Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Image Experts - kreowanie wizerunku

ul. W. Rutkiewicz 1 lok. 14, 53-523 Wrocław
tel. kom. 607-351-315
www:   http://www.imageexperts.pl
e-mail:   biuro@imageexperts.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2125 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- zarządzanie wizerunkiem bizneswoman
- wizerunek nowoczesnego managera
- savoir-vivre w biznesie
- jak wyglądać, aby sprzedać?
- magia wystąpień publicznych

Image Experts specjalizuje się w doradzaniu firmom i klientom indywidualnym w kreowaniu wizerunku osobistego oraz projektowaniu prestiżu i reputacji, które przełożą się na sukces w biznesie i relacjach społecznych. Kierujemy nasze usługi do kobiet i mężczyzn, którzy pragną, by ich image idealnie komponował się z pozycją zawodową, społeczną i prywatną.


Nasi profesjonaliści udzielają konsultacji, prowadzą szkolenia i zarządzają projektami z zakresu zarządzania wizerunkiem osobistym poprzez właściwy dobór garderoby i dodatków oraz zastosowanie odpowiednich technik szeroko rozumianej komunikacji. Oprócz zaangażowania, cechuje nas entuzjazm i pasja w wykonywaniu powierzonych nam zadań, co przekłada się na zadowolenie klientów. By kompleksowo dbać o ich wizerunek współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z następujących dziedzin: specjaliści ds. komunikacji, wizażyści, styliści, mistrzowie fotografii, logopedzi, fryzjerzy, projektanci odzieży, specjaliści ds. etykiety. Skuteczne i atrakcyjne cenowo usługi Image Experts zaprojektowano w oparciu o najnowsze techniki i narzędzia Personal PR.


Akademia Stylu

"Czy mogłabym wyglądać nieziemsko?"-zadajesz sobie to pytanie przeglądając zdjęcia w najnowszym numerze ulubionego magazynu lub oglądając filmy z Audrey Hepburn lub Grace Kelly. Pozwól, że odpowiemy. Tak!!! Możesz wyglądać fantastycznie, zniewalająco, profesjonalnie i zmysłowo bez względu na wiek, kolor oczu czy obwód bioder. Jeśli czujesz, że wyglądasz niemodnie, staroświecko lub po prostu nudzi cię to, co widzisz każdego ranka w swojej szafie znaczy, że nie odnalazłaś jeszcze swojego stylu. Oto warsztat, który pozwoli wydobyć Twoją urodę na światło dzienne. Spotkaj się z nami i przekonaj się, że jesteś piękna!!

Wizerunek Firmy

Dbałość o wizerunek firmy to nie tylko standardowe działania z zakresu public relations. To także troska o dobry image członków zarządu, managerów i pracowników, zwłaszcza tych, którzy poprzez kontakt z partnerami i klientami mają wpływ na kształtowanie się krzywej sprzedaży.

W odpowiedzi na oczekiwania rynku specjaliści z Image Experts zaprojektowali pakiet usług, których zadaniem jest uzupełnienie strategii PR o elementy kreacji wizerunku pracowników firm.

Dla Ciebie

Czy zdarzyło ci się wydać fortunę na ubrania, których nie nosisz? Czy czasem przed wyjściem z domu stwierdzasz, ze nie masz co na siebie włożyć? Czy masz problem z komponowaniem garderoby i dodatków?

Jeśli tak to właśnie dla stworzono zawód konsultanta ds. wizerunku. W ofercie Image Experts znajdziesz pakiet usług, które zaprojektowano trosce o Twój wizerunek, a inwestycja w spotkanie z naszym konsultantem zaprocentuje zaniechaniem pochopnych i bezcelowych zakupów.

Od teraz Twoje ubranie, sylwetka, postawa, osobowość i pozycja zawodowa będą tworzyć harmonijną całość.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie