Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PROGRES Centrum Rozwoju

ul. Drobnera 32 lok. 10, 50-257 Wrocław
tel. kom. 602-722-071
www:   http://www.progres-cr.pl
e-mail:   biuro@progres-cr.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1879 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- rozwój umiejętności menedżerskich

- rozwój umiejętności indywidualnych

- rozwój sił sprzedaży i obsługi klienta

PROGRES Centrum Rozwoju jest organizacją zajmującą się szeroko pojętą działalnością doradczo-szkoleniową. Wśród realizowanych projektów znajdują się:
  • warsztaty i treningi psychologiczne,
  • doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • kursy aktywizacyjne dla osób bezrobotnych,
  • programy dla kobiet powracających na rynek pracy,
  • międzynarodowe projekty badawcze.

Zajęcia prowadzą przede wszystkim trenerzy - praktycy, doświadczeni menedżerowie, specjaliści różnych dziedzin, w tym pracownicy naukowi, głównie z zakresu psychologii i zarządzania.

Programy szkoleniowe realizujemy począwszy od ustalenia oczekiwań i potrzeb naszych klientów, poprzez konsultowanie zakresu współpracy, rozpoznanie specyfiki pracy uczestników zajęć i kultury organizacyjnej firmy, do sprecyzowania tematyki i określenia formy zajęć, by były one efektywne i interesujące.

Konsultanci PROGRES Centrum Rozwoju na pierwszym miejscu stawiają sobie zadowolenie Klienta, dlatego zanim podejmą się pierwszych działań, dokonują wnikliwej analizy potrzeb szkoleniowych. Na podstawie przeprowadzonej diagnozy przygotowywana jest propozycja rozwiązań dla danej firmy. Wspieranie Procesów Zarządzania rozpoczyna się od momentu zatwierdzenia przez Klienta projektu działań.

Edukacja nie kończy się wraz z opuszczeniem szkolnych murów, lecz trwa nieprzerwanie przez całe życie człowieka. Uczenie się zachodzi naturalnie: gdy poznajemy nowych ludzi, dowiadujemy się o nowych wydarzeniach, odwiedzamy nieznane wcześniej miejsca.

Również w warunkach pracy zawodowej nabywanie nowych kompetencji zachodzi w znaczącej mierze w sposób naturalny – poprzez rozwiązywanie pojawiających się problemów, kontakt z nowymi sytuacjami i ludźmi oraz poprzez korzystanie z doświadczenia starszych stażem. Warsztaty mają na celu przyspieszyć naturalne procesy uczenia się oraz sprawić, że kompetencje których pracownik nigdy nie nabyłby drogą naturalną, zostaną z łatwością przyswojone.

Szkolenia opierają się na zasadzie uczenia się przez doświadczenie. "Powiedz mi, zapomnę. Pokaż, może zapamiętam. Pozwól mi doświadczyć, zrozumiem." - mówi chińskie przysłowie. W zgodzie z tą prawidłowością, wszystkie szkolenia PROGRES Centrum Rozwoju prowadzone są w oparciu o metody interaktywne maksymalizujące zaangażowanie uczestników w zajęcia, a część wykładowa ograniczona jest do niezbędnego minimum.

Zadania i symulacje są tak przygotowane, aby w jak najwyższym stopniu odzwierciedlały sytuacje znane uczestnikom szkolenia z ich doświadczenia zawodowego. Dzięki temu są oni w stanie z łatwością wykorzystać poznane metody i techniki w codziennej pracy.

W swojej ofercie prezentujemy szeroki wachlarz tematyczny szkoleń, które poprzez konsekwentne trzymanie się reguł pracy warsztatowej charakteryzują się wysoką skutecznością.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie