Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Szkoleniowa B&K s.j.

S. Kublin M. Laskowski

ul. 3 Maja 6-8, 40-096 Katowice
tel. (32) 206-87-49, tel. kom. 600-892-736
www:   http://www.berendowicz-kublin.ple-mail:   szkolenia@berendowicz-kublin.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7997 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


AKADEMIA SZOLENIOWA B&K
szkolenia indywidualne

- maksymalnie 6 osób w grupie
- w siedzibie Akademii lub w Salonie Klienta
- szkolenie jedno-, dwu lub trzydniowe

SZKOLENIA EXCLUSIVE nowość

- techniki strzyżeń zgodnych z aktualnymi,
  światowymi hair trendami

 

KURSY FRYZJERSKIE - PRZEKWALIFIKOWANIE ZAWODOWE

- LONG STAŻ
- MINI LONG
- FIRST STEPS

KURSY PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE

- STEP BY STEP
- QUICK STEP
- kursy jednodniowe, tygodniowe,
  dwutygodniowe, trzytygodniowe,
  miesięczne


UPIĘCIA I KOKI

- szkolenia jednodniowe
- szkolenia dwudniowe
- dla fryzjerów początkujących, jak
  i zaawansowanych


PROGRAM SZKOLEŃ LETNICH

- Program Szkoleń Letnich Create Edition

Misją i celem Akademii jest kształcenie osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z fryzjerstwem, ale i fryzjerów z długoletnim stażem. Akademia posiada bogatą ofertę szkoleniową, stworzoną z myślą o osobach, które dotychczas nie miały styczności z zawodem fryzjera. Nie zapominamy również o profesjonalistach - zawodowych fryzjerach, stawiających na ciągły rozwój, szukających inspiracji i chcących podnosić swoje kwalifikacje.

Stworzyliśmy autorski program szkoleń dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych uczestników. Dla nas najważniejsze są indywidualność i kreatywność. Pracujemy tylko na profesjonalnych produktach firmy L'Oréal, co umożliwia uczestnikom szkolenia zgłębienie tajników wiedzy, wzbogacenie doświadczeń, a także poznanie marki. Co ważne, od uczestników szkoleń nie wymagamy znajomości produktów.

Renoma szkoły sięga daleko poza granice kraju. Swoje umiejętności podnoszą w Katowicach fryzjerzy z Anglii, Irlandii, USA, a nawet Węgier.

Akademia Szkoleniowa Berendowicz & Kublin jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy. Dzięki temu uczestnicy kursów fryzjerskich uzyskują zwrot kosztów szkolenia. Szczegółowe informacje dostępne w Urzędzie Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

SZKOLENIA EXCLUSIVE - NOWOŚĆ!

Akademia B&K stworzyła nowy blok szkoleń Exclusive. Nowy program szkoleń to przede wszystkim techniki strzyżeń zgodnych z aktualnymi, światowymi hair trendami. Szkolenia Exclusive to nauka czterech technik strzyżeń z najnowszych kolekcji Akademii B&K wykonywanych na główkach treningowych. W trakcie 7h praktycznych warsztatów, uczestnicy wzbogacają swoją dotychczasową wiedzę i konsultują wykonywane ćwiczenia. Otrzymują także wsparcie w postaci mentoringu dyrektorów artystycznych Beaty Berendowicz i Sławka Kublina.

Szkolenie rozwija dotychczasowe zdolności oraz wiedzę fryzjerów.
 • jednodniowe szkolenie/ 7h N
 • nauka czterech technik strzyżeń z najnowszej kolekcji Akademii B&K
 • szkolenie dedykujemy fryzjerom z doświadczeniem
 • zapewniamy materiały szkoleniowe i główkę treningową
 • uczestniczy otrzymują dyplom i zaświadczenie o ukończonym szkoleniu
 • szkolenie odbywa się raz w miesiącu


Oferta szkoleniowa dla salonów fryzjerskich


Wychodząc naprzeciw nie tylko fryzjerom indywidualnie odbywającym kursy, ale również salonom, które doskonaląc umiejętności swoich pracowników podnoszą rangę salonu, Akademia wprowadziła specjalną ofertę szkoleniową. Oferta kierowana jest do salonów posiadających miano L’Oreal Expert jak i salonów, które ściśle współpracują z marką, choć nazwą expert się nie posługują.
Dowodem ukończenia szkolenia są imienny dyplom oraz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

UWAGA:
 • wymagane jest aby każdy uczestnik szkolenia posiadał własne narzędzi do pracy (nie dotyczy Long Stażu ) czyli: suszarka, prostownica, nożyczki, degażówki, grzebienie, szczotki, klipsy
 • modelka uczestniczy tylko w praktycznej części stażu
 • możliwość rabatów przy wykupieniu kilku staży

OFERTA SZKOLENIOWA

KURSY FRYZJERSKIE - PRZEKWALIFIKOWANIE ZAWODOWE

Kurs fryzjerski LONG STAŻ

Chcesz kreować wizerunek innych, swoje inspiracje odzwierciedlać w niepowtarzalnych fryzurach? Lubisz strzyc, farbować, pracować z włosami?

Niezależnie od tego, co robisz i jaki zawód wykonujesz, szkolenie LONG STAŻ przygotuje Cię do samodzielnej pracy. Tylko z nami, nauka zawodu w dwa miesiące jest możliwa! Staż kierujemy głównie do osób, które wcześniej nie pracowały w branży fryzjerskiej.

Szkolenie dedykowane osobom, które wcześniej nie pracowały w zawodzie. Nauka od podstaw: 8 technik modelowania fryzur, 4 metody koloryzacji, 6 technik pasemek i 10 technik strzyżeń (damskich i męskich). Edukatorzy na bieżąco monitorują postępy swoich podopiecznych poprzez pracę z tzw. indywidualnym dziennikiem zajęć oraz konsultacje i testy.

 • Dwumiesięczne szkolenie. Nauka w trybie dziennym (45 spotkań – 315 godz.).
 • Indywidualny tok zajęć.
 • Praca praktyczna dzieli się na II etapy:
  - I etap kursu: Uczestnik szkolenia poznaje i ćwiczy techniki modelowania, koloryzacji i strzyżeń na główkach treningowych.
  - II etap kursu: Poznane przez uczestnika metody i techniki są wdrażane podczas pracy z modelkami. Akademia gwarantuje uczestnikowi dwie modelki każdego dnia.
 • Zdobywanie doświadczenia w pracy z klientem. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym (pozwala ocenić umiejętności zdobyte przez cały okres nauki. Absolwenci bez trudu znajdują pracę w renomowanych salonach lub własnym atelier).

MINI LONG

Sztuka cięć fryzjerskich. Wymaga precyzji, umiejętności, wyobraźni i artystycznego zacięcia. Oferujemy Ci 30-dniowy staż, który umożliwia zdobycie doświadczenia z zakresu strzyżeń i stylizacji włosów. To idealny kurs dla uczniów szkół zawodowych, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu czeladniczego. Program szkolenia koncentruje się na podstawach zawodu. Praca praktyczna odbywa się na główkach treningowych i z modelkami (dwie modelki w ciągu dnia, które gwarantuje Akademia). Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym Akademii, składającym się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Egzamin nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów.

Szkolenie FIRST STEPS

Szkolenie FIRST STEPS to 35 godzin, które usystematyzuje i uzupełni Twoją wiedzę z zakresu technik strzyżeń. Kurs skupia się na podstawach fryzjerstwa i jest polecany szczególnie uczniom, właścicielom salonów i przyszłym szkoleniowcom. Szkolenie pozwoli uzupełnić wiedzę z zakresu technik strzyżeń, co przełoży się na zdolność łatwego i szybkiego przekazu wiedzy młodym adeptom sztuki fryzjerskiej! Osoby początkujące mają szansę zdobyć podstawowe umiejętności fryzjerskie. Pierwszy dzień szkolenia obejmuje wprowadzenie do strzyżeń: terminologia (systemy strzyżeń, separacje i sekcje, techniki personalizacji).

KURSY PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE

Szkolenie STEP BY STEP

STEP BY STEP zostało stworzone z myślą o zawodowych fryzjerach, którzy mają już na swoim koncie kilkuletni staż pracy i spore doświadczenie. Nasze szkolenie pozwoli Ci pokonać rutynę i stanąć oko w oko z nowymi, fryzjerskimi wyzwaniami. To także okazja do korekty ewentualnych błędów i nauki nowych technik strzyżeń i koloryzacji.

Indywidualnie dobierany program szkolenia koncentruje się na strzyżeniach kobiet i mężczyzn. Zwraca uwagę nie tylko na stronę techniczną, ale także uczy prowadzenia dialogu z klientem oraz rozpoznawania jego oczekiwań na podstawie mowy ciała i komunikatów niewerbalnych.

Szkolenie STEP BY STEP to okazja do nauki, wybranych spośród dziesiątek, autorskich technik strzyżeń i koloryzacji proponowanych przez Akademię Berendowicz&Kublin.


QUICK STEP

Szkolenie dedykujemy fryzjerom z doświadczeniem, którzy szukają nowych pomysłów na pracę w salonie fryzjerskim. Szkolenie QUICK STEP to strzyżenia w bardzo szybkim tempie, które umożliwią błyskawiczne wykonanie fryzury. Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikaty. Akademia B&K zapewnia stażystom szkolenia główki treningowe.
Szkolenie QUICK STEP to:
 • 5 technik strzyżeń nożem chińskim na główce treningowej
 • prezentacja technik strzyżeń nożem chińskim na główce treningowej przez edukatora
 • wykonywanie ćwiczeń praktycznych na główce treningowej przez stażystę
 • szkolenie jednodniowe w godzinach 10-17

UPIĘCIA I KOKI

W ciągu całego roku pojawia się mnóstwo okazji, kiedy umiejętność profesjonalnego, fantazyjnego upinania włosów jest bardzo potrzebna. Szkolenie dedykowane fryzjerom początkującym, jak i zaawansowanym. Program obejmuje 6 nowoczesnych stylizacji. Szkolenie pozwala zdobyć podstawowe umiejętności w stylizacji włosów, trenować manualną zręczność upinań, pobudzić wyobraźnię i zainspirować do własnego tworzenia upięć. Bazujemy na upięciach klasycznych i fantazyjnych. Nie zapominamy również o modelowaniu. Bez dobrego przygotowania włosów nie mamy przecież szans na udaną fryzurę. Szkolenie odbywa się raz w miesiącu. U nas wszystko jest dozwolone – bawimy się włosami, szukamy jak najlepszej formy, a także funkcjonalności proponowanych fryzur. Liczy się Twoja kreatywność!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie