Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Lauren Peso Polska Spółka Akcyjna

ul. Dąbrowskiego 48, 41-500 Chorzów
tel. 801-009-517 fax. (32) 445-05-00
www:   http://www.laurenpeso.pl
e-mail:   biuro@laurenpeso.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1419 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzanie
- zarządzanie produkcją
- sprzedaż i obsługa klienta
- umiejętności osobiste
- komunikacja
- marketing i HR
- prawo
- szkolenia IT

Kim jesteśmy?
Ludźmi z pasją, którzy potrafią nią zarażać innych. Wiemy, że sukces to kwestia treningu, co udowadniamy na co dzień w trakcie naszych szkoleń.
Nasze działanie to kompetencja, zrozumienie Państwa potrzeb, i prosta odpowiedź na pytanie, jak zamienić potencjał firmy i talent pracowników na osiągnięcia. Jesteśmy specjalistami w szkoleniach z zakresu zarządzania i sprzedaży. Prowadzimy także liczne projekty z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Dlaczego stawiamy na taką specjalizację?
Wiemy i na co dzień udowadniamy, że te dwa obszary są podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Dobre zarządzanie, to płynna działalności firmy, wysoka sprzedaż, to sukces finansowy. Nasza pasja to nieustanny rozwój i nowe wyzwania, które są odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Assessment Center, Development Center, to tylko niektóre projekty, które prowadzimy, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Wszystko to jest możliwe, bo szkolenia to nasza pasja.

Jak pracujemy?
Tworzymy odzwierciedlenie rzeczywistości, w jakiej funkcjonuje nasz klient, bo szkolenie ma udzielać odpowiedzi na pytania, z którymi musi zmierzać się na co dzień.
Dlatego dialog jest podstawą naszych działań. Pytamy i odpowiadamy na pytania, studiujemy problemy, spotykamy się i rozmawiamy o tym, jakie metody szkolenia będą najlepsze. Bo dialog to sukces, bo cenimy czas naszych klientów, bo chcemy jak najlepiej poznać ich potrzeby. Tak opracowujemy najlepsze rozwiązania, które wcielamy w życie. W ten sposób wypracowaliśmy nasze atuty - precyzję, kompleksowość i szybkość działania. Przyświeca nam zasada bliskiego działania z klientem i praca nad jego rozwojem. Wszystko to sprawia, że partnerzy darzą nas dużym zaufaniem.

Jak się rozwijamy?
Współpraca z najbardziej dynamicznymi firmami na polskim rynku, zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność i nieustanne udoskonalanie oferty. Dzięki tym elementom i zaufaniu naszych klientów, możemy poszczycić się jednym z najwyższych wskaźników rozwoju.
Nie poprzestajemy jednak na tym. Chcemy i dzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto jest na nią otwarty. Dlatego oprócz szkoleń, coachingów i rekrutacji, piszemy wiele branżowych artykułów i przeprowadzamy wywiady z ekspertami. Wyciągamy wnioski, zawsze wyprzedzamy zdarzenia, obserwujemy trendy. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Wraz z nimi tworzymy zasady funkcjonowania organizacji, bo wierzymy, że jest to najlepszy klucz do sukcesu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie