Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 27 sierpnia 2022 » Medytacja – co o niej sądzi ...

Medytacja – co o niej sądzi znany uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko?

W ostatnim czasie medytacja zyskuje na popularności, dlatego coraz częściej decydują się na nią osoby w każdym wieku. Dobroczynny wpływ medytacji odczuwa i docenia coraz więcej osób na całym świecie. Nic dziwnego. Sprawdźmy, co o wpływie medytacji na los człowieka sądzi wieloletni praktyk, mistrz medytacji i doświadczony uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko!

Czym tak naprawdę jest medytacja?

Zbigniew Jan Popko to znany internautom uzdrowiciel i mistrz duchowy, a także wieloletni praktyk rozwoju duchowego. Jest autorem medytacji, które udostępnia na swoim kanale Popko Meditation World. Medytacja na sukces, na uzdrowienia czy medytacje w formie bajki napisane specjalnie dla dzieci są doskonałym narzędziem do samorozwoju osobistego. Czym jest medytacja? – warto zasięgnąć odpowiedzi u samego źródła.

Prawdziwa medytacja nie ma nic wspólnego z produktem, jaki popularnie kryje się pod tą nazwą – mówi Zbigniew Jan Popko. Medytacja to mistyka, wgląd w siebie, podróż duchowa po wszystkich częściach istoty ludzkiej: fizycznej, energetycznej i duchowej. Praktyka medytacyjna jest połączona z jasnowidzeniem i wprowadza na trwałe przemiany we wszystkich aspektach życia.

Jak medytować, by czerpać więcej satysfakcji?

Medytacja ma cieszyć, bawić i uczyć poprzez doświadczanie samego siebie w wyższych przestrzeniach energetyczno-duchowych. Mistrz Zbigniew Jan Popko ukazuje korzyści z medytowania, odkrywając jednocześnie tajemnice, o których do tej pory publicznie się nie mówiło. Osoby chcące dostąpić oświecenia, znajdą w jego naukach wszystko, co jest potrzebne do pełnego realizowania siebie. Medytacja jest dla każdego – dla ludzi młodych, dopiero poznających życie, a także dla bardziej dojrzałych, którzy chcą naprawić swoje związki, uzdrowić ciało i spędzić resztę życia w spokoju i radości. Do najmłodszych kierowana jest medytacja-bajka, która zawiera kody świadomości aktywujące dzieci kryształowe.

Podniesienie wibracji i wiele innych korzyści płynących z medytacji

Korzystając z wiedzy dostępnej na webinarach a także z treści do samodzielnej pracy zamieszczonej na stronie popko.pl, można osiągnąć wiele korzyści, takie jak np.:

 • wejście w Quantum, czyli połączenie z mózgiem kwantowym,
 • rozszerzanie i obudzenie świadomości,
 • odzyskanie lub poprawa zdrowia fizycznego,
 • naprawa psychiki, która prowadzi do poprawy nastroju i samopoczucia,
 • poprawa relacji międzyludzkich,
 • odnalezienie sensu życia,
 • odkrywanie talentów.

Jak medytować, by trwale utrzymywać wyższe wibracje? Jeśli zależy nam na trwałej metamorfozie, a nie tylko chwilowej poprawie samopoczucia, należy wyraźnie rozgraniczyć techniki prowadzące jedynie do relaksu i zwyczajnego wyciszenia, od tych, które są potężnym działaniem i aktywatorem prawdziwej przemiany w naszym DNA.

Czy medytacja jest bezpieczna?

Ktoś, kto naprawdę ma duże kompetencje w jakiejś dziedzinie, potrafi komuś bardzo dobrze doradzić. Uczciwy specjalista to taki, który posiada nie tylko wiedzę, ale wieloletnią praktykę popartą własnym doświadczeniem. Tylko jak zorientować się kto jest naprawdę prawdziwym zawodowcem w obszarze medytacji a kto się tylko na takiego kreuje? Miły uśmiech i znajomość zasad savoir vivre może być bardzo myląca, dlatego niezorientowana osoba może tego nie rozróżnić. Tylko prawdziwy Mistrz po swoim doświadczeniu:

 • potrafi nauczyć innych tego samego co sam wypraktykował,
 • wchodzić w prawdziwą 12-wymiarową medytację oraz wprowadzać w nią innych,
 • uruchomić w człowieku naturalne paranormalne zdolności, m.in.: intuicję energetyczną, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, jasnosłyszenie oraz pismo automatyczne,
 • wykasować wszystkie blokady i ograniczenia, które zamykają człowieka w kręgu niskich wibracji,
 • podpowiedzieć i doradzić jak należy pracować nad sobą, aby praca była widoczna i efektywna,
 • potrafi zweryfikować źródło problemów i przyczynę chorób fizycznych jak i energetycznych,
 • posiada naturalną moc uzdrawiania, umożliwiającą naprawę podstawowych struktur w DNA,
 • uaktywnia kody, które pomagają w odnalezieniu swojej pasji i odkrywaniu talentów,
 • daje przykład swoim człowieczeństwem, uświadamiając jaką postawę należy przyjąć by stać się dobrym i mocnym człowiekiem oraz osiągać sukcesy w życiu.

Dodatkowo warto słuchać własnej intuicji i kierować się opiniami osób korzystających regularnie z medytacji przygotowywanych przez Zbigniewa Jana Popko.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie