Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Agencja Rozwoju Innowacji Spółka Akcyjna

ul. Ostródzka 38, 54-116 Wrocław
tel. (71) 354-07-93
www:   http://aridotacje.pl
e-mail:   biuro@arisa.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2748 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AGENCJA ROZWOJU INNOWACJI
oferuje

- szkolenia dla firm oraz
  administracji publicznej

- szkolenia dla kadry menedżerskiej
- szkolenia dla służb
  ekonomiczno – finansowych

- szkolenia dla służb personalnych
- szkolenia dla służb handlowych
- szkolenia dla służb logistycznych
- szkolenia dla służb produkcji

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. jest firmą doradczo - szkoleniową świadczącą usługi związane z pozyskiwanie kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz organizacji samorządowych ze szczególnym uwzględnieniem funduszy UE.

Agencja - bo stwarzamy miejsce, gdzie zbiegają się informacje, powstają pomysły, gdzie można zaczerpnąć wiedzy.

Przez Innowacje rozumiemy nie tylko te przedsięwzięcia, które są nowatorskie i odkrywcze, również te, które są dobrze znanymi, ale wykorzystywanymi do tej pory na innym gruncie; innowacyjne w tym sensie jest przeniesienie i zastosowanie sprawdzonych rozwiązań w innym - niż dotychczas - obszarze działalności. Innowacjami nazywamy także inicjatywy mało znane, ale uznane, a rozpowszechniamy je będąc przekonani o ich skuteczności.

A Rozwój jest procesem, drogą i "efektem ubocznym", który z łatwością utylizujemy - my i nasi klienci.

Szkolenia
ARI Sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową od początku swojej działalności. Projekty szkoleniowe skierowane są zarówno do firm, jak i jednostek samorządu terytorialnego w formule szkoleń otwartych i zamkniętych realizowanych wyłącznie dla pracowników jednej firmy. Wszystkie projekty szkoleniowe oparte są na dostarczaniu innowacyjnej wiedzy i rozwiązań dla kadry menedżerskiej i specjalistów w ramach systemu szkoleń krótko i długookresowych skoncentrowanych na praktycznym kształtowaniu umiejętności.

Naszymi atutami są:
  • autorskie programy, charakteryzujące się bogatym zasobem nowoczesnej wiedzy, zorientowane na określone cele i odpowiadające im zadania, modernizowane i dostosowywane do potrzeb klientów
  • aktywne metody prowadzenia zajęć, które pobudzają aktywność uczestników, przez co ułatwiają one proces uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez praktyczne ćwiczenia indywidualne i grupowe, analizę case study itp. Praca aktywnymi metodami pozwala na takie przygotowanie uczestnika, aby umiał on zastosować w praktyce zdobytą wiedzą i umiejętności
  • kadra trenerów – profesjonalnie przygotowana zarówno merytorycznie jak i dydaktycznie. Współpracujemy z trenerami, którzy posiadają duże doświadczenie dydaktyczne i w większości są praktykami życia gospodarczego

Naszym głównym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z klientem poprzez kompleksową obsługę szkoleniową i doradczą. Przygotowujemy projekty interdyscyplinarne lub specjalistyczne, dopasowane do potrzeb szkoleniowych klienta. Najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie realizowanego projektu jest dopasowanie go do indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzimy projekty szkoleniowe obejmujące obszar zarządzania, finansów i rachunkowości, marketingu, sztuki sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi, prawa handlowego, doskonalenia umiejętności menedżerskich. Zakres merytoryczny szkoleń są okresowo modyfikowane i dostosowywane do aktualnych potrzeb klientów.

Nasze szkolenia kierujemy do:
  • kadry menedżerskiej. Szkolenia te obejmuję kształtowanie kompleksowych kompetencji kadry kierowniczej zarówno z obszaru miękkiego (negocjacje, asertywność, zarządzanie zespołami, komunikacja, zarządzanie czasem, zarządzanie konfliktami, coachingu, zarządzanie zmianami, motywowania i kreatywności), jak i z finansów, organizacji firm, budowania strategii, prawa itp
  • służb ekonomiczno – finansowych. Zakres szkoleń dla tej grupy obejmuje szkolenia zarówno z dziedziny prawa podatkowego, jak i szkolenia które dostarczają wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzani finansami firmy (w tym m.in. analiza ekonomiczno-finansowa, budżetowanie, bussines plan, Cash Flow, systemy obliczania kosztów, wyceny firmy, płynności finansowej, feasibility study itp.)
  • służb personalnych. Zakres merytoryczny szkoleń obejmuje zarówno tematykę doboru, motywowania, oceny, szkolenia jak i rozwoju pracowników
  • służb handlowych. Szkolenia dla kadry kierowniczej i pracowników działów handlowych/sprzedaży obejmują problematykę profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, negocjacji handlowych, telemarketingu, prezentacji handlowych, a także pracę z trudnym klientem. Dla handlowców prowadzimy także szkolenia z zakresu prawnego i finansowego (np. Jak sprawdzić wiarygodność partnera handlowego, Jak bezpiecznie zawierać kontrakty, Prawne aspekty zawierania mów itp.)
  • służb logistycznych. Szkolenia z tego zakresu obejmują problematykę: gospodarki magazynowej, redukcji koszty zakupów, negocjacji kupieckich, zarządzanie zapasami itp.
  • służb produkcji. Szkolenia z tego zakresu obejmują m.in.: metody ograniczania kosztów produkcji, mistrz menedżerem produkcji i inne

Szkolenia realizujemy w trybie zamkniętym (na indywidualne zamówienie Klienta) oraz szkolenia otwarte, do udziału w których zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres możliwości finansowania inwestycji. Każdy projekt jest przez nas analizowany pod kątem najbardziej efektywnego źródła wsparcia. Głównie będą to fundusze strukturalne, bilateralne, programy wspólnotowe, ale także środki krajowe takie jak programy operacyjne i granty.

Badamy również możliwość uzyskania dofinansowania z bezpośrednich dotacji Komisji Europejskiej, środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego EOG, a także innych źródeł finansowania dostępnych z zasobów innych krajów.

Pomagamy w zdobywaniu środków na realizację nowych pomysłów, które zawierają w sobie duży potencjał rozwojowy. Doradzamy w procesie powstawania nowych podmiotów oraz rozwijania działalności innowacyjnej. Personel naszej firmy posiada bogate doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych zarówno na projekty inwestycyjne, jak i na rozwój kapitału ludzkiego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie