Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Eko - net.pl

ul. Pólnicy 29 /9, 80-177 Gdańsk
tel. (58) 710-45-20
www:   http://www.eko-net.pl
e-mail:   info@eko-net.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1629 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- otwarte
- na zamówienie
- internetowe


O Nas


Eko-net.pl funkcjonuje w obecnej formie prawnej od października 2004 r. Firma powstała na bazie Centrum Ochrony Środowiska Politechniki Gdańskiej, które było pionierem w zakresie opracowania praktycznych i teoretycznych podstaw wdrażania systemów zarządzania środowiskowego (SZŚ) w Polsce. Pierwsze szkolenia w tym zakresie członkowie zespołu eko-net.pl prowadzili już w 1995 r., a pierwszy z klientów uzyskał certyfikat zgodności z normą ISO 14001 w lipcu 1997r. W 1999 r. opracowaliśmy pierwszy w Polsce i wciąż szeroko stosowany poradnik dotyczący wdrażania SZŚ "Zasady wdrażania systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001". Poza działalnością doradczą i szkoleniową członkowie zespołu mają znaczące doświadczenie audytorskie.

W ostatnim okresie głównym obszarem naszego działania jest doradztwo w zakresie doskonalenia systemów zarządzania środowiskowego, przede wszystkim w zakresie zgodności z prawem.

Świadectwem wysokiej oceny naszych kompetencji jest współpraca z międzynarodowymi firmami doradczymi. W 2005 r. jako główny polski podwykonawca holenderskiej firmy Royal Haskoning uczestniczyliśmy w programie wdrażania wspólnotowego systemu eko-zarządzania i audytów (EMAS) w Polsce (szkolenia dla weryfikatorów środowiskowych, zainteresowanych organizacji oraz administracji). Na zlecenie międzynarodowych firm doradczych (ARCADIS Geraghty & Miller, Waterman Environmental, Golder Associates) prowadzimy przeglądy zgodności z przepisami ochrony środowiska i bhp w polskich oddziałach międzynarodowych koncernów.

Współpracujemy również z administracja centralną. Przygotowaliśmy szereg opracowań dla Ministerstwa Środowiska - ostatnio "Wytyczne do opracowania wniosku o wydanie pozwolenia zintegrowanego". Prowadziliśmy także szereg szkoleń dla administracji samorządowej w zakresie wydawania pozwoleń związanych z korzystaniem ze środowisk - ostatnio realizowaliśmy na terenie całego kraju cykl szkoleń dla pracowników starostw powiatowych, urzędów marszałkowskich i wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska w ramach projektu Transition Facility 2006/018-180.01.08.09 "Wzmocnienie polskiej administracji publicznej we wdrażaniu dyrektywy IPPC i OOŚ - kontynuacja".

Uczestniczyliśmy w pracach Komisji Egzaminacyjnej dla weryfikatorów środowiskowych powołanej przez Ministerstwo Środowiska i Polskie Centrum Akredytacji. Prowadzimy szkolenia dla auditorów SZŚ pracujących dla jednostek certyfikujących. Naszymi klientami w tym zakresie są Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz Det Norske Veritas Poland.

Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach. Oferowane szkolenia są wynikiem kilkuletnich doświadczeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców stosujemy wiele technik nauczania, takich jak praca w małych grupach, ćwiczenia grupowe i indywidualne, symulacje pracy w hipotetycznym zakładzie czy przykłady z polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Techniki te pozwalają na łatwiejsze i bardziej gruntowne przyswojenie wiedzy.

Naszym atutem jest łączenie akademickiego dążenia do przedstawienia sedna problemu z nowoczesnymi metodami szkoleń.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie