Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Krakowska Szkoła Restauratorów

ul. Gdyńska 31, 31-323 Kraków
tel. (12) 269 38-23, tel. kom. 660 934-709
www:   http://www.ksr.net.pl
KSR na Facebooku
e-mail:   ksr@ksr.net.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13147 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięczniePROPONUJEMY POMOC W OTWIERANIU HOTELI, RESTAURACJI, BARÓW,
PUBÓW ETC.

- tworzenie koncepcji miejsca:
  projektowanie wnętrz – doradztwo (dobór
  sprzętu i urządzeń gastronomicznych);
  obsługa inwestycji; szkolenie personelu

 

ZAPRASZAMY NA PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA BRANŻY HoReCa

- Manager baru
- Manager Gastronomii

- Szef Kuchni
- Inwestor

- HACCP
- Cukiernik
- Whisky i brandy

- Kucharz
- Carving

- Flair
- Oferta dla firm

- Kelner
- Oferta dla szkół

- Sommelier
- Barista
- Barman
- Decupage – dekoracje stołów
- Florystyka
- Dekoracje
- Savoir-Vivre

WARSZTATY

- Marketing w sieci dla gastronomii
- HACCP
- Kuchnia azjatycka
- Kuchnia molekularna
- Nowoczesne dekoracje drinków
- Carving
- Whisky i brandy
- dobór wina do potraw

O Nas

Krakowska Szkoła Restauratorów jest firmą realizującą profesjonalne kursy, szkolenia dla branży gastronomiczno - hotelarskiej i szkół o takim profilu. Świadczymy również usługi doradczo -konsultingowe w tym zakresie..

Na rynku działamy od ponad 10 lat, od 2006 roku, jesteśmy jedną z najstarszych firm o profilu szkoleniowo - doradczym o wspomnianym powyżej profilu w Polsce. W okresie naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 20 000 osób, pomogliśmy otworzyć liczne obiekty restauracyjno -hotelarskie.

Drugą równorzędną działalnością organizacji jest szeroko rozumiany pre-oppening czyli projektowanie, tworzenie i otwieranie obiektów restauracyjno-hotelarskich. Każda osoba, która współpracuje z KSR jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, posiada odpowiednie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie zawodowe. Jakość usług potwierdzają m.in. liczne referencje branżowe, udziały w programach telewizyjnych, radiowych oraz prasie branżowej i ogólnodostępnej w roli ekspertów. Ponad powyższe utrzymujemy pozycję lidera na ogólnopolskim rynku usług w wyspecjalizowanej dziedzinie naszej działalności.

Zorganizuj kurs dla siebie
Wychodząc na przeciw potrzebom naszych słuchaczy przygotowaliśmy ofertę specjalną. Opcja ta jest przygotowywana indywidualnie, zgodnie z PAŃSTWA potrzebami. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości, lecz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
 • Proponujemy zorganizowanie kursu / szkolenia / warsztatu w Państwa miejscowości. Jesteśmy mobilną firmą. Nie obce są nam wyjazdy krajowe i zagraniczne. Szkolenie może być indywidualne jak również grupowe o każdej tematyce związanej ze sztuką gastronomiczno- hotelarską.
 • Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem kursu o tematyce, której pozornie nie ma w naszej ofercie, to prosimy o kontakt. Zorganizujemy każde szkolenie z zakresu sztuk gastronomiczno – hotelarskich, a nasz profesjonalny personel odpowie na każde pytanie.
 • Zorganizuj miejsce, ludzi, zostań naszym przedstawicielem, otrzymaj kurs GRATIS, a w kolejności rozliczajmy się prowizyjnie. Jest to propozycja dla osób chcących nie tylko wyszlifować własne umiejętności, lecz również nawiązać stałą współpracę z KSR. Poszukujemy przedstawicieli na terenie POLSKI I ZA GRANICĄ.
 • Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce, posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w WUP Kraków, tym samym Twój kurs może być sfinansowany przez U.P. Kursy można dowolnie łączyć i tworzyć nowe o specyficznej tematyce.
 • Jeżeli jesteś uczniem lub nauczycielem w szkole o profilu gastronomiczno hotelarskim, zaproś załogę KSR, a przeprowadzi profesjonalny kurs dla Twojej Szkoły, Klasy. Współpracujemy ze szkołami na terenie całego kraju. W tym przypadku ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób, czasu trwania szkolenia. POSIADAMY AKREDYTACJĘ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY tym samym nasze kursy mają rangę MEN. W przypadku realizacji kursu dla uczniów w szkole – nauczyciele gratis.
  Więcej informacji w zakładce oferta dla szkół.
 • Stwórz własną propozycję organizacji kursu / szkolenia / warsztatu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.Restauracje – Hotele
W trakcie naszej działalności szkoleniowej zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez wiele znaczących restauracji, hoteli, pensjonatów czy instytucji publicznych.

Ze względu na zbyt dużą ilość referencji przedstawiamy Państwu referencje z ostatniego okresu.

Realizowane szkolenia miały miejsce m.in. dla:
 • Villa Elise Park Pension Stronie Śląskie
 • Cukiernia Fiore Przemyśl
 • Carpatia Bieszczadzki Gościniec Smerek
 • Pałac Tłokinia Tłokinia Kościelna k. Kalisza
 • Polskie Linie Lotnicze LOT
 • Restauracja Stara Karczma Elbląg
 • Restauracja Leśniczówka w Grudziądzu
 • szeregu szkół gastronomicznych, Urzędów Pracy, firm prywatnych


Sprawdź naszą ofertę, porównaj z konkurencją, przekonaj się i skontaktuj z nami.


Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ksr.net.pl gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje na temat naszych usług.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie