Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych Moose

Dobrzecka 69-71, 62-800 Kalisz
tel. (62) 501-98-88
www:   http://www.moose.pl
e-mail:   kalisz@moose.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1873 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA

- indywidualne nauczanie języków obcych
- kursy dla firm
- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- polski dla obcokrajowców

Jesteśmy największą szkołą w Polsce, zajmującej się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącej profesjonalne usługi w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych również dla firm.

Lekcje w domu lub w firmie z bezpłatnym dojazdem lektora lub w małych grupach w szkole.

Co zyskujesz ucząc się w naszej szkole:
  • skuteczność – efektywność: uczymy przede wszystkim indywidualnie lub też w małych grupach ponieważ tylko taka forma nauki jest skuteczna.
  • duży poziom indywidualizmu: niezależnie czy zajęcia odbywają się indywidualnie czy też w grupie, każdy kursant z osobna ma dopasowany program nauczania pod swoim kątem
  • elastyczne godziny zajęć: to kursant u nas decyduje kiedy maja się odbyć lekcje
  • oszczędność czasu i pieniędzy na dojazd – zaoszczędź nawet godzinę czasu i paliwo kiedy to lektor będzie przebijał przez korki, a Ty ten czas wykorzystaj na odpoczynek

MOOSE CJO dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia spełnia najwyższe wymogi kształcenia. Zapewniamy wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają doskonałe przygotowanie metodyczne jak i pedagogiczne. Swoją pozytywną energią i olbrzymim zamiłowaniem do nauczania potrafią oni zachęcić i zmotywować każdego kursanta do nauki, dzięki czemu wiele osób korzysta z naszych usług przez wiele semestrów.

Od samego początku naszej działalności szczególną uwagę przykładamy do tego, aby kurs jak najpełniej odpowiadał potrzebom każdego Ucznia. Nie narzucamy nikomu naszych programów nauczania. To Uczeń decyduje o rodzaju zajęć (konwersacje, przygotowanie do egzaminu, język biznesowy itp.) oraz o tym, które umiejętności językowe chce najbardziej rozwijać. Pod tym kątem nasz lektor przygotowuje program nauczania.

Uczeń sam wybiera częstotliwość zajęć oraz okres przez jaki chce korzystać z naszych usług (umowę można rozwiązać w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego terminu wypowiedzenia). Również terminy zajęć dopasowywane są do tych terminów, które dla Ucznia będą najdogodniejsze. W razie potrzeby lekcję można odwołać lub przełożyć na inny termin, dzięki czemu żadna lekcja nie przepadnie.

Nie wymagamy opłacenia całego semestru czy roku z góry. Uczeń dokonuje płatności za naukę w wygodnych miesięcznych ratach.
Aby znacznie obniżyć koszt kursu ale nadal zachować najwyższą jakość i skuteczność nauki proponujemy zajęcia w małych grupach, np. ze znajomymi, rodzeństwem czy współpracownikami.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie