Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców DAŻAR Dawidowicz Wojciech

ul. Kupiecka 3, 66-200 Świebodzin
tel. kom. 606 409-020
www:   http://www.dazar.prawojazdy.com.pl
DAŻAR na Facebooku
e-mail:   Dawidowicz.Piotr@interia.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 11737 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

OFERUJEMY

- kursy prawa jazdy kategoria "A"
- kursy prawa jazdy kategoria "AM"
- kursy prawa jazdy kategoria "A1"
- kursy prawa jazdy kategoria "A2"
- kursy prawa jazdy kategoria "B"
- egzamin wewnętrzny
- materiały dydaktyczne
- plac manewrowy
- atrakcyjne ceny

Z nami po prawo jazdy!!!

Ośrodek Szkolenia Kierowców Dażar prowadzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Pragniemy, aby nasi kursanci byli przygotowani do bezpiecznego i samodzielnego prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. Dążymy do ukształtowania prawidłowych zachowań i nawyków przyszłego kierowcy, ucząc Go właściwej techniki kierowania pojazdem, poprawnego zachowania na drodze, umiejętności przewidywania oraz kultury jazdy.

Wybierając nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców, przyjdź w dniu zapisu na kurs, a wszystkiego dowiesz się na miejscu. Przygotujemy wspólnie wymagane dokumenty i pomożemy uzyskać PKK w naszym starostwie, które upoważni Cię do podjęcia szkolenia.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?
Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która może się pochwalić jednym z najwyższych odsetków zdawalności na egzaminie państwowym. Oznacza to, że szkolimy skutecznie i rzetelnie.

W ramach ceny kursu zapewniamy przynajmniej 30 godzin szkolenia teoretycznego, zakończonego egzaminem wewnętrznym z teorii. Po zdaniu tego egzaminu przystępujemy do szkolenia praktycznego w wymiarze przynajmniej 30 godzin, które również zakończone jest egzaminem wewnętrznym. Jeżeli stwierdzamy. że dana osoba jest dobrze przygotowana do samodzielnej jazdy, dopuszczamy ją do egzaminu państwowego.


Kurs kategorii B
Nasze pojazdy spełniają kryteria obowiązujące na egzaminie państwowym w WORD Zielona Góra. Możecie również pouczyć się jazdy innymi markami pojazdów:Toyota Yaris III, FIAT Punto, FIAT Evo.

W cenie kursu zapewniamy: "Podręcznik kierowcy", test papierowy oraz na DVD (pytania egzaminacyjne odpowiedniej kategorii prawa jazdy), broszury: "Znaki drogowe", "Pierwsza pomoc przedmedyczna" oraz "Egzamin praktyczny" z opisem zadań egzaminacyjnych.

Mamy duży zasób materiałów dodatkowych, których nie znajdziesz w innych szkołach. Na naszych wykładach nie będziesz się nudził(a), a jazda z nami będzie Ci sprawiać przyjemność i satysfakcję.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz ciekawe promocje, możliwość płatności ratalnej.

Motocykl (kategoria A1, A2 lub A)
Oferujemy szkolenia na kategorię A1, A2 i A prawa jazdy.
Posiadamy przygotowane do szkolenia motocykle: Yamaha YBR 125, Hyosung GA125, Zipp Nitro 250 oraz Suzuki Gladius 650.

Instruktor jest czynnym motocyklistą oraz dodatkowo prowadzi Klub Motocyklowy Absolwent DAŻAR przy PTTK. Celem szkolenia jest przygotowanie kandydata do samodzielnego, bezpiecznego i mądrego uczestniczenia w ruchu drogowym. Osoby posiadających prawo jazdy zapraszamy na różne, dłuższe lub krótsze wspólne wyjazdy z naszym Klubem Motocyklowym Absolwent DAŻAR.

Motorower (kategoria AM)
Uprawnienia tej kategorii, to pierwszy krok do "motocyklizmu". Zaczynając szkolenie od tego rodzaju pojazdów już w wieku 14 lat szlifujecie stopniowo swoje umiejętności. Kategoria ta uprawnia do kierowania motorowerami dwu- lub trójkołowymi zaopatrzonym w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3, których konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h oraz czterokołowcem lekkim, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h.

Nasz plac manewrowy
Plac manewrowy spełniający wymogi określone w rozporządzeniu odnośnie szkolenia i egzaminowania, identyczny jak w Ośrodku egzaminowania. Na placu jest miejsce, gdzie czekając możesz wypić kawę lub herbatę w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Plac znajduje się zaraz przy sali wykładowej, na końcu ulicy Kupieckiej przy Placu Dworcowym - blisko do dworca PKP i PKS. Zajęcia prowadzimy też na placu "Moto Plac" ul. Grottgera w Świebodzinie.

Sala wykładowa
Sala wykładowa znajduje się na ul. Kupieckiej w Świebodzinie w pobliżu dworca PKS i PKP. Terminy szkoleń uzgadniamy z Wami na pierwszym spotkaniu i przeważnie są to trzy spotkania w tygodniu przez okres trzech tygodni. Posiadamy duży wybór pomocy i materiałów dydaktycznych. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny. Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD), na ekranie TV (video VHS). Dysponujemy stanowiskami komputerowymi, w tym z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), z możliwością indywidualnej nauki przepisów, z dostępem do Internetu.

Sala wyposażona jest w:
  • folie i diapozytywy
  • modele pojazdów
  • plansze ścienne
  • tablice z markerami
  • telewizor, magnetowid, odtwarzacz DVDSERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie