Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
BlitzTraining

ul. Macedońska 3, 02-761 Warszawa
tel. kom. 664-043-786
www:   http://blitztraining.pl
e-mail:   info@blitztraining.pl
ikackiewicz@blitztraining.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1562 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE:

- komunikowanie się
- praca w zespole
- prowadzenie i dokumentowanie spotkań
- zarządzanie czasem
- praca projektowa
- radzenie sobie ze stresem
- asertywność
- autoprezentacja
- dla menedżerów projektów
- dla informatyków
- dla menedżerów
- dla sprzedawców

O Nas

BlitzTraining to profesjonalne i skuteczne szkolenia. Nie przegadane, niesztampowe. Szkolenia praktyczne, prowadzone dynamicznie, z pasją i poczuciem humoru. Szkolenia, które w krótkim czasie przyniosą konkretne i wymierne korzyści ludziom, firmie i organizacji.

BlitzTraining powstał po to, aby świadomie i celowo dostarczać kompleksowy zestaw autorskich szkoleń, w znaczącym stopniu podnoszących wiedzę i umiejętności właścicieli firm, menadżerów oraz pracowników w kluczowych obszarach organizacji.

Oferujemy Państwu starannie opracowane programy, pomagające pracownikom i menadżerom osiągnąć sukces. Dajemy skuteczne narzędzia i umiejętności, a także pomagamy uwolnić twórczą energię, która płynie w każdym z nas, pozwalając myśleć i działać kreatywnie, aby czerpać większą satysfakcję z życia.

BlitzTraining jest marką szkoleniową BlitzProject Group, działającej na rynku od kilkunastu lat. Wcześniej znana była pod nazwą jej założyciela Tomasza Byzi - prawdopodobnie najbardziej doświadczonego trenera w zakresie szkoleń z zarządzania projektami i portfelem projektów w Polsce.

BlitzTraining oferuje profesjonalne usługi szkoleniowo-doradcze w zakresie transferu wiedzy, podnoszenia kompetencji i zwiększania produktywności pracowników oraz wsparcia, doskonalenia i racjonalizacji procesów zarządzania współczesnymi organizacjami.

Szkolenia

Wszyscy nasi trenerzy to praktycy o dużym doświadczeniu zawodowym, potrafiący i co więcej - lubiący przekazywać wiedzę i umiejętności uczestnikom szkoleń w sposób inspirujący i skuteczny.

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących obszarach:

 • szkolenia podstawowe

Obejmują te umiejętności pracownika nowoczesnej firmy, które powinien mieć opanowane w stopniu przynajmniej dobrym, bez względu na wykonywaną pracę i piastowane stanowisko.

 • szkolenia specjalistyczne

Dostarczają profesjonalnej wiedzy niezbędnej do skutecznego działania osobom na wybranych stanowiskach pracy.

 • szkolenia inspiracyjne

Dotykają istotnych zagadnień rzeczywistości zawodowej, osobistej i społecznej. Stają się podstawą rzeczywistej zmiany - poglądów, postaw życiowych i zawodowych, aby czerpać z życia więcej.


Szkolenia Podstawowe

W tej kategorii znajdują się szkolenia w zakresie podstawowych umiejętności pracownika nowoczesnej firmy, które powinien mieć opanowane w stopniu przynajmniej dobrym, bez względu na wykonywaną pracę i piastowane stanowisko.

Prowadzone przez nas szkolenia wyczerpująco przedstawiają następujące zagadnienia:

 • komunikowanie się

Do udziału w szkoleniu zapraszamy menedżerów, sprzedawców, specjalistów marketingu, członków zespołów projektowych i zadaniowych, czyli wszystkich pracowników firmy. Skuteczne komunikowanie się ze współpracownikami i klientami jest dzisiaj szczególnie ważną kompetencją każdego pracownika.

 • praca w zespole

Do udziału w szkoleniu zapraszamy menedżerów wyższego szczebla, kierowników projektów i członków zespołów zadaniowych.

 • prowadzenie i dokumentowanie spotkań

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich, którzy prowadzą lub uczestniczą w zebraniach i spotkaniach biznesowych, szukając sposobów poprawy ich jakości i wyeliminowania częstego poczucia traconego czasu i nieosiągniętego celu.

 • zarządzanie czasem

Do udziału w szkoleniu zapraszamy menedżerów wszystkich szczebli, dla których umiejętność efektywnego wykorzystania czasu jest warunkiem koniecznym realizacji celów biznesowych i satysfakcji z pracy.

 • praca projektowa

Do udziału w szkoleniu zapraszamy kierowników, liderów i członków zespołów projektowych oraz innych pracowników, przed którymi stawiane są zadania realizacji projektów i zmian organizacyjnych.

 • radzenie sobie ze stresem

Do udziału w szkoleniu zapraszamy kadrę kierowniczą wyższego i średniego szczebla, menedżerów projektów, sprzedawców i przedstawicieli handlowych, pracowników działów obsługi klienta, pracowników pierwszego kontaktu, czyli wszystkich tych, którzy na co dzień zmagają się ze stresem w pracy zawodowej.

 • asertywność

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoje relacje i komunikację z innymi ludźmi.

 • autoprezentacja

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich, którym zależy na tym, żeby dobrze wypaść w kontaktach biznesowych i osobistych.


Szkolenia Specjalistyczne

W tej kategorii znajdują się szkolenia w zakresie specjalistycznym, które dostarczają profesjonalnej wiedzy niezbędnej osobom realizującym działania na wybranych stanowiskach pracy.

W naszej ofercie mamy szkolenia:

 • dla menedżerów projektów

Są to szkolenia dla osób, które odpowiadają za skuteczne osiąganie celów w określonym czasie.

 • dla informatyków

Są to szkolenia dla osób, które odpowiadają za budowę, wdrożenia i utrzymanie technologii informatycznej w organizacji.

 • dla menedżerów

Są to szkolenia dla osób, które odpowiadają za skuteczne osiąganie celów biznesowych.

 • dla sprzedawców

Są to szkolenia dla osób, które odpowiadają za sprzedaż lub od których wymaga się określonych wyników handlowych.


Szkolenia Inspiracyjne

Szkolenia z tej kategorii dotykają kluczowych dylematów naszej rzeczywistości zawodowej, osobistej i społecznej. Stają się istotnym elementem kształtowania i zmiany poglądów, postaw życiowych i zawodowych.

Realizujemy jej najczęściej w formie 4-8 godzinnych seminariów/warsztatów/szkoleń. Ich celem jest dostarczenie w krótkim czasie wielu inspirujących myśli i przekazanie ładunku energii do działania. Uczestnicy opuszczają takie szkolenia w pogodnym nastroju, z planem działania i wiarą w sukces.

Zaglądaj na tę stronę często, bo tutaj dzieje się najwięcej. Poznajemy nowych ludzi, nowe sytuacje, zadajemy sobie nowe pytania. Zapraszamy do tworzenia tego działu. Niech każdy znajdzie tutaj pomoc, wsparcie i inspirację.

Zapraszamy na spotkania i błyskawiczne warsztaty:

 • Jak wyjść na prostą z każdego dołka, jak głęboki by nie był

Jak i z czego zbudowane są doły? Zidentyfikujemy przyczyny i skutki, wskażemy aktywne sposoby wyjścia z najgłębszej dziury życiowej.

 • Na zakręcie, czyli fundamentalna zmiana w życiu

Jak zamienić sytuację dużej, nieoczekiwanej zmiany życiowej (nowy dom-nowe środowisko-nowy kraj-nowi ludzie-nowa kultura, nowy związek-nowa rodzina) na rozwój nowych możliwości? Całkowita zmiana przyjętej postawy życiowej z pasywnej na aktywną.

 • Jak wykorzystać zdradę do stworzenia szczęśliwego związku

Jeśli zechcesz, zamienisz ją w dobrą okazję, żeby uwolnić się od skłonności niewłaściwego doboru partnera, zaczniesz odnosić sukcesy w relacjach, zyskasz samodzielność i prawdziwe poczucie własnej wartości oraz osobistej atrakcyjności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie