Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 11 sierpnia 2022 » Angielski z Native Speakerem ...

Angielski z Native Speakerem - alternatywa dla szkoły językowej

Centrum konwersacyjne online to nie jest zwykła szkoła języka angielskiego. To miejsce w którym nauczysz się przede wszystkim płynnie mówić w języku angielskim. W centrum konwersacyjnym zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadających certyfikację TEFL i polegają przede wszystkim na nauce mówienia, czytania i rozumienia ze słuchu.

 

E-konwersacje czyli angielski z Native Speakerem.

E-konwersacje to zajęcia skoncentrowane na nauce płynnego mówienia w języku angielskim. Dotyczy to zarówno zajęć indywidualnych oraz grupowych maksymalnie do 5 osób. Tematyka e-konwersacji może być różna. My zachęcamy do tego aby uczyć się o tym co nas interesuje lub to co przyda nam się w codziennej pracy lub na wyjazdach zagranicznych. Mogą być to konwersacje z zakresu Small Talk’u, przeprowadzania prezentacji produktowych lub opisu naszego produktu np. na zagranicznych targach branżowych. Kiedy uczymy się języka angielskiego w dziedzinie, która nas interesuje, mamy motywację do dalszej nauki, a zajęcia stają się dla nas rozrywką.

 

Sprawdzony sposób aby zacząć płynnie mówić po angielsku.

Jest bardzo wiele powodów dla których angielski z Native Speakerem online jest tak skuteczny. Główne z nich to:

  1. Słysząc wymowę Native Speakera naturalnie będziesz kopiował to jak mówi a tym samym będziesz nabywał poprawne nawyki.
  2. Nauczysz się sformułowań używanych przez Native Speakerów. Możesz się zdziwić jak wiele potocznych słów używają Native Speakerzy, a o których nigdy nie słyszałeś.
  3. Zanurzysz się w języku. Z Native Speakerem nie ma możliwości użycia języka polskiego, dzięki temu Twój mózg będzie musiał pracować tylko w języku angielskim i szybciej nauczysz się używać tego języka tak aby zostać zrozumianym.

 

Czy konwersacje online z Native Speakerem są dla Ciebie?

Wiele osób, które zastanawiają się nad nauką angielskiego online ma obawy co do tego czy będzie w stanie dogadać się z Native Speakerem. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że do zajęć z Native Speakerem nie musisz się przygotowywać. Najważniejsza jest podstawowa znajomość języka angielskiego, która pozwoli Ci zacząć rozmowę. Zazwyczaj jest to zdecydowanie łatwiejsze niż może się nam wydawać. Dodatkowo, nauczyciele w e-native.pl mają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami, które są początkujące i wiedzą w jaki sposób nauczyć Cię języka angielskiego poprzez mówienie.

 

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie