Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Effect Sp. z o.o.

ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa
tel. (22) 826-72-31
www:   http://www.effect.com.pl
e-mail:   biuro@effect.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2019 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

EFFECT


- szkolenia otwarte
- szkolenia zamknięte

EFFECT to prywatna, niezależna firma doradczo-szkoleniowa, prowadząca od czerwca 1989 roku nieprzerwaną działalność usługową skoncentrowaną przede wszystkim na wielozakresowej współpracy z bankami oraz ich aktualnymi i potencjalnymi klientami, przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi oraz agendami rządowymi.

Obok działalności typowo doradczej, obejmującej swoim zakresem problematykę ekonomii, finansów oraz informatyki, EFFECT prowadzi intensywną działalność szkoleniową, skierowaną do kadry zarządzającej i pracowników różnych szczebli w pionach ekonomicznych, kredytowych i finansowo-księgowych w bankach, instytucjach finansowych oraz przedsiębiorstwach.

Spółka EFFECT należy do grupy członków wspierających Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych w Polsce (SDG), które to jest członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń FEACO oraz Światowej Organizacji Konsultantów ICMCI. Czworo spośród wiodącej grupy ekspertów EFFECT posiada Certyfikat Doradcy w Zakresie Zarządzania (CMC), uzyskany zgodnie z obowiązującymi i akceptowanymi przez zawodowe stowarzyszenia konsultantów i doradców w różnych krajach świata, procedurami i wymaganiami Światowej Organizacji Konsultantów ICMCI.

Działalność szkoleniowa firmy, prowadzona w ramach powołanego w 1995 roku Ośrodka Edukacji Ekonomiczno - Finansowej "EFFECT", realizowana jest na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych Kuratora Oświaty i Wychowania w Warszawie, nr rejestru 402/K/95.

W ramach prowadzonej działalności EFFECT oferuje Państwu następujące rozwiązania biznesowe:
- Branżowa baza danych - umożliwia przekształcanie istniejących danych GUS-u z układu statystycznego na analityczny, zapewniając przy tym ciągłość i porównywalność danych. Oferta obejmuje możliwość dostępu do informacji w sposób ciągły - subskrypcja (dane prezentowane są całościowo) jak i jednorazowy (zestaw tabel opisujących jedną branżę za jeden okres)
- Systemy - kompleksowe i dedykowane rozwiązania informatyczne przeznaczone dla instytucji finansowych
- Demo - wersje demonstracyjne wybranych rozwiązań biznesowych

Spółka EFFECT prowadzi intensywną działalność szkoleniową, przeznaczoną dla kadry nadzorującej i zarządzającej w bankach, przedsiębiorstwach i instytucjach finansowych oraz dla pracowników różnych szczebli w pionach ekonomicznym i kredytowym banków, przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

Oferowane przez firmę programy, seminaria i kursy szkoleniowe, to produkty w pełni autorskie, opierające się na praktycznych doświadczeniach ekspertów EFFECT oraz nowoczesnych procedurach organizacji i metodyki nauczania. Ich konstrukcja zmierza w kierunku maksymalnego wykorzystania możliwości praktycznego utrwalenia - w ramach różnych ćwiczeń wykorzystujących sprzęt komputerowy - zagadnień teoretycznych, poruszanych w czasie wykładów.

Godnym podkreślenia walorem opisywanych produktów jest również przyjęte przez EFFECT założenie, iż treść wszystkich programów szkoleniowych winna mieć bezpośrednie odniesienie do problemów rzeczywistych, pojawiających się przed firmą w warunkach trwającej od kilku lat transformacji gospodarki, a nie problemów mających mały związek z praktyką.

Programy szkoleniowe EFFECT zawierają wiele elementów seminaryjnych i ćwiczeniowych, podlegają zarazem stałej weryfikacji i aktualizacji. Pozwala to na uwzględnianie specyficznych, indywidualnych potrzeb różnych Klientów. Poszczególne przedsięwzięcia mogą być - w zależności od potrzeb - realizowane na kilku różnych poziomach zaawansowania, a także prezentować poruszane zagadnienia w różnym zakresie i konfiguracjach problemowych.

W powiązaniu z działalnością szkoleniową, EFFECT podejmuje również prace związane z projektowaniem ramowych i długofalowych programów szkolenia kadr Klienta oraz szacowaniem jego potrzeb szkoleniowych (często używaną jest tu np. metoda Training Needs Assesment). Projekty te uwzględniają aktualną hierarchię potrzeb oraz ograniczenia, strategię i perspektywy rozwoju firmy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie