Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Fundacja Edukacja Bez Granic

ul. Drzymały 9/5, 40-059 Katowice
tel. (32) 202-51-38 fax. (32) 202-51-39
www:   http://www.e-fundacja.pl
e-mail:   biuro@e-fundacja.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2399 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE:

- sprzedaż i negocjacje

- zarządzanie i marketing

- Public Relations

- fundusze strukturalne

- finanse i księgowość

- umiejętności indywidualne

Fundacja Edukacja Bez Granic

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług konsultingowo - doradczych i szkoleniowych. Od początku istnienia zaczęliśmy realizować zadania związane z działalnością doradczą i szkoleniową również przy wykorzystaniu funduszy przedakcesyjnych Unii Europejskiej.

Fundacja jest organizacją młodą, co nie oznacza jednak, że mało doświadczoną. Tworzą ją bowiem eksperci, którzy nie zgadzając się na niski poziom pracy w różnych instytucjach postanowili połączyć siły dla osiągnięcia najwyższego standardu usług. Warto więc podkreślić jeszcze raz, że osoby tworzące Fundację to eksperci z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym zapleczem teoretycznym (także pracownicy naukowi).

Fundacja Edukacja Bez Granic jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Fundacja Edukacja Bez Granic została założona 19 czerwca 2002 roku. Obecnie zatrudnia doradców, trenerów i psychologów oraz pracowników naukowych ośrodków akademickich, którzy świadczą usługi organizacjom oraz przedsiębiorstwom w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Finansów i Ekonomii Zarządzania.

W naszych doświadczeniach jest organizacja, koordynowanie i prowadzenie komercyjnych i finansowanych z funduszy UE programów, a w tym: projektowanie i prowadzenie programów outplacementu grupowego i indywidualnego, zarządzanie projektami szkoleniowymi o zasięgu ogólnokrajowym, zarządzanie projektami doradczymi, koordynowanie projektów badań selekcyjnych i rekrutacji na stanowiska kierownicze, wykonawcze i specjalistyczne, tworzenie i prowadzenie projektów Assessment i Development Centres, organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz treningów z zakresu szeroko pojętej adaptacji zawodowej, komunikowania zwolnień w firmie (dla menedżerów), tworzenie kompleksowych instrumentów zarządzania zasobami ludzkimi w firmach (opisy i wartościowanie stanowisk, systemy ocen, wynagrodzeń, motywacji i szkoleń, procedury adaptacji do stanowisk, procedury rekrutacyjno-selekcyjne, badania opinii pracowniczych), szkolenie i kontrolowanie zespołu doradców przy projektach, prowadzenie usług doradczych dla osób poszukujących pracy, opieka psychologiczna i merytoryczna, analizy rynku pracy, poszukiwanie ofert pracy, przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych, doradztwo w zakresie zakładania działalności gospodarczych, negocjacje ze związkami zawodowymi, współpraca z WUP-ami oraz Urzędami Miast i Gmin w zakresie kształtowania nowych miejsc pracy, prowadzenie i organizowanie szkoleń adaptacyjnych w ramach projektów, współpraca z mediami w celu promowania osób szukających i zmieniających pracę, doradztwo zawodowe dla menedżerów zmieniających pracę, promocja i reprezentowanie top managementu, doradztwo dla klientów w ramach projektów restrukturyzacyjnych, doradztwo w zakresie komunikacji w firmie w procesach restrukturyzacji zatrudnienia, doradztwo w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, w zakresie przprowadzanych inwestycji oraz zarządzania firmą.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie