Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Lepszej Jazdy

Szkoła Jazdy

ul. Sobieskiego 14, 58-500 Jelenia Góra

www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3198 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JAZDY OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria A, A1
- kurs prawa jazdy kategoria B
- kurs prawa jazdy kategoria C, C+E
- kurs prawa jazdy kategoria D
- szkolenia okresowe
- szkolenia uzupełniające
- kursy na instruktorów prawa jazdy


Szkoła nauki jazdy ALJ za swój główny cel stawia sobie szkolenie kierowców na najwyższym poziomie. Jak najlepsze przygotowanie Cię jako kierowcy do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy za pierwszym razem jest dla nas priorytetem! Egzamin państwowy jest bardzo trudnym i stresującym doświadczeniem, a egzaminatorzy nie zawsze są wyrozumiali...

Ilość godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w kursie podstawowym na prawo jazdy jest niewielka, dlatego od samego początku trwania szkolenia, solidnie przykładamy się do nauki teorii oraz praktycznej nauki jazdy. Wszystko po to, by NASI kursanci nie musieli wielokrotnie przeżywać atmosfery panującej w trakcie egzaminu państwowego na Prawo Jazdy.

Szkoła jazdy!
Jako profesjonalna szkoła nauki jazdy dysponujemy pojazdami identycznymi z tymi, przy wykorzystaniu których przeprowadzany jest egzamin państwowy prawa jazdy. Ośrodek szkolenia kierowców ALJ do nauki jazdy wykorzystuje pojazdy marek takich jak: NISSAN MICRA K-12 (przystosowany do szkolenia osób niepełnosprawnych), MITSUBISHI COLT, TOYOTA YARIS, motocykl: YAMAHA YBR 125, DAF XF 105 (ciągnik siodłowy z naczepą DMC 40t), MAN 12.232.

Prowadzimy kursy!
Podstawowe, w zakresie kat. A1, A, B, C, C+E, D oraz dla osób niepełnosprawnych (profesjonalnie przystosowanym pojazdem).

Prowadzimy szkolenia dodatkowe - musisz odbyć takie szkolenie każdorazowo,po trzykrotnym uzyskaniu wyniku negatywnego na państwowym egzaminie teoretycznym lub praktycznym.
  • szkolenie teoretyczne, to minimum 10 godzin wykładów
  • szkolenie praktyczne, to minimum 5 godzin jazdy
Oba typy szkolenia kończą się egzaminem wewnętrznym.

Prowadzimy szkolenia uzupełniające - oceniając swoje umiejętności, sam decydujesz ile godzin wykładów lub jazdy potrzebujesz, aby poczuć się pewniej przed przystąpieniem do egzaminu państwowego.

Prowadzimy szkolenia dla osób, które wprawdzie posiadają prawo jazdy, ale nie są zbyt pewne swoich umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców!
Staramy się tak dobierać kadrę szkoleniową, aby z kursantami pracowali cierpliwi, solidni i doświadczeni instruktorzy. Każda osoba szkolona wymaga indywidualnego podejścia, tempa i intensywności przeprowadzanych zajęć. Dbamy o to, by instruktor prawa jazdy stwarzał komfort psychiczny każdemu z powierzonych kursantów. Nauka jazdy musi odbywać się w swobodnej atmosferze, ponieważ dla niektórych kursantów, jazda - sama w sobie - jest wystarczającym stresem (szczególnie pierwsze godziny za kierownicą). W naszym ośrodku jazdy nie ma miejsca dla instruktorów flegmatyków czy nerwusów, ani dla takich, którzy pomimo posiadanych uprawnień, kompletnie nie posiadają doświadczenia i umiejętności, a tym samym nikogo niczego nie nauczą.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie