Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Laboratorium Arkanów Biznesu

ul. Podgórna 7 /8, 40-026 Katowice
tel. (32) 353-15-50 fax. (32) 353-15-50
www:   http://www.lab.xo.pl
e-mail:   lab@lab.xo.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1721 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE:

- skuteczny menedżer
- profesjonalna sprzedaż
- telefon w sprzedaży
- warsztat skutecznego negocjatora
- satysfakcja w obsłudze klienta
- zarządzanie emocjami i stresem

Oto nowe miejsce zbudowane w oparciu o dotychczasową tradycję i lepsze niż dotąd rozwiązania. Nasze badania i tworzenie udoskonalonej rzeczywistości dla klientów sprowokowały wewnętrzne zmiany, zewnętrzny ich wymiar znajdą Państwo również na tej stronie. Rozwój jest nieunikniony, nasze warsztatowe formuły poddały się jego prawom, ale wciąż czerpiemy z ksiąg mądrej przeszłości.

Biznesowa praktyka przekuwana na skuteczne rozwiązania, wiedza naukowa służąca rozwojowi, trenerska świadomość efektywnych oddziaływań i jednocześnie energia i twórcze, zaskakujące koncepcje służące pozytywnym zmianom, a także ukryta gdzieś magia ludzkich przeżyć i pomysłów zmieniająca nasz świat na choć odrobinę lepszy.
Współczesność i przedsiębiorczość oraz baśniowość i marzenia - dwa obszary, których synteza przynosi interesujące receptury szkoleniowych aktywności, zmieniające, doskonalące rzeczywistość. To wszystko może stać się Państwa udziałem. Trzeba jednak poszukać. Zapraszamy do zbadania tajników tego miejsca, elektronicznego świata laboratoryjnych przemian, obrazującego doskonalenie ludzkich kompetencji i efektywności organizacji w realnym świecie biznesu.

Czy jeździć na nartach można się nauczyć "na sucho"? Czy kierowca rajdowy powinien jeździć ciężarówką? Czy znają Państwo nauczycieli mających dużą wiedzę, a nie potrafiących jej przekazać? Czy istnieją osoby doskonale radzące sobie z uczeniem innych. Czy zdobywanie wiedzy może być nudne i usypiające, ale też fascynujące i pociągające? Czy, żeby umieć, wystarczy wiedzieć?
I wreszcie, czy Państwo chcą mieć kompetentnych, skutecznych pracowników? Czy chcą ich Państwo szkolić, ale tak, by korzyści dla firmy były wymierne? Czy uczestnicy szkoleń mają potrafić praktycznie wykorzystywać nowo nabyte umiejętności i czy mają być do tego dobrze zmotywowani? Czy ma im się chcieć chcieć? Czy szkolenia mają być praktyczne, fachowo prowadzone i atrakcyjne i czy mają przynosić realne, zaplanowane wcześniej zmiany?
Proponujemy rozwiązania pozwalające uzyskać pozytywne odpowiedzi na pytania postawione bezpośrednio powyżej! Prosimy zajrzeć w tej sprawie do "Przepisu na wygrany wyścig..."

Jesteśmy, by Państwa na co dzień zaskakiwać skutecznością działań, by w procesie uważnego kontaktu wspierać rozwój Państwa organizacji i przyczyniać się do umocnienia ich pozycji na rynku. Chcemy to robić znacząco się wyróżniając; dostarczając rozwiązania sprawdzone i niekonwencjonalne, utrwalone i twórcze, ucząc poprzez żywe, atrakcyjne doświadczenia.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie