Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
"L-trans" Leszek Stanisławski

ul. Szkolna 11 , 86-061 Brzoza
tel. 609 497-557
www:   http://www.l-trans.com.pl
Szkoła Jazdy "L - Trans" na Facebooku
e-mail:   biuro@l-trans.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14241 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY PRAWA JAZDY:

- kursy prawa jazdy kategorii A
- kursy prawa jazdy kategorii AM
- kursy prawa jazdy kategorii A1
- kursy prawa jazdy kategorii A2
- kursy prawa jazdy kategorii B
- kurs prawo jazdy kategorii B+E
- kurs prawo jazdy kategorii C
- kursy prawa jazdy kategorii C+E
- kursy prawa jazdy kategorii T

O Nas

Szkoła jazdy "L-TRANS" powstała w 1998r. Jej założycielem jest Leszek Stanisławski, który swe uprawnienia instruktorskie uzyskał w 1997r.

Zatrudniamy starannie wyselekcjonowanych instruktorów (kobiety i mężczyzn), którzy dokładnie i cierpliwie przygotują Cię do egzaminu na prawo jazdy. Naszym zdaniem od instruktora zależy bardzo wiele - nie tylko wynik egzaminu na prawo jazdy ale również Państwa bezpieczeństwo - dlatego oferujemy wysoce wykwalifikowaną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu od kilku lat nasza szkoła jazdy utrzymuje się w ścisłej czołówce w rankingach zdawalności. W naszej szkole kursant może sam wybrać instruktora prowadzącego jazdy. Ma też możliwość zmienienia go w dowolnym momencie według swojego życzenia.


Szkoła jazdy "L-TRANS" prowadzi zarówno kursy podstawowe jak doszkolenia z zakresu kategorii: A, AM, A1, A2 B, B+E C, C+E oraz T. Umożliwiamy szybkie zrealizowanie kursu ponieważ dla wygody dopasujemy wszystkie jazdy do wolnego czasu kursanta. Jeździmy od 7:00 do 21:00 siedem dni w tygodniu. Nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu ale przede wszystkim nauczymy Cię bezpiecznej jazdy.Korzyści w "L-TRANS"

 • zapewniamy komfortowe warunki szkolenia
 • pracownicy szkoły są mili i zawsze służą pomocą
 • gwarantujemy jasne reguły kursu oraz brak ukrytych opłat - jedynym dodatkowym kosztem są wybrane przez Ciebie materiały dydaktyczne, badania lekarskie oraz koszt egzaminu państwowego ponieważ egzamin wewnętrzny jest Gratis!
 • badania lekarskie przeprowadza lekarz uprawniony do badania kandydatów na kierowców w naszej placówce w umówionym terminie (odpłatnie)
 • z chęcią rozłożymy opłatę za kurs na wygodne dla Ciebie raty
 • mając 18 lat możesz zrealizować jednocześnie kurs na prawo jazdy kategorii A2, B i T - dzięki temu oszczędzasz czas (uczęszczasz na teorię tylko raz) i pieniądze

Chętnych na rozpoczęcie kursu na prawo jazdy lub tych, którzy mają problemy ze zdaniem tego trudnego egzaminu prosimy o kontakt!

Badania lekarskie przeprowadza lekarz uprawniony do badania kandydatów na kierowców w naszej placówce w umówionym terminie.

W szkole jazdy "L-TRANS" szkolenie z zakresu kat. B trwa ok. 2 miesięcy. Kursant poznaje przepisy ruchu drogowego, aby w kolejnym etapie przeszkolić się z techniki kierowania pojazdem w ruchu miejskim oraz doskonalić zdobyta już wiedzę teoretyczną, ale już w praktycznym zastosowaniu.Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanej sali wykładowej. W szkoleniu teoretycznym wykorzystywana jest bogata baza środków dydaktycznych takich jak: filmy DVD, foliogramy, plansze, slajdy oraz programy komputerowe. Po ukończeniu zajęć teoretycznych każdy kursant jest poddawany sprawdzianowi. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu programu multimedialnego „Vademecum Wykładowcy SPS”. Część teoretyczną prowadzi wykwalifikowany instruktor oraz ratownik medyczny.

Po zakończeniu etapu teoretycznego możecie nadal korzystać z komputera i weryfikować swoją wiedzę przez cały okres praktyki, aż do samego egzaminu.


Zajęcia praktyczne

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku ze sprawdzianu z wiedzy teoretycznej można już rozpocząć szkolenie praktyczne. Nauka jazdy odbywa się na identycznych samochodach jakie są wykorzystywane na egzaminie państwowym. Do szkolenia wykorzystujemy plac manewrowy (zgodny z ustawą dotyczącą szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców), który jest zlokalizowany na terenie szkoły jazdy "L-TRANS" w Brzozie na ul. Szkolnej 11.

Pod koniec kursu zostaje przeprowadzony sprawdzian z praktycznych umiejętności, w warunkach bardzo podobnych do egzaminu państwowego. A wszystko to po to, aby słuchacze z naszej szkoły jazdy uniknęli zbędnego stresu w decydującym momencie. Nasi kursanci mogą jednocześnie rozpocząć kurs kat. A i B. Kurs kat. A odbywa się na motocyklu Yamaha XJ6 - identycznym jak na egzaminie.

Kurs na kat. C prowadzimy na samochodzie ciężarowym marki MAN, posiadamy również przyczepę typu tandem, co daje możliwość poszerzenia prawa jazdy o kat. E do C.

Wykaz godzin w poszczególnych kategoriach:
 • kat AM - 10 godzin teoretycznych, 10 godzin praktycznych
 • A1 - 30 godzin teorii, 20 godzin praktyki
 • A - 30 godzin teorii, 20 godzin praktyki
 • A2 - 30 godzin teorii, 20 godzin praktyki
 • B - 30 godzin teorii, 30 godzin praktyki
 • B+E - 20 godzin teorii, 15 godzin praktyki
 • C - 20 godzin teorii, 30 godzin praktyki
 • C+E - 20 godzin teorii, 25 godzin praktyki
 • T - 30 godzin teorii, 20 godzin praktyki

W naszej szkole jazdy zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze przy profesjonalnej pomocy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie