Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dobry Doradca - Centrum Finansowo-Szkoleniowe

pl. Wolności 11, 50-071 Wrocław

www:  
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2427 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- ekspert finansowy
- nowoczesny menedżer sprzedaży
- telemarketer
- skuteczny przedstawiciel handlowy
- specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych
- trener/szkoleniowiec
- zakładam i finansuję własną firmę

Firma Dobry Doradca powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania na rynku finansowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą finansową, oferując naszym klientom indywidualne, rzetelne i niezależne doradztwo. Nasza niezależność wynika z faktu, iż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową.

Jako Firma stawiamy sobie najwyższe wymagania. Tworzymy wysokie standardy, działamy szybko i profesjonalnie.

Na polskim rynku funkcjonuje wiele wyspecjalizowanych firm, oferujących szeroko pojęte produkty finansowe. Wybranie oferty najtańszej, a jednocześnie o optymalnych parametrach, jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym. Dobry Doradca wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferuje profesjonalne doradztwo, porównując i przedstawiając najkorzystniejsze oferty na rynku. Świadczona przez nas usługa jest darmowa, a nasz zysk wynika z podziału prowizji z daną instytucją finansową, przez co nie zwiększa się wartość prezentowanej oferty.

Naszymi partnerami są największe, renomowane instytucje finansowe działające na polskim rynku finansowym - banki, fundusze inwestycyjne, emerytalne, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe.

Współpracujemy jedynie z partnerami, którzy swoją atrakcyjną ofertą oraz szybkością i prostotą obsługi wniosków wyróżniają się spośród innych. Współpraca z naszą firmą daje dostęp do szeregu unikalnych i kompleksowych rozwiązań finansowych.

Firma Dobry Doradca jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, a wystawiane zaświadczenia o ukończeniu kursu są zgodne z wymogami MEN. w trakcie szkoleń stwarzamy możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy, podczas praktyk zawodowych odbywających się w naszej firmie oraz u naszych Partnerów (banki, fundusze inwestycyjne, emerytalne, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe). Najlepszym uczestnikom szkoleń dajemy możliwość zatrudnienia w naszej firmie, bądź u naszych partnerów.

Szkolenia odbywają się w nowoczesnych salach wykładowych, dostosowanych do specyfiki prowadzonych zajęć dydaktycznych. Słuchaczom zapewniamy profesjonalne materiały szkoleniowe. Wyposażenie sal przewiduje również wodę i ciepłe napoje dla uczestników szkoleń.

Nasi klienci potrafią docenić jakość realizowanych przez nas szkoleń. Udana, wzajemna współpraca podczas badania potrzeb szkoleniowych, rekrutacji kursantów oraz samych szkoleń, wyraża się poprzez udzielenie naszej firmie referencji.
Przekonani jesteśmy, że nasze motto "przewaga dzięki wiedzy" jest kluczem do osiągnięcia spektakularnego sukcesu zawodowego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie