Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dom Szkoleń i Doradztwa

Aleksandra Mykowska

ul. Tarnowskiego 6 /1-2, 30-528 Kraków
tel. (12) 656-57-12
www:   http://www.domszkolen.com
e-mail:   biuro@domszkolen.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1740 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA OTWARTE

- efektywna sprzedaż i komunikacja z Klientem

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

- kompetencje osobiste i interpersonalne
- kompetencje menedżerskie
- negocjacje, sprzedaż i obsługa klienta

SZKOLENIA DOFINANSOWANE

- z zakresu kompetencji menadżerskich oraz rozwoju umiejętonści osobistych i interpersonalnych

KURSY E-LEARNINGOWE

- e-learning z kompetencji menedżerskich
- e-learning z kompetencji biurowych
- e-learning szyty na miarę

SZKOLENIA SZYTE NA MIARĘ

O Nas
Dom Szkoleń i Doradztwa jest firmą szkoleniową, której misją jest pomaganie w rozwoju ludzi i firm. Cel ten realizujemy od 2002 roku. Z naszej oferty korzystają właściciele, menedżerowie i pracownicy małych i średnich firm. Współpracujemy także z działami HR i osobami decyzyjnymi z dużych korporacji. Naszą strategią jest oferowanie najbardziej efektywnych szkoleń za jak najrozsądniejszą cenę.

Przeszkoliliśmy menedżerów i specjalistów z wielu przedsiębiorstw, należących w głównie do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP). Dzięki temu bardzo dobrze znamy specyfikę firm, rozumiemy ich problemy i oczekiwania, mamy podobny punkt widzenia. Jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach i użytecznych dla klientów rozwiązaniach, które pomagają przedsiębiorcom efektywnie konkurować na rynku.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Małopolskiego Związku Pracodawców „Lewiatan”. Znajdujemy się w Rejestrze instytucji szkoleniowych. Przystąpiliśmy do Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Uczestniczymy jako prelegent w znaczących konferencjach i wydarzeniach biznesowych.

Podstawą naszej działalności są szkolenia w zakresie miękkich umiejętności biznesowych: psychologicznych i społecznych. Adresatami naszych szkoleń są osoby na różnych szczeblach organizacji – właściciele firm, menedżerowie i specjaliści, a także osoby aspirujące do zmiany pozycji zawodowej i rozpoczynające dopiero swoją karierę.

Wieloletnie doświadczenie z przedsiębiorcami pozwoliło nam wypracować ofertę na miarę Państwa potrzeb. Oferujemy sprawdzone rozwiązania i programy szkoleniowe ujęte w gotowe pakiety. Są to rozwiązania zawierające elementy kluczowe dla rozwoju konkurencyjności firm. Pakiety szkoleniowe mają z góry określoną, przejrzystą dla przedsiębiorcy cenę i przetestowany w praktyce program.

Proponujemy również szkolenia „szyte na miarę”, przygotowywane w oparciu o pogłębiony wywiad dotyczący indywidualnych potrzeb szkoleniowych konkretnej firmy. Nasza oferta obejmuje także szkolenia otwarte, analizę potrzeb szkoleniowych, Development Centre, analizę Extended DISC, coaching oraz doradztwo indywidualne.

Prowadzimy również szkolenia certyfikowane przez Ministerstwo Infrastruktury, umożliwiające zdobywanie punktów edukacyjnych w ramach doskonalenia zawodowego pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy innowacyjni, oferujemy naszym klientom rozwiązania oparte o najnowsze trendy rynkowe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy optymalizować ceny naszych szkoleń. Proponujemy gry i symulacje biznesowe oraz kursy e-learningowe wsparte metodami we-learningu. Rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę. We współpracy z Instytutem Psychologii UJ zrealizowaliśmy pierwsze w Polsce badania nad motywacją w szkoleniach e-learningowych.

Dążąc do optymalizacji kosztów szkoleń, sięgamy po dotacje unijne. Realizujemy szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL). Zrealizowaliśmy dotąd 7 takich projektów na łączną kwotę 6 mln zł. Obecnie zapraszamy do projektu „Kluczowe kompetencje w biznesie”.

Jesteśmy dla firm, które na co dzień szukają umiejętności i kompetencji pozwalających na skuteczniejsze konkurowanie. Jesteśmy dla firm, które chcą działać szybciej, lepiej i bardziej efektywnie. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że zainwestowali rozsądne pieniądze w bardzo dobry i przydatny produkt szkoleniowy. A przede wszystkim dla tych, którzy chcą mieć przekonanie, że współpracują z partnerem dobrze rozumiejącym ich potrzeby.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie