Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Agencja Sedno s.c.

ul. Batorego 34 /7, 59-220 Legnica
tel. (76) 722-88-33
www:   http://www.szkolenia.agencjasedno.pl
e-mail:   biuro@agencjasedno.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1985 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AGENCJA SEDNO

- szkolenia dla trenerów
- szkolenia dla administracji publicznej
- szkolenia handlowe
- szkolenia HR
- szkolenia menedżerskie
- szkolenia prawnicze
- szkolenia public relations
- szkolenia umiejętności osobistych

Agencja SEDNO powstała w lipcu 2004 r. jako jednoosobowa działalność. Zaufanie i kapitał zdobyliśmy przy szkoleniach branżowych i wdrożeniu oprogramowania GIS podczas realizacji jednego z większych systemów informacji przestrzennej w charakterze podwykonawcy. Jednocześnie zdobywaliśmy doświadczenie w pracy na rzecz sieci handlowych w Polsce. Od 2005 roku oprócz oferty zamkniętej uruchomiliśmy kilka projektów otwartych, a nasze szeregi poszerzały się o nowe twarze identyfikujące się z tym co robimy, czyli z dostarczaniem klientom szkoleń w profesjonalnej oprawie.

Największym sukcesem i motywatorem naszych działań jest zadowolenie klientów. Dzięki systemowi ocen każdego szkolenia, zarówno my jak i Państwo (opinie o szkoleniach dostępne są w naszym wortalu przy niemal każdym szkoleniu), możemy przekonać się jakie rezultaty przynosi nasza sumienna praca. Są one dla nas najlepszą referencją i wskazówką jak działać, aby nasz klient wyniósł ze szkolenia nie tylko wiedzę, ale i miłe wspomnienia.

Rozwój jest niejako wpisany w branżę, w której działamy. W 2007 r. powstała Agencja SEDNO s.c. a od czerwca 2008 r. Agencja SEDNO jest spółką z.o.o.

Główne cele, jakie stawiamy sobie to:

  • satysfakcja klienta
  • wysoki stopień specjalizacji branżowej
  • szkolenia nastawione na praktykę

Zajmujemy się przygotowaniem merytorycznym całego szkolenia od zbadania faktycznego zapotrzebowania po realizację partykularnych celów szkoleniowych cały czas czuwając nad spójnością i konsekwencją tych działań.

Oczywiście kwestie organizacyjne wydarzenia również mogą stanowić część świadczonej przez nas usługi - dysponujemy listą solidnych i sprawdzonych ośrodków na terenie całego kraju, w których podobnie jak u nas, najważniejszy jest klient i jego pierwszorzędna obsługa.

Nie obiecujemy więcej, niż możemy. Najwyższą wartością w Agencji SEDNO są ludzie, którzy przyczyniają się do sukcesu firmy. Ich bogate doświadczenie, zaangażowanie w każdy projekt i nieprzeciętność to cechy, które stanowią naszą wizytówkę. Podobnie jak nasze materiały dydaktyczne, które robią wrażenie na uczestnikach nie tylko ze względu na treść ale również ze względu na formę.

Uwielbiamy wyzwania. Podczas pracy zawsze dbamy o taki dobór środków, aby wyznaczony cel skutecznie zrealizować dbając o rozsądny stosunek ceny do zamierzonego rezultatu.

Obecnie niemal każde nasze szkolenie jest opatrzone w materiały multimedialne stanowiące uzupełnienie wiedzy po zakończeniu emocjonujących i pełnych wyzwań zajęciach.

Zajmujemy się szkoleniami dla ludzi biznesu od wielu lat. Nasze portfolio rośnie w siłę zadowolonych klientów. Posiadamy szeroką ofertę szkoleń otwartych i szkoleń zamkniętych, z którą musisz się zapoznać. Szkolimy z pasją, mamy praktyków-specjalistów, wiemy jak prowadzić efektywne szkolenia, jesteśmy wyjątkowi i rzetelni.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie