rozpoczynają się w godzinach porannych od 8.15 i trwają do godziny 15.00 - zależnie od planu.

Jako słuchaczom naszej placówki przysługują Państwu uprawnienia identyczne z tymi, które przysługują uczniom szkół państwowych. Zaświadczenia wydawane przez szkołę honorowane są przez instytucje państwowe, ZUS, SĄDY i inne. Natomiast legitymacja szkolna uprawnia do zniżek na przejazdy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie