Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Grupa Doradcza- Human Power Sp. z o.o.

ul. Odkryta 46 /19, 03-410 Warszawa
tel. (22) 889-74-81
www:   http://www.human-power.pl
e-mail:   biuro@human-power.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2335 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA BIZNESOWE:

- szkolenia otwarte
- szkolenia zamknięte

Grupa Doradcza Human Power - Doradztwo personalne i szkolenia

Oferujemy profesjonalne usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dla organizacji małych, średnich i dużych. Realizujemy pełny zakres projektów z zakresu doradztwa HR: audyt personalny, modele kompetencji, assessment center, ocena 360, systemy ocen, systemy premiowania, outplacement i komunikacja. Przygotowujemy szkolenia dla pracowników różnych szczebli organizacji z zakresu doskonalenia umiejętności osobistych, menedżerskich, sprzedaży i szkolenia dedykowania dla pracowników działów personalnych.

Prowadząc doradztwo personalne opieramy się na bogatych doświadczeniach w zarządzaniu kadrami i najnowszej wiedzy w dziedzinie psychologii zarządzania. Efektywne zarządzanie personelem stanowi wyzwanie, dlatego wspieramy Dział HR w planowaniu i wdrażaniu skutecznej polityki personalnej. Wykonaliśmy wiele projektów doradczych, a nasi trenerzy zdobyli swe doświadczenia spędzając wiele godzin w podczas szkoleń i warsztatów. Podejście do doradztwa personalnego i szkoleń pracowników bazujące na praktycznych doświadczeniach osób tworzących nasz Zespół jest dla nas kluczowe.

Staramy się o to, by współpraca z Grupą Doradczą HUMAN POWER przynosiła wymierne korzyści Firmom, które nam zaufały. Zależy nam na zbudowaniu u naszych Partnerów przekonania, że inwestowanie w kapitał ludzki jest naprawdę ważne i opłacalne. Liczymy, że staniemy się doradcami, którzy będą w stanie rozwiązać wiele problemów w organizacjach, tak by stawały się one coraz lepszymi miejscami do pracy.


Szkolenia otwarte

  • formuła szkoleń otwartych zakłada udział w nich pracowników różnych organizacji, co pozwala uczestnikom na poznanie środowiska biznesowego i metod zarządzania stosowanych w innych firmach. Dodatkowo kontakty biznesowe nawiązane podczas szkoleń mogą w przyszłości zaowocować współpracą. Szkolenia otwarte dają też możliwość kształcenia pracowników firmom, gdzie rozwoju w danej dziedzinie wiedzy potrzebują pojedyncze osoby i organizowanie szkoleń zamkniętych nie jest rentowne.
Szkolenia zamknięte
  • zaletą tych szkoleń jest możliwość bezpośredniego odnoszenia przekazywanej wiedzy do specyfiki firmy i bieżącej sytuacji, znanej wszystkim uczestnikom szkolenia. Grupa Doradcza Human Power oferuje firmom możliwość dopasowania tematyki szkoleń do potrzeb odbiorców - przygotujemy szkolenia „szyte na miarę", których nie mamy w stałej ofercie, jeśli nasi partnerzy biznesowi przedstawią nam swoje potrzeby.


Realizujemy projekty z funduszy unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zachęcamy do kontaktu firmy, które chcą starać się wspólnie z nami o dofinansowanie nowych projektów EFS. Oferujemy również doradztwo przy opracowaniu merytorycznej zawartości wniosków o dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie