Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Inge s.c.

ul.Wolinian 1, 52-339 Wrocław
tel. (71) 339-41-60
www:   http://www.inge.pl
e-mail:   inge@inge.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1726 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- "analiza porównawcza standardów IFS Version 5 oraz BRC Issue 5"
- "audytor wewnętrzny standardu BRC (Global Standard for Food Safety Issue 5)"
- "audytor wewnętrzny standardu IFS (International Food Standard version 5)"
- " wymagania normy PN-EN ISO 22000:2005"
- " pełnomocnik systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22000:2005"
- "audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22000:2005 "
- "system HACCP w gastronomii szkolenie teoretyczne z warsztatami"

Firma INGE oferuje Państwu usługi w zakresie wdrażania i przygotowania do certyfikacji systemów ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 (OHSAS), ISO 22000, IFS, BRC, IFS Logistic, BRC IOP, BRC Consumer Products, GlobalGAP, GMP plus, HACCP, GMP/GHP. Przeprowadzamy również audity dostawców oraz audity wewnętrzne, ponadto organizujemy szkolenia z zakresu powyższych systemów i standardów.

Naszą kadrę współtworzą absolwenci Technologii Żywności, którzy dodatkowo ukończyli studia podyplomowe, dotyczące systemów zarządzania jakością w przemyśle żywnościowym. Certyfikaty wydane przez takie Organizacje jak Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. (PCBC) oraz Bureau Veritas Certification (BVC) potwierdzają najwyższe kwalifikacje konsultantów INGE. Wiedza teoretyczna poparta jest pracą na stanowiskach kierowników produkcji oraz specjalistów kontroli jakości w największych firmach branży spożywczej.

Konsultanci INGE to jednocześnie doświadczeni audytorzy specjalizujący się w branży spożywczej. Audity dostawców dla firm takich jak Kaufland Warenhandel czy Nestle potwierdzają ich olbrzymie doświadczenie praktyczne. Wpływa to bezpośrednio na fakt, że wszystkie szkolenia organizowane przez INGE, to nie tylko możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy branżowej z zakresu systemów i standardów bezpieczeństwa żywności ale również możliwość wymiany doświadczeń pracowników i właścicieli zakładów produkcji spożywczej z terenu całej Polski, a co najważniejsze wraz z naszymi trenerami przedyskutujecie i rozwiążecie Państwo problemy i wątpliwości jakie pojawiają się w codziennej pracy działów jakości.


Szkolenia otwarte
Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniach otwartych z zakresu systemów zarządzania i standardów bezpieczeństwa żywności. Każdy z przedstawionych poniżej tematów, może być przeprowadzony na zasadzie szkolenia zamkniętego - u klienta.

Szkolenia organizowane przez INGE, to nie tylko możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy branżowej z zakresu systemów i standardów bezpieczeństwa żywności ale również możliwość wymiany doświadczeń pracowników i właścicieli zakładów produkcji spożywczej z terenu całej Polski, a co najważniejsze wraz z naszymi trenerami przedyskutujecie i rozwiążecie Państwo problemy i wątpliwości jakie pojawiają się w codziennej pracy działów jakości. Trenerzy INGE zawsze znajdą czas na dyskusję z uczestnikami szkoleń - dlatego też staramy się aby grupy szkoleniowe nie przekraczały ilości 15 osób. Umożliwia to również lepszą obserwację każdego uczestnika szkolenia i bieżące pozyskiwanie informacji odnośnie percepcji i zrozumienia przekazywanych treści.

Przeszkoliliśmy już ponad 4 000 pracowników sektora spożywczego!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie