Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
BETWEEN - Szkoła Językowa

ul. Kochanowskiego 12, 56-400 Oleśnica
tel. (71) 314 25 24, tel. kom.: 516-177-983
www:   http://www.between.com.pl
e-mail:   olesnica@between.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8338 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieTŁUMACZENIA

 


UCZYMY JĘZYKÓW

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język francuski
- język rosyjski
- język włoski


PROWADZIMY KURSY

- standardowe
- przygotowujące do egzaminów FCE, CAE
- dla przedszkolaków
- dla uczniów szkół podstawowych
- dla gimnazjalistów
- dla wyjeżdżających za granicę
- indywidualne
- maturalne
- szkolenia dla firm
- kursy wakacyjne

W BETWEEN uczymy angielskiego po angielsku już od pierwszej lekcji!

Oczywiście uczymy też innych języków, ale angielski jest wciąż najpopularniejszym językiem obcym, więc o nim piszemy przede wszystkim.

Wychodzimy z założenia, że każdy może nauczyć się władać nowym językiem lub go rozumieć i nigdy nie jest zbyt późno lub zbyt wcześnie.

Znajomość języków daje wiele możliwości:

  • pomaga podróżować i nawiązywać przyjaźnie,
  • daje szansę lepszej pracy, w wielu zawodach jest ona wymogiem, w wielu innych oznacza szybszy awans i wyższe zarobki,
  • obywatele Unii Europejskiej mają prawo mieszkać i pracować w każdym kraju Unii Europejskiej. O wiele łatwiej jest korzystać z tego prawa, znając język kraju lub regionu, do którego chcemy się udać.

Nasi słuchacze to bardzo zróżnicowana grupa wiekowa.

Wśród nich są przedszkolaki, bo jak wiadomo, dzieci im szybciej zaczną, tym łatwiej się nauczą. Nowy język traktują jak rzecz oczywistą, jeszcze jedno zjawisko z grona tych, które ciągle poznają.

Wielu naszych słuchaczy to uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy chcą wiedzieć więcej, płynnie mówić w obcym języku, komunikować się ze znajomymi poznanymi na wakacjach lub w Internecie. Chcą też zdawać egzaminy i zdobywać kwalifikacje, tak jak maturzyści uczący się w Between, którzy swobodnie przeszli przez egzamin dojrzałości. Lepiej poznawać język sukcesywnie i systematycznie utrwalać wiedzę.

Wśród naszych słuchaczy są też dorośli, w tym osoby w wieku emerytalnym, które w końcu mogą poświęcić uwagę tylko sobie i nauczyć się języka obcego. Ale przede wszystkim uczymy dorosłych, którzy chcą sprostać wymogom rynku.

Uczymy także w firmach i instytucjach.
Koncentrując się na potrzebach naszych klientów, uczymy języka ogólnego oraz języka biznesowego.

Grupy w Between liczą 6-8 osób dobranych pod kątem wieku, potrzeb i poziomu wiedzy. Dbamy o to, żeby nasi słuchacze byli zadowoleni i w przyjemnej atmosferze, wśród rówieśników, poznawali arkana języków obcych, obcych kultur i obyczajów.

KADRA
Kadra Between to wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, dla których praca jest pasją. Są to absolwenci renomowanych uczelni przygotowani metodycznie i pedagogicznie do pracy z dziećmi i młodzieżą, doskonale zdający sobie sprawę z potrzeb dzieci i dorosłych słuchaczy. Swoją wiedzę i umiejętności doskonalą podczas licznych szkoleń i warsztatów organizowanych przez wydawnictwa językowe i kierownictwo szkoły. Każdy lektor jest regularnie szkolony i hospitowany przez metodyka szkoły.

Nasi lektorzy to osoby cierpliwe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte, zdecydowane pomóc słuchaczom w nauce i stworzyć bezstresową atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy i osiąganiu postępów.

Motywują oni i zachęcają uczniów do nauki i wykorzystywania zdobytej wiedzy podczas rozmów w szkole i poza nią.

METODY
Jesteśmy Szkołą Językową, która kładzie nacisk na komunikację i swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Nie zaniedbujemy jednak gramatyki. Nasi lektorzy dostosowują metody i techniki nauczania do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza tak, aby postępy w nauce były widoczne i satysfakcjonujące.

W BETWEEN stawiamy na metodę komunikacyjną, pomagamy i uczymy jak radzić sobie w pracy, w szkole, za granicą. Zajęcia są skonstruowane tak, by uniknąć nudy i schematu, które tak często kojarzą się ze szkołą. Nowy materiał słuchacze utrwalają w formie rozmowy, dyskusji lub po prostu zabawy. Naszym zajęciom towarzyszy ruch, swoboda i komunikacja. W trakcie trwania kursu każdy ze słuchaczy ma możliwość wyrażenia swojego zdania (m.in. w formie ankiety) na temat zajęć i sposobu ich prowadzenia.

Nasi lektorzy korzystają z dodatkowych materiałów, które ułatwiają naukę, urozmaicają zajęcia i inspirują rozmowy na każdy temat. Gry językowe, pomoce audiowizualne, obrazki, obcojęzyczne publikacje prasowe to tylko niektóre z wielu materiałów obecnych na każdej lekcji.

TŁUMACZENIA
W BETWEEN tłumaczymy teksty z różnych dziedzin życia we wszystkich językach.

Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach życia: prawo, przemysł, reklama, handel, medycyna, bankowość, finanse i technika. Tłumaczymy m.in. instrukcje, katalogi, umowy, korespondencję handlową.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie