Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 15 grudnia 2021 » Zagraniczne kursy językowe

Zagraniczne kursy językowe

Nie ma skuteczniejszego sposobu na opanowanie języka obcego niż wyjazd i pobyt w kraju, w którym ten język używany jest powszechnie. Kursy zagraniczne ATAS to intensywne lekcje dopasowane do indywidualnych umiejętności, przebywanie wśród osób posługujących się językiem obcym, powszechne zwroty, realne sytuacje zamiast schematów rozmówkowych, kultura i atmosfera wybranego kraju. To wszystko powoduje, że język obcy przestaje być tajemniczy i skomplikowany! Właśnie taka jest oferta kursów językowych za granicą ATAS.

Kurs językowy skrojony dla Ciebie

Jeżeli standardowe kursy, szkolenia i lekcje prywatne nie dają efektu, czas postawić na kurs językowy za granicą. W ramach oferty renomowanej firmy ATAS możliwy jest wyjazd do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii i USA. To w sumie kilkanaście największych i najsłynniejszych miast, w których organizowane są nowoczesne lekcje językowe dla cudzoziemców, w tym Polaków.

Zagraniczne kursy językowe ATAS dostępne są w dwóch wariantach:

  • COMFORT – kursy językowe dla dzieci i młodzieży z certyfikowanym opiekunem, idealna opcja dla niepełnoletnich podopiecznych, którzy nie mają doświadczenia w wyjazdach zagranicznych. Kursantom towarzyszy polskojęzyczny opiekun, który czuwa nad bezpieczeństwem i przebiegiem kursu,
  • PREMIUM – wakacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży organizowane w zagranicznych szkołach językowych, które charakteryzuje intensywna nauka na najwyższym poziomie z maksymalnie wyspecjalizowana kadrą. To najwyższy standard usług i wygodne zakwaterowanie, idealna opcja dla ambitnych i ciekawych świata.

Dłuższy pobyt w USA? To możliwe!

Jeżeli kurs językowy za granicą lub trwający turnus to za mało, jest możliwość wypłynięcia na szersze wody! Firma ATAS proponuje pełną organizację nauki w szkole średniej w USA przez semestr lub cały rok. Odbywa się to we współpracy z uznaną fundacją ERDT/SHARE wpisaną na listę CSIET (Council on Standards for International Educational Travel).

Program skierowany jest do młodzieży, która znajduje się w przedziale lat 15-18,5. Jest to czas szkoły średniej, dlatego oferta polega na dołączeniu do jednej z klas publicznego amerykańskiego liceum. Zakwaterowanie u typowej amerykańskiej rodziny należącej do programu to dodatkowa dawka językowych zwrotów, przyzwyczajeń i niemal gwarancja opanowania biegle języka.

Zagraniczne kursy językowe – przełamanie barier

Oferta kursów językowych ATAS to sprawdzony sposób na poznanie języka, kultury i wymarzonego kraju w przystępnej cenie. To nie tylko gwarancja przełamania powszechnej bariery językowej, ale też doświadczenie, które poszerzy Twoje horyzonty i pomoże w rozwoju przyszłej kariery.

 

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie