Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
HILLWAY Training & Consulting

ul. Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa
tel. (22) 250 22-82, fax (22) 250-22-44
www:   http://www.hillway.pl
Hillway na Facebooku
e-mail:   info@hillway.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 12379 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

HILLWAY
TRAINING & CONSULTING

- przywództwo i zarządzanie
- sprzedaż i negocjacje
- obsługa klienta
- call center
- windykacja
- HR
- marketing i PR
- finanse i controlling
- efektywność osobista
- szkolenia zamknięte
- szkolenia otwarte

O nas

HILLWAY Training & Consulting to firma stworzona w 2011 roku przez doświadczonych praktyków branży szkoleniowo-doradczej. HILLWAY tworzy zespół ludzi związanych z branżą szkoleniowo-doradczą od kilkunastu lat.

Przeprowadziliśmy i koordynowaliśmy, w ramach różnych brandów, setki projektów związanych z rozwojem firm i rozwojem kompetencji zespołów, które realizowaliśmy na zlecenie największych w Polsce organizacji.

Naszą misją jest upowszechnianie dobrych i skutecznych praktyk w obszarze zarządzania, obsługi klienta, sprzedaży i marketingu. Pokazujemy, że wysoka jakość i efektywność to determinanty osiągnięcia długofalowej przewagi konkurencyjnej.

Specjalizujemy się w doradztwie dla firm i szkoleniach biznesowych w dziedzinie przywództwa, zarządzania, efektywności organizacyjnej, budowania relacji z klientami, podnoszeniu kompetencji pracowników oraz poprawie efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanałach bezpośrednim i telefonicznym (w tym call/contact center).

Spółka świadczy również usługi w zakresie badań w obszarze HR i customer care (Mystery Call) oraz outsourcingu personalnego (rekrutacja i selekcja, temp services, interim management).

Atuty naszej firmy:
 • nastawienie na wysoką jakość i efektywność
 • elastyczność i dedykowane rozwiązania za rozsądną cenę
 • kadra ekspercka, trenerzy-praktycy, pasjonaci

Projekty

Prowadzimy projekty doradcze i szkoleniowe w obszarach:
 • zarządzanie
 • efektywności osobista
 • HR
 • sprzedaż
 • obsługi klienta
 • windykacja, w tym telewindykacja
 • call center/telemarketing/telesprzedaż

Indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów pozwala nam na zbudowanie doskonale dopasowanych programów szkoleniowych, które są efektem szczegółowo przeprowadzonej analizy. Dzięki temu mamy gwarancję efektywności szkoleń HILLWAY.

Prowadzimy także projekty consultingowe w obszarach:
 • szeroko rozumianego zarządzania organizacją i podnoszenia efektywności organizacyjnej (w tym np. zarządzanie zmianą w organizacji i uszczuplanie procesów - LEAN)
 • doradztwo HR i zarządzanie zasobami ludzkimi (rekrutacja, tworzymy modele kompetencyjne, wprowadzamy systemy ocen pracowniczych, wartościowanie pracy i tworzymy systemy motywacyjne)
 • rozwoju i usprawniania sprzedaży (strategia, kanały, zespoły)
 • podnoszenia jakości obsługi klienta
 • podnoszenia konwersji działań windykacyjnych
 • z zakresu budowy i działania call/contact center

Współpracujemy z największymi w Polsce firmami i instytucjami dokładając wszelkich starań, by poprzez nastawienie na jakość i efektywność być ponad konkurencją. Mówiąc o jakości mamy na uwadze zarówno proces organizacji i koordynacji projektu, jego przygotowania, innowacyjnego i kreatywnego podejścia do budowania rozwiązań oraz realizację projektu przez Trenerów/Konsultantów najwyższej klasy – mających aktualną wiedzę ze swojej specjalizacji, znających światowe trendy i rozwiązania, posiadających ogromne doświadczenie biznesowe i trenerskie oraz pasjonujących się tym, co robią.

Metodologia szkoleń otwartych

Jako jedna z nielicznych instytucji szkoleniowych w Polsce dbamy o to, aby szkolenia otwarte były dopasowane do potrzeb uczestników.

W trakcie szkolenia Trener uwzględnia indywidualne sytuacje z Państwa życia i środowiska pracy, przedstawia narzędzia i rozwiązania gotowe do zastosowania już następnego dnia po szkoleniu!

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów popartych krótkimi mini-wykładami, podczas których przekazywane będą niezbędne treści teoretyczne. Charakter zajęć ma za zadanie angażować wszystkich uczestników do aktywnego udziału, poprzez pracę w grupach, liczne ćwiczenia, dyskusje, burze mózgów, analizę przypadków, symulacje realnych sytuacji / zachowań w obliczu zaistniałych zmian.

Nasz Trener z całej dostępnej mu wiedzy wybierze rzeczy kluczowe, zgodne z potrzebami i oczekiwaniami uczestników.

Warsztat, analiza przypadków, ćwiczenia grupowe i w parach, praca z danymi.Serdecznie zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie