Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Demo - Ośrodek Szkolenia Informatycznego

ul. Mickiewicza 29, 40-086 Katowice
tel. (32) 207-31-00, 207-31-01
www:   http://www.demo.pl
e-mail:   kursy@demo.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6599 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieWYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

- wynajem sal komputerowych w ścisłym
  centrum Katowic

- 6 przestronnych pracowni komputerowych
 

OFERTA KURSÓW KOMPUTEROWYCH

- podstawowa obsługa komputera
- pakiet MS Office (MS Word, MS Excel,
  MS Access, MS Power Point, MS Outlook)

- programy graficzne i DTP
  (CorelDraw, Adobe PhotoShop)

- wykorzystanie zasobów i projektowanie
  stron WWW - (x)HTML, CSS, JS
  oraz animacje Flash

- użytkowanie i administrowanie systemami
  sieciowymi (Linux, Windows 2003 Server)

- MS Project
- AutoCAD
- ECDL

Bezpłatne szkolania dofinansowane ze środków unijnych

- projekt "Kursy komputerowe dla MMŚP"
- projekt" Kursy dla Mikroprzedsiębiorstw"

Ośrodek DEMO istnieje od 1991r. Demo jest prężnie działającym ośrodkiem edukacyjnym. W ramach firmy działa Ośrodek Szkolenia Informatycznego prowadzący kursy komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Posiadamy własne studio grafiki komputerowej.

Naszą misją jest wysokiej jakości kształcenie przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Wypracowaliśmy a następnie wdrożyliśmy skuteczny system zapewnienia jakości kształcenia. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Absolwenci naszych szkoleń są bardzo atrakcyjni na rynku pracy, czego dowodem są liczni pracodawcy zgłaszający do nas zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu oferowanych przez nas kursów.

Prowadzimy kursy komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, dostosowane do możliwości czasowych i stopnia zaawansowania oraz obejmujące zagadnienia wybrane przez kursanta. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres szkoleń komputerowych: od kursów z podstaw obsługi komputera aż po szkolenia obejmujące programy graficzne, systemy sieciowe i strony WWW. Przygotowujemy do egzaminu ECDL, który przeprowadzamy w naszej placówce.

Warunki nauki
Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych salach szkoleniowych. Każdy kursant pracuje przy osobnym komputerze. W przypadku kursu podstawowego istnieje możliwość wyboru wariantu dwuosobowego. Każdy kurs polega na praktycznym rozwiązywaniu szeregu zadań mogących pojawić się w trakcie pracy z komputerem. W trakcie naszych kursów zdobywa się więc nie tylko wiedzę, ale i umiejętności.

Zapewniamy, w trakcie nauki jak i po jej ukończeniu:
  • bezpłatny dostęp do naszych komputerów
  • pomoc telefoniczną

Programy kursów oraz sposób ich prowadzenia zostały dobrane przez fachowców. Uczysz się dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne. Prowadzenie działalności szkoleniowej na dużą skalę umożliwiło znaczącą redukcję kosztów. Pozwala nam to zaoferować korzystny stosunek możliwości i jakości do ceny.

Tryb nauki
W DEMO umiejętności mogą być zdobywane stopniowo. W istocie, grupę kursów można potraktować jako jeden większy kurs składający się z etapów. Podział na elementy umożliwia elastyczny dobór tematów w zależności od indywidualnych potrzeb. Jest to tym istotniejsze, że nie każdy jest w stanie na początku drogi dokładnie określić, co będzie mu rzeczywiście potrzebne.

Dla wielu ludzi o niewygórowanych wymaganiach kurs podstawowy może okazać się wystarczający. Tym niemniej pełni on równocześnie rolę pierwszego kroku. Chcielibyśmy podkreślić, że oferujemy szeroki zakres szkoleń prowadzonych w ramach indywidualnych konsultacji. Każdy z oferowanych przez nas kursów można przejść zarówno w trybie grupowym jak i indywidualnym.

Wiele zagadnień typowo specjalistycznych, o ograniczonym kręgu odbiorców, wykładanych jest na zamówienie. Polecamy min: Access, Adobe / Macromedia Flash, 3DMax, Adobe Photoshop, Corel Draw, Blender 3D, WordPro, Lotus 1-2-3, QuatroPro, Access, C/C++ for DOS/Windows, dBase, Clipper oraz wiele innych. Dni, godziny oraz czas zajęć dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

WYNAJEM PRACOWNI KOMPUTEROWYCH

Sale komputerowe do wynajęcia oferujemy w ścisłym centrum Katowic w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku o doskonałej lokalizacji (na granicy strefy bezpłatnego parkowania oraz przy płatnych parkingach).
Współrzędne GPS - Mickiewicza 29: N 50°15.803'     E 019°00.813'

Oferujemy 6 przestronnych pracowni komputerowych. Każda z sal o powierzchni ponad 50 m2, wyposażona jest w 16 stanowisk komputerowych dla kursantów oraz dodatkowe komputerowe stanowisko nauczycielskie.

Sale komputerowe wyposażone są w komputery klasy Intel Core2Duo oraz AMD Athlon. Wszystkie komputery podłączone są do sieci lokalnej i do Internetu szybkim łączem 30 Mb/s. Sale są kompletnie wyposażone w meble szkolne: ergonomiczne biurka, krzesła ISO, tablice suchościeralne. Na każdej z sal szkoleniowych znajduje się trwale zamontowany projektor o wysokiej rozdzielczości podłączony do komputera nauczycielskiego i ekran.

Oprogramowanie
Wszystkie stanowiska na salach wykładowych działają w lokalnych sieciach komputerowych pod nadzorem serwera Samba/ Linux. Ze względu na zainstalowany lokalnie na każdym komputerze system Windows 2000/XP można również korzystać z prostego udostępniania dysków twardych w ramach usługi sieci Microsoft Networks (sieć peer-to-peer) Firma Demo posiada również na wyposażeniu dodatkowe środki techniczne możliwe do wykorzystania podczas zajęć dydaktycznych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie