Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Art&Media Productions - Piotr Gembarowski

ul. Uniejowska 5 /20, 01-485 Warszawa
tel. kom. 602-537-538
www:   http://www.szkoleniamedialne.pl
e-mail:   szkolenia@szkoleniamedialne.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2103 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ART&MEDIA PRODUCTIONS
Oferuje szkolenia:

- trening medialny
- techniki manipulacyjne
- prawne aspekty kontaktu z mediami

O Nas
Art&Media Productions Piotr Gembarowski to autorska firma Piotra Gembarowskiego zajmująca się szkoleniami medialnymi, kreowaniem wizerunku oraz treningami zachowań dla kadr menedżerskich i polityków.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie medialne w pracy dziennikarskiej - oferujemy wszechstronne szkolenie związane z przygotowaniem do wystąpień publicznych oraz z doskonaleniem tych umiejętności. Nie ograniczamy się do teorii, ale duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne polegające na intensywnym treningu przed kamerą.

Naszym celem jest sukces naszych Klientów, który osiągamy przez doskonałe przygotowanie Ich z zakresu autoprezentacji, wystąpień publicznych, wystąpień medialnych - we wszelkich możliwych aspektach. Ćwiczymy najtrudniejsze możliwe warianty i najbardziej stresujące sytuacje. Po naszym treningu - doskonała autoprezentacja staje się naturalnym elementem zachowania, zaś najtrudniejsze nawet wystąpienia publiczne są przyjemnością.

Wysoka pozycja zarówno w biznesie, jak i w polityce wymaga wysokich umiejętności komunikowania. Oznacza to konieczność wystąpień publicznych i kontaktów z mediami. Dobry kontakt z mediami jest bardzo efektywnym narzędziem komunikowania, wymaga jednak umiejętności swobodnej autoprezentacji w wystąpieniach publicznych (przemówienia, wywiady, debaty).

Odpowiedni wizerunek wymaga umiejętności nie tylko swobodnego poruszania się w zawiłościach merytorycznych, ale także psychicznego odnajdywania się w każdej sytuacji. Sukces zależy zarówno od kompetencji, jak i dobrej autoprezentacji.

Błędy popełniane są najczęściej na skutek stresu, natomiast stres jest spowodowany zwykle brakiem doświadczenia na nieznanym gruncie. Dlatego poprzez oswojenie z najtrudniejszymi sytuacjami jakie mogą się przydarzyć w wystąpieniach publicznych, kształtujemy swobodę zachowań we wszelkich możliwych okolicznościach.

W trakcie naszych ćwiczeń udzielania wywiadów na żywo nie ma kurtuazji. Osobiście stawiamy Państwa w krzyżowym ogniu pytań przed kamerą tak długo, jak długo jest to konieczne do wytworzenia pełnej swobody wypowiadania się na każdy temat, w każdej sytuacji. Dzięki temu w przyszłości nie będzie Państwu straszny żaden wywiad, ani żaden agresywny dziennikarz. Programy i przebieg naszych szkoleń dostosowane są zawsze do indywidualnych potrzeb.

W przypadku zgłoszeń większych grup (powyżej 10 osób), proponujemy Państwu przekrojowe szkolenie obejmujące najważniejsze elementy poszczególnych modułów szkolenia z zakresu prezentacji, autoprezentacji, elementy technik manipulacyjnych oraz skrócony praktyczny trening medialny.

Szkolenie medialne dla grup powyżej 10 osób zawiera przekrojowe omówienie najważniejszych elementów wszystkich oferowanych przez Art&Media Productions Piotr Gembarowski modułów treningowych oraz trening praktyczny. Zapraszamy wszystkich chcących być skuteczniejszymi we wszelkich relacjach zawodowych oraz lepiej radzić sobie w życiu i poprawić swoje umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie