Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
The Centre for Polish Studies

ul. Kraszewskiego 31 (pokój 1), 81-815 Sopot
tel. (58) 550-68-59, tel. kom. 601-593-217
www:   http://learnpolish.edu.pl
e-mail:   centrum@learnpolish.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1657 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- język polski dla obcokrajowców
- kursy regularne
- kursy intensywne

O Nas
The Centre for Polish Studies / Centrum Kształcenia Języka Polskiego jest szkołą języka polskiego, prowadzącą kursy w Warszawie, Sopocie i Krakowie. Jesteśmy prywatną instytucją założoną przez doświadczonych nauczycieli języka polskiego jako obcego. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów posiadających odpowiednie uprawnienia do nauczania języka polskiego.

Co robimy?

Naszą misją jest pomaganie obcokrajowcom w poznaniu nie tylko polskiego, ale również Polski: uważamy, że język, chociaż stanowi klucz do zrozumienia kraju i jego mieszkańców, nie wystarczy w tym celu - a zatem naszym studentom opowiadamy również o kulturze, gospodarce i historii Polski.

Nasze metody nauczania obejmują wszelkie aspekty nauki języków obcych: czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie. Podczas zajęć korzystamy z najnowszych publikacji, jak również z własnych autorskich materiałów. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, w tym gry językowe oraz odgrywanie ról, konwersacje, materiały audio oraz filmowe. Dysponujemy aktualnymi podręcznikami oraz materiałami dostosowanymi do poziomu zaawansowania i potrzeb każdego studenta. Kładziemy nacisk na wszystkie aspekty znajomości języka: mówienie i rozumienie, czytanie i pisanie.

Jesteśmy pewni, że z nami poczynią Państwo duże postępy w nauce języka polskiego. Chętnie również przeszkolimy Państwa w zakresie języka biznesu. Dotychczas do naszych Klientów należeli m.in. pracownicy i współpracownicy takich instytucji, jak: Bank Pekao SA, Ove Arup & Partners International Ltd, American School of Warsaw, Parlament Europejski, a także zagranicznych ambasad, m.in. Ambasady Stanów Zjednoczonych, Ambasady Irlandii oraz Ambasady Japonii.

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ my:
  • znajdujemy się w samym centrum Warszawy
  • dojeżdżamy do Klienta na jego życzenie (wliczone w cenę lekcji!)
  • posiadamy najszerszą ofertę kursów dostępną na rynku
  • możemy bezzwłocznie zorganizować dla Ciebie kurs lub grupę
  • wykonujemy naszą pracę świetnie i kochamy to, co robimy!

Ponieważ nauka języka polskiego z nami jest:

  • Skuteczna - zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów języka polskiego. Jeśli miałeś ciężki dzień w pracy i nie odrobiłeś pracy domowej... ich to nie obchodzi! Nauczenie Cię polskiego jest ich zadaniem, z którego wywiązują się doskonale!
  • Przyjemna - słyszałeś, że polski jest trudnym językiem o złożonej gramatyce i niełatwej wymowie? Dobrze słyszałeś. Jednak ucząc się polskiego z nami masz gwarancję tego, że stanie się on dla Ciebie również interesujący, ekscytujący i przyjemny!
  • Dostosowana do Twoich potrzeb - prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania; kursy organizowane są rano, wieczorami i w weekendy; nasza oferta obejmuje kursy grupowe i indywidualne, u nas w szkole i u studenta - czegokolwiek potrzebujesz, my Ci to zapewnimy!
  • Czymś więcej, niż siedzeniem w klasie - lekcje językowe to jedno, a codzienna praktyka to drugie. Naszym studentom przedstawiamy Polskę organizując wycieczki i wieczorne wypady oraz, w przypadku 2, 3, 4-tygodniowego kursu intensywnego, bogaty kulturalny program popołudniowo-weekendowy!

Profesjonalne kursy, rozsądne ceny, przyjazna atmosfera - możemy Ci zagwarantować to wszystko, a nawet więcej! Aby się o tym przekonać, zwiedzaj dalej naszą stronę lub skontaktuj się z nami!

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie