Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Apauly Euroconsulting

ul. Jesionowa 9, 41-703 Ruda Śląska
tel. kom. 662-082-271
www:   http://www.apauly.pl
e-mail:   szkolenia@apauly.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1830 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

APAULY EUROCONSULTING

- fundusze i programy europejskie
- prawo i finanse
- zarządzanie i komunikacja
- marketing i promocja inwestycyjna
- kompetencje i umiejętności pracownika

Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami w różnych branżach w Polsce, Europie i USA, pozwoliło na stworzenie od podstaw firmy konsultingowej zajmującej się działalnością doradczo-szkoleniową w zarządzaniu i finansach.

Specjalizujemy się w zarządzaniu projektami dofinansowanymi w ramach programów i funduszy europejskich. Nasze doświadczenie obejmuje przygotowanie projektu i dokumentów, aplikowanie oraz realizacja projektu wraz z pełnym rozliczeniem, kontrolą i ewaluacją projektu. Tym samym oferujemy kompleksową usługę zarządzania projektem.

Obsługujemy inwestycje dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, współpracy międzynarodowej, wdrażania i finansowania innowacji, strategii rozwojowych oraz działań informacyjno-promocyjnych.

Mając doświadczenie w administracji publicznej, w sektorze prywatnym i pozarządowym, znamy sposoby dobrego funkcjonowania wszystkich sektorów oraz zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania i finansów.

Świadome zarządzanie jest kluczem do sukcesu - mamy to na uwadze tworząc profesjonalny zespół konsultantów i trenerów w całym kraju. Każdy projekt realizowany dla Państwa jest dla nas wyzwaniem. Konsultujemy go w Instytucjach Wdrażających i Zarządzających programami operacyjnymi w Polsce, aby przygotowany dla Państwa projekt był najwyższej jakości.

Tworzymy solidny zespół akredytowanych trenerów europejskich i doradców kluczowych funduszy europejskich. Nasze praktyczne doświadczenie przekazujemy w ramach autorskich programów na uczelniach w całej Polsce oraz jako eksperci w realizowanych projektach.

Do Państwa dyspozycji pozostaje konsultant odpowiedzialny za terminowe wywiązanie się z kontraktu. Na zasadzie partnerskiej współpracy tworzymy razem z Państwem projekt, wspólnie konsultując jego założenia i tworząc zespół pracujący na potrzeby każdego przedsięwzięcia.

Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi zespołu oraz wzajemnej współpracy wspólnie osiągamy sukces.

O potencjale firmy i instytucji świadczą nie tylko świetny produkt i najwyższej jakości usługi. Aby to osiągnąć niezbędny jest kapitał ludzki i stały rozwój zawodowy pracowników. Oferujemy opracowanie i realizację szkoleń otwartych i zamkniętych na życzenie klienta i dopasowane do jego potrzeb.

Programy szkoleniowe mogą uzyskać bezzwrotną dotację unijną. Podnoszenie i dostosowanie do wymogów gospodarki kwalifikacji pracowników i przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz trzeciego sektora jest jednym z podstawowych celów wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla naszych klientów bezpłatnie przeprowadzamy analizę potrzeb szkoleniowych. Dzięki niej szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kadry pracowników i menedżerów wszystkich szczebli.

Nasi wykładowcy i trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie trenerskie. Od lat specjalizują się w funduszach europejskich, finansach i zarządzaniu. Są praktykami w swojej dziedzinie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie