Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Bocad Polska

ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (62) 735-83-55, fax. (62) 735-83-57
www:   http://www.bocad.pl
e-mail:   info@bocad.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5065 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- przestrzenny system projektowania Bocad-3D

O Nas
Firma BOCAD Polska sp. z o.o jest firmą partnerską bocad Software GmbH. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem producenta na Polskę i Europę Wschodnią, prowadzimy szkolenia i treningi dla użytkowników programu, służymy pomocą i doradztwem, udzielamy konsultacji, zbieramy uwagi i propozycje naszych klientów, które stanowią podstawę do uzupełnień i rozszerzeń systemu. mamy wieloletnie doświadczenie w użytkowaniu programu bocad-3D. gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i sprawne wdrożenie oprogramowania.

Szkolenia
  • szkolenie podstawowe Edycja STAL
Szkolenie polega na zapoznaniu się z poszczególnymi opcjami menu systemu z położeniem szczególnego nacisku na zagadnienia mające istotny wpływ na szybkość i bezbłędność wykonania modelu przestrzennego oraz jakość otrzymywanej dokumentacji warsztatowej, montażowej oraz zestawień i specyfikacji. Każdy blok szkoleniowy kończy się praktycznym ćwiczeniem (zadaniem) mającym na celu sprawdzenie stopnia zrozumienia wykładanej części materiału oraz biegłości w posługiwaniu się omówionymi funkcjami i narzędziami systemu. Szkolenie kończy się samodzielnym wykonaniem kompletnej dokumentacji obiektu halowego. Osoba szkolona otrzymuje szczegółową dokumentację systemu.
  • szkolenie podstawowe PRO
Szkolenie polega na zapoznaniu się z poszczególnymi opcjami menu systemu z położeniem szczególnego nacisku na zagadnienia mające istotny wpływ na szybkość i bezbłędność wykonania modelu przestrzennego oraz jakość otrzymywanej dokumentacji warsztatowej, montażowej oraz zestawień i specyfikacji. Każdy blok szkoleniowy kończy się praktycznym ćwiczeniem (zadaniem) mającym na celu sprawdzenie stopnia zrozumienia wykładanej części materiału oraz biegłości w posługiwaniu się omówionymi funkcjami i narzędziami systemu. Szkolenie kończy się samodzielnym wykonaniem kompletnej dokumentacji obiektu halowego. Osoba szkolona otrzymuje szczegółową dokumentację systemu oraz dokumentację makr konstrukcyjnych.
  • szkolenie z programowania makr
Celem szkolenia jest nabycie umiejętności w pisaniu makr konstrukcyjnych w oparciu o przestrzenny system projektowania Bocad-3D

Istnieje możliwość dofinansowania szkoleń z Urzędu Pracy, muszą być jednak spełnione następujące kryteria:
  • dana osoba (np. student zaoczny / absolwent) musi być zarejestrowana jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy należy indywidualnie złożyć wniosek o skierowanie na szkolenie - wraz z uzasadnieniem
  • wniosek należy składać we własnym imieniu, nie może to być wniosek grupowy dla kilku osób, gdyż każdy wniosek rozpatrywany jest oddzielnie
  • należy przedłożyć zaświadczenie od przyszłego pracodawcy, że zatrudni on w/w osobę po ukończeniu tego kursu
Urząd pracy nie organizuje szkoleń grupowych ani nie dofinansowuje "z góry", bez poświadczenia, że dana osoba zostanie zatrudniona.

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie