Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Alugreen

ul. Św. Łazarza 15 /14 , 31-530 Kraków
tel. kom. 602-130-766
www:   http://www.alugreen.pl
e-mail:   office@alugreen.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1871 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ALUGREEN
Oferuje szkolenia w zakresie tematycznym:

- recykling złomów i odpadów aluminiowych
- topienie - obróbka ciekłych stopów aluminium
- odlewnictwo stopów aluminium
- procesy przeróbki plastycznej
- ochrona przed korozją - powłoki na wyrobach z aluminium
- innowacyjne procesy technologiczne w branży aluminium

Jesteśmy firmą opierającą swoje działania o wiedzę i doświadczenie naszego zespołu. Dzięki naszym partnerom i współpracownikom dostarczamy dla firm niestandardowej jakości usługi w obszarze szeroko rozumianego przemysłu aluminiowego. Podstawową wartością kreowaną przez ALUGREEN jest profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość usług świadczonych na rzecz naszych klientów.

Naszą misją jest dostarczanie nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych, najnowszych urządzeń oraz wyspecjalizowanych usług, które zaspokoją potrzeby naszych klientów, przyczyniając się do rozwoju firm oraz satysfakcji z osiąganych sukcesów.

ALUGREEN to silny merytorycznie interdyscyplinarny zespół pracowników, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, to pewny i odpowiedzialny partner, zdolny do podejmowania wyzwań i ponoszenia ryzyka. Naszym celem jest sukces, który osiągniemy razem z naszymi klientami.

Analiza potrzeb szkoleniowych firmy - skontaktujcie się Państwo z nami, a my doradzimy, czy i jakie szkolenia mogą zwiększyć efektywność pracy w Państwa firmie lub które mogą być przydatne dla Państwa pracowników. Przygotujemy indywidualny program dopasowany do Państwa sytuacji i potrzeb; wspólnie określimy czas i miejsce szkolenia. Państwo wynegocjujecie atrakcyjną dla siebie cenę.

Typy szkoleń:
- Szkolenia grupowe - jeśli zamierzacie Państwo przeszkolić grupę swoich pracowników, w celu podniesienia ich kwalifikacji i wiedzy
- Szkolenia indywidualne - jeśli jeden lub kilku pracowników Państwa firmy potrzebuje uzyskać dodatkowe umiejętności lub obejmuje nowe stanowisko wymagające poszerzenia jego kwalifikacji
- Szkolenia zawodowe - realizowane są w formie kursów, przewidzianych dla nowo przyjmowanych pracowników, nie posiadających odpowiednich kwalifikacji do podjęcia pracy na określonym stanowisku. Ta forma szkoleń pozwala na zapoznanie pracownika z podstawowymi wiadomościami w zakresie niezbędnym do szybkiego i świadomego podjęcia obowiązków w Waszej firmie. Szkolenia zawodowe mogą być połączone z zajęciami praktycznymi pod okiem naszych specjalistów

Doradztwo techniczne
Nasi specjaliści pomogą Państwu w rozwiązaniu skomplikowanych problemów związanych ze sferą techniczną i technologiczną procesu produkcyjnego, ułatwiając podjęcie właściwych decyzji.

Doradztwo personalne
Dzięki doświadczeniu konsultantów i ekspertów ALUGREEN możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane z kadrami. Obejmują one doradztwo w zakresie wyszukiwania nowych pracowników o określonych predyspozycjach personalnych i zawodowych. Pomagamy w przygotowaniu procedur selekcji, oraz prowadzimy selekcję kadr, badamy potencjał, kwalifikację i umiejętności nowych pracowników i zatrudnionej kadry.

Doradztwo zespołowe W celu realizacji konkretnych, specjalnych projektów przemysłowych tworzymy na czas jego trwania, interdyscyplinarne zespoły specjalistów, którzy współpracują w zakresie wspólnego strategicznego celu. Celem tym może być przygotowanie wniosku o dotacje lub fundusze UE związane z opracowaniem i wdrożeniem innowacyjnej technologii. Dlatego zespoły te powoływane są w przypadku projektów mających potencjalnie duże znaczenie dla naszego partnera przemysłowego. Taka forma współpracy pozwala na efektywne wykorzystanie najlepszych zespołów specjalistów lub zaplecza badawczego różnych instytucji. ALUGREEN gwarantuje skuteczną koordynację prac zespołu, oraz przemysłową aplikację wyników tych prac.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie