Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
DMD Centrum Szkoleniowe

ul. Wiślan 9 /1, 41-608 Świętochłowice
tel. (32) 245-00-40
www:   http://www.dmdcentrumszkoleniowe.com.pl
e-mail:   anna@dmdcentrumszkoleniowe.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2337 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DMD CENTRUM SZKOLENIOWE OFERUJE SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzanie
- sprzedaż
- logistyka
- szkolenia i kursy ogólnozawodowe

DMD Centrum Szkoleniowe jest firmą zajmującą się organizacją warsztatów szkoleniowych, badaniami umiejętności i predyspozycji pracowników oraz doradztwem personalnym.

W obecnej formule firma działa od 2002 roku, przy czym jej założyciele posiadają 8-letnie doświadczenie na rynku usług szkoleniowych i personalnych.

We wszystkich naszych działaniach koncentrujemy się na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Bierzemy aktywny udział w inicjatywach mających na celu podniesienie etyki zawodu, szerzenie dobrych praktyk oraz wzmacniających jedno z głównych narzędzi rozwoju gospodarczego - efektywnego uczenia się ludzi i organizacji. Dlatego 16 grudnia 2004, wraz z przedstawicielami ponad 200 podmiotów gospodarczych zajmujących się edukacją, powołaliśmy Polską Izbę Firm Szkoleniowych, stając się tym samym jej Członkiem - Założycielem.

Proponowane przez nas programy szkoleniowe, badawcze czy doradcze mają za zadanie pomóc w zdiagnozowaniu i rozwijaniu tych umiejętności i zachowań pracowników, dzięki którym firmy ich zatrudniające będą sprawniej pracować i lepiej wykorzystywać swoje zasoby.

Naszym celem jest przekazanie uczestnikom warsztatów umiejętności, które ułatwią im pracę ze współpracownikami i klientami, a także realizację celów poprzez niekonwencjonalne wykorzystanie szans i swojego warsztatu pracy.

DMD Centrum Szkoleniowe prowadzi szkolenia zamknięte. Przygotowanie programu szkoleniowego poprzedzone jest badaniem potrzeb szkoleniowych i uwarunkowań procesu szkolenia u danego klienta. Proponowane programy szkoleniowe uwzględniają nie tylko potrzeby i specyfikę działania klienta, ale także zachodzące na rynku zmiany.

Zajęcia prowadzone są przez trenerów w oparciu o doświadczenia zdobyte podczas pracy dla odnoszących sukcesy rynkowe polskich firm i koncernów międzynarodowych przy wykorzystaniu sprawdzonej w praktyce wiedzy i warsztatu skutecznych technik szkoleniowych.

Wszystkie sale wykorzystywane przez DMD Centrum Szkoleniowe podczas prowadzenia kursów posiadają warunki i wyposażenie umożliwiające prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych. W zależności od potrzeb są one wyposażone m.in. w:
- tablice flipczartowe
- rzutnik
- projektor multimedialny
- telewizor i video
- sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem

Wszystkie sale szkoleniowe wykorzystywane przez DMD Centrum Szkoleniowe podczas kursów posiadają zaplecze socjalne i sanitarne niezbędne do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.

DMD Centrum Szkoleniowe na stałe współpracuje z ponad 20 trenerami, z których większość to wykładowcy akademiccy lub praktycy wykonujący dany zawód, posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz predyspozycje dydaktyczne.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie