Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Konińskie Centrum Języków Obcych

ul. Energetyka 6b, 62-510 Konin
(63) 242-30-08
www:   http://www.kcjo.pl
e-mail:   info@kcjo.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3008 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA:

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- polski dla obcokrajowców
- język migany
- oferta dla firm

O Nas
Jest wiele powodów dla których uczymy się języków obcych. W dzisiejszym świecie nawiązujemy kontakty międzynarodowe, biznesowe i prywatne. Chcemy osiągnąć sukces zawodowy, marzymy o fascynujących podróżach, miejscach i znajomościach. Chcemy żyć pełnią życia, z pomysłem i pasją. Dla doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz własnej satysfakcji podejmujemy naukę języków obcych.

W naszej Szkole poznasz, pogłębisz i rozwiniesz swoją znajomość języków obcych, aby lepiej i pełniej zaistnieć w XXI wieku. Dzięki nam nowa rzeczywistość stanie się bardziej zrozumiała i przyjazna dla Ciebie.

Poznaj skuteczne i nowoczesne Konińskie Centrum Języków Obcych. Misją naszej Szkoły jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie nauczania języków obcych. Działamy odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem. Uczymy nowoczesnymi, a jednocześnie już sprawdzonymi, licencjonowanymi metodami nauki. Współpracujemy m.in. z Avalon Institute of English z Londynu oraz New English School.

Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Klientów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania i polecają innym nasze usługi. Naszym największym i najsilniejszym atutem jest niewątpliwie nasz personel, starannie dobrany, zawsze kompetentny i miły.

Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem filologicznym, odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Konińskie Centrum Języków Obcych działa na rynku usług edukacyjnych od 2003 roku. Od początku naszej działalności staraliśmy się przedstawić jak najszerszą propozycję językową naszym Klientom. Nasze wysiłki zaowocowały stworzeniem kompletnej oferty nauki języków obcych, proponującej różnorodne szkolenia z najważniejszych języków świata na wszystkich poziomach zaawansowania.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie